Nie wiem jakim cudem Muller z tym drewnianym podaniem ma 17 asyst. Według mnie to jest niesamowity zawodnik. Nie ma szybkości, dryblingu, mocnego strzału i jakiejś świetnej techniki, ale coś w sobie ma.
@Gosciuu To już jest Legenda klubu i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Szkoda, że w 2013 nie wygrał LM z Lewym i Jakubem jak grali razem, to byłby jeszcze większą Legendą BVB.
@MichVeB W pierwszych 3 sezonach. Suarez z Lewym szli łeb w łeb, a nawet bym lekko wskazywał na Urusa, a teraz Robert zjada naszego snajpera bez popicia. Aktualnie nie ma 9, która mogłaby się równać z naszym rodakiem. No, może Kane lub za kilka lat Haland.
@Avada Kedavra To jedyny napastnik, który potrafi zbliżyć się do osiągnięć strzeleckich Messiego czy Ronaldo. Wcześniej był jeszcze Suarez, ale nasz Urugwajczyk obniżył loty.
@Pawlak1992 Brazylia w 2014 była lepsza niż w 2018. W 2018 dużo trudniejszy by był Finał z Amerykanami. Według mnie większy sukces był na Polskiej ziemi.
@macio_944 Poprzedni rząd niech lepiej odda 40 tys zł, co zarąbali przez OFE mojemu ojcu i milionom innych Polaków. PO nie było aż tak bezczelne jak PIS? I to ma być w ogóle jakikolwiek argument?
@Coutinho007 Schalke to przeciętniak Bundesligi. Już 6-7 lat temu byli średni, ale grali jeszcze w LM. Teraz to nie jest zespół na puchary. Kiedyś mieli Raula, Huntelara, Neuera i młodego Draxlera i Półfinał LM, a teraz to szkoda gadać.
@Janiama Jak gość wystawiał w pomocy 3 ŚPD, to innej gry nie można było oczekiwać. Że składem Szczęsny Piszczek Glik Wasilewski Boenish Dudka Polański Błaszczykowski Grosicki Obraniak Lewy inaczej by to wyglądało.
@NGTRX Był dużo słabszy od Arthura i De Jonga, którzy też jakiegoś super sezonu nie zaliczyli. @Janiama Barcelona to nie jest klub dla emerytów. Chyba, że wykorzysta frajerstwo zarządu i zostanie na siłę, a wtedy straci bardzo dużo w oczach kibiców i stanie się pasożytem.
0
@DonMatteo901 Co to za dziecko?
1
@tristan87 Co? Bo rudy tak mówi?
1
@PatrykBarca Cienki to jest twój komentarz. Jak vicemistrz świata jest słaby, to fajnie masz.
3
Nie wiem jakim cudem Muller z tym drewnianym podaniem ma 17 asyst. Według mnie to jest niesamowity zawodnik. Nie ma szybkości, dryblingu, mocnego strzału i jakiejś świetnej techniki, ale coś w sobie ma.
0
@Coutinho007 Nie można się przyczepić, bo już nie gra na poziomie piłkarza Segunda, a na poziomie średniaka z 1 ligi?
1
@Ramos9248 Teraz pytanie, co dalej? Przyjdzie lato i w Lipcu będzie się chciało gdzieś pojechać na urlop i nigdzie się nie pojedzie.
2
Nie wiem na szczęście nie mam siostry, ale pewnie Lucho ma rację :D
22
@Chakalaka Śmiech na sali, że taki gość jak on zabiera głos w jakiejkolwiek sprawie.
12
@Gosciuu To już jest Legenda klubu i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Szkoda, że w 2013 nie wygrał LM z Lewym i Jakubem jak grali razem, to byłby jeszcze większą Legendą BVB.
1
@Adamski69 Już wiem, co zrobię jak pójdę na emeryturę :D
2
@MichVeB W pierwszych 3 sezonach. Suarez z Lewym szli łeb w łeb, a nawet bym lekko wskazywał na Urusa, a teraz Robert zjada naszego snajpera bez popicia. Aktualnie nie ma 9, która mogłaby się równać z naszym rodakiem. No, może Kane lub za kilka lat Haland.
1
@puyol_presidend5 Dobrze, że nie poszedł do Realu, bo byłby wielkim zagrożeniem dla nas.
1
@Avada Kedavra To jedyny napastnik, który potrafi zbliżyć się do osiągnięć strzeleckich Messiego czy Ronaldo. Wcześniej był jeszcze Suarez, ale nasz Urugwajczyk obniżył loty.
2
Lewandowski to absolutny TOP 8 środkowych napastników ostatnich 30 lat i tutaj nie ma żadnych wątpliwości.
1
@BarcaInfo Chyba sobie jaja robisz :D
2
@Szicek10 To jest tego sprawa, że pali. Jest bardzo dobrym trenerem i to się liczy.
3
@Pawlak1992 Brazylia w 2014 była lepsza niż w 2018. W 2018 dużo trudniejszy by był Finał z Amerykanami. Według mnie większy sukces był na Polskiej ziemi.
2
@macio_944 Poprzedni rząd niech lepiej odda 40 tys zł, co zarąbali przez OFE mojemu ojcu i milionom innych Polaków. PO nie było aż tak bezczelne jak PIS? I to ma być w ogóle jakikolwiek argument?
1
@Coutinho007 No i oczywiście wpadł wicemistrz Niemiec, Puchar Niemiec i Superpuchar.
1
@Coutinho007 Schalke to przeciętniak Bundesligi. Już 6-7 lat temu byli średni, ale grali jeszcze w LM. Teraz to nie jest zespół na puchary. Kiedyś mieli Raula, Huntelara, Neuera i młodego Draxlera i Półfinał LM, a teraz to szkoda gadać.
1
@Kusco15 Do drugiej tury nie dojdzie.
0
@damianex10 Szkoda faceta. Nie tak dawno temu był filmik na YouTube jak grał biednego dziadka dziewczynki, która mu kupiła aparat słuchowy.
0
@NeroTFP No i co poznał go?
0
@czosnekfcb Ciekawe skąd Newcastle ma tyle kasy?
0
@justfootball To chyba logiczne, że skoro zmienili nazwisko, to dziecko będzie miało panieńskie nazwisko babci.
1
@Janiama Jak gość wystawiał w pomocy 3 ŚPD, to innej gry nie można było oczekiwać. Że składem Szczęsny Piszczek Glik Wasilewski Boenish Dudka Polański Błaszczykowski Grosicki Obraniak Lewy inaczej by to wyglądało.
1
@Hiacynk Zaorane.
1
@Chwytliwy 32 lata to nie jest emeryt, ale mocno obniżył loty. Od 2 lat powinno go w klubie nie być.
21
@LuisSalvano Znowu robisz gównoburze? To już jest nudne...
3
@NGTRX Był dużo słabszy od Arthura i De Jonga, którzy też jakiegoś super sezonu nie zaliczyli. @Janiama Barcelona to nie jest klub dla emerytów. Chyba, że wykorzysta frajerstwo zarządu i zostanie na siłę, a wtedy straci bardzo dużo w oczach kibiców i stanie się pasożytem.