@Bykunn W Warszawie jest 1,7 mln ludzi, to prawie 2 mln, a Policjantów jest około 9 tys. Wielkie miasto i trudne do ogarnięcia. A prawda jest taka, że wszędzie można dostać w łeb po 22.
@Hiacynk Od 2008-2011 grał świetnie u nas. Później zaliczył świetny sezon u Enrique w którym zdobyliśmy tryplet. Niezaprzeczalnie najlepszy PO jaki grał u nas i w historii piłki nożnej. Postawiłbym go na równi z Cafu, a nawet wyżej
@Ratamahatta Podobno była w 2018 piękna oferta za Rakitica wynoszącą około 90 mln Euro, ale Valdek się uparł i Ivan został. Teraz to ciężko go będzie sprzedać za 20 mln Euro.
@`Sin Niestety, to już nie jest to samo, co 3-4 lata temu. Może kiedyś też były kłótnie, ale tego było dużo mniej. Niby może to być spowodowane brakiem meczów, ale przed pandemią lepiej nie było.
@DonMatteo901 Jak Schetyna orze samego siebie i swoją partię, to jak PIS ma nie wygrywać wyborów? Rząd może i jest słaby, ale opozycja to dno i wodorosty. Taka opozycja miała by rządzić krajem? Raczej nie.
@Hiacynk Moja była dziewczyna nie interesowała się piłką, ale jej koleżanka podobno interesowała się piłką i mną. Teraz z biegiem czasu żałuję, że ja też się nią nie zainteresowałem, bo już kogoś ma :(
@Chwytliwy Musieli kogoś wykreować na wielkiego bohatera, to wzięli prostego chłopa i zrobili bohatera, który "walczył" z komunizmem, a w wolnej chwili donosił i współpracował z SB.
@Janiama Jakby Bolek i jego komunistyczni bracia nie odsunęli go od tego stanowiska, to rudy i reszta tego szajsu nigdy by nie doszła do władzy, a już nie pisze nawet o więzieniu.
@Barca1992 Jeszcze większą będzie niechęć do czarnoskórych. Już przed tym były żarciki o ich złodziejstwo, a teraz będzie tego jeszcze więcej. Sami sobie szkodzą. Oczywiście nie można wrzucać wszystkich do 1 wora, ale jak są żarciki o typowych Polakach, to i cały czas będą o murzynach złodziejach i bandytach.
Wandalizm i złodziejstwo nie mogą być tłumaczone. Nawet jakby w ten sam sposób zmarło 100 czarnoskórych. Niewinne osoby na tym cierpią, co prowadzą własne biznesy przez agresje tych podludzi. Wszelkie takie incydenty muszą być karane z największą surowością. Oczywiście nic nie mam do normalnych Afroamerykanów, co protestują z kulturą.
2
@Bykunn W Warszawie jest 1,7 mln ludzi, to prawie 2 mln, a Policjantów jest około 9 tys. Wielkie miasto i trudne do ogarnięcia. A prawda jest taka, że wszędzie można dostać w łeb po 22.
3
@Hiacynk Od 2008-2011 grał świetnie u nas. Później zaliczył świetny sezon u Enrique w którym zdobyliśmy tryplet. Niezaprzeczalnie najlepszy PO jaki grał u nas i w historii piłki nożnej. Postawiłbym go na równi z Cafu, a nawet wyżej
1
@SeeleyBooth Kanapki z pasztetem i suchary. Niestety do 10 będzie trzeba wytrzymać :D
1
@Ratamahatta Podobno była w 2018 piękna oferta za Rakitica wynoszącą około 90 mln Euro, ale Valdek się uparł i Ivan został. Teraz to ciężko go będzie sprzedać za 20 mln Euro.
0
@`Sin Niestety, to już nie jest to samo, co 3-4 lata temu. Może kiedyś też były kłótnie, ale tego było dużo mniej. Niby może to być spowodowane brakiem meczów, ale przed pandemią lepiej nie było.
4
@SkN On jest tolerancyjny jak mu wygodnie. Ten typ tak ma :D
3
@Bykunn No, nie. Lepiej się napinać tutaj i denerwować, a i tak nie będzie to miało żadnego wpływu na tą stronę.
1
@Hiacynk Brazylia słynie z najlepszych bocznych obrońców w historii. Na PO Cafu i Dani Alves, a na LO Roberto Carlos.
24
@Chwytliwy Chyba się mylisz.
8
@mr_robot No, chyba, że zarabiasz 2 tyś coś i przez resztę miesiąca będziesz żarł suchary. Wtedy, to tak średnio.
5
@qbsonFCBarca Młody Messi molestowany przez jakiś gości z programu, którzy wyglądali jak żule z Meksyku.
21
@DonMatteo901 Jak Schetyna orze samego siebie i swoją partię, to jak PIS ma nie wygrywać wyborów? Rząd może i jest słaby, ale opozycja to dno i wodorosty. Taka opozycja miała by rządzić krajem? Raczej nie.
2
@Hiacynk Moja była dziewczyna nie interesowała się piłką, ale jej koleżanka podobno interesowała się piłką i mną. Teraz z biegiem czasu żałuję, że ja też się nią nie zainteresowałem, bo już kogoś ma :(
0
@catluck Ja nie piszę o fifie, a poza tym nie.
1
@catluck Dlatego PES jest nierealistyczny.
5
@Hiacynk Chyba najlepszy.
0
@PatrykBarca Arthur. Brazylia ma/miała świetnych zawodników technicznie, ale Arthur przypomina bardziej Hiszpana.
1
@IronSanHybrid Hahahaha.
0
@Rudi35 Ta wymiana żarówki to szczyt twoich możliwości? :D
1
@IronSanHybrid Chyba nie wiedział, że się wideo rozmowa zaczęła. :D
0
@Vito9 Przeczytaj jeszcze raz ten post.
0
Cieszę się, że w Polsce jednak jest inaczej niż w Stanach, Francji czy w Niemczech. U nas taka sytuacja jak Stanach byłaby nie do pomyślenia.
0
@Bagsik88 Co lewak może na ten temat wiedzieć?
5
@Chwytliwy To jest twoje zdanie, a ja jednak zostanę przy swoim.
4
@Chwytliwy Musieli kogoś wykreować na wielkiego bohatera, to wzięli prostego chłopa i zrobili bohatera, który "walczył" z komunizmem, a w wolnej chwili donosił i współpracował z SB.
0
@klemens100 Skoro był z tego szajsu, to dlaczego, tak się go bali i go odwołali?
11
@Janiama Jakby Bolek i jego komunistyczni bracia nie odsunęli go od tego stanowiska, to rudy i reszta tego szajsu nigdy by nie doszła do władzy, a już nie pisze nawet o więzieniu.
16
@tristan87 Tusk Olszewskiemu nawet butów nie może czyścić, bo nie jest godzien.
4
@Barca1992 Jeszcze większą będzie niechęć do czarnoskórych. Już przed tym były żarciki o ich złodziejstwo, a teraz będzie tego jeszcze więcej. Sami sobie szkodzą. Oczywiście nie można wrzucać wszystkich do 1 wora, ale jak są żarciki o typowych Polakach, to i cały czas będą o murzynach złodziejach i bandytach.
41
Wandalizm i złodziejstwo nie mogą być tłumaczone. Nawet jakby w ten sam sposób zmarło 100 czarnoskórych. Niewinne osoby na tym cierpią, co prowadzą własne biznesy przez agresje tych podludzi. Wszelkie takie incydenty muszą być karane z największą surowością. Oczywiście nic nie mam do normalnych Afroamerykanów, co protestują z kulturą.