0

@jeyx77x To jest w Barcelonie od ładnych kilku lat chore.

2

@PatrychoO Federalni posprzątają w kilka dni i już nie będzie protestów nawet normalnych bez wandalizmów.

0

@tristan87 Na transfer Neymara nie było szans nawet jakby nie było tego wirusa.

2

@Fawrf Szlaban na internet do pełnoletności powinny dostać, a nawet jak będą dorosłe, to do opuszczenia "gniazda".

1

@FC1899Barca Dorosła osoba wytwarza dużo więcej potu niż dziecko. Dziecko jak się spoci, to tak nie czuć, a dorosły śmierdzi. W moim przypadku, to się muszę myć codziennie.

0

@MESSIah16 Żeby Trzaskowski został wybrany, to PO nie mogłoby nigdy rządzić i nikt z tamtej partii nie mógłby być Prezydentem, to była jakaś nowość, a tak to nie ma żadnych szans.

1

@MESSIah16 Tusk by aktualnie też nie został wybrany, bo jego poglądy są podobne do Trzaskowskiego.

1

@dominik127pl Pewnie pożyczył od wszystkich sąsiadów z bloku i teraz będzie miał problem, który któremu sąsiadowi oddać lub po po prostu kupił żeby nagrać ten filmik.

1

@NeroTFP Donald Tusk lub Jarosław Kaczyński.

0

@Transu96 Wszystkiego Najlepszego z Okazji Urodzin. To stałeś się bezrobotnym czy jesteś na kwarantannie 2 tyg?

17

Nienawidziłem i gardziłem Mourinho jak był trenerem Realu. Te brudne zagrywki zawodników Realu i ciągły płacz po porażkach i szukanie wymówek. Jedynym jego sukcesem było przerwanie dominacji naszej w lidze i to że przerwał tą przeciętność Realu.

2

@Kengo Czemu ta dziewczyna trzyma go za piszczel, a nie gdzieś wyżej? :D

1

@MichalZZZ Współczuję. Mój pies ma 13 lat i aktualnie nie mogę przyjąć do wiadomości, że to są jego ostatnie lata.

0

@Michael24 Marzył mi się Finał Barca-Ajax szkoda...

0

@puyol_presidend5 Jakby nie te bramki, to by nie był w ogóle brany pod uwagę, bo nigdy nie był skałą nie do przejścia. Nawet zawodnik z z ligowego przeciętniaka potrafił nim zakręcić. W obronie pewniejszy był Varane czy Pepe jak był młodszy.

0

@puyol_presidend5 Choćby Pique, Chiellini czy Hummela.

1

@nieprzysiadalnosc Dalekie plany. Ja to planuje, co najwyżej 4-5 miesięcy do przodu, a nie 6 lat :D

4

@Przemo91 Tak i niech żyją dalej tym, co było 150-200 lat temu... Może my wrócimy do 2 WŚ jak nas Niemcy ponad 70 lat temu mordowali?

0

@MESSIah16 W życiu nie wybrałbym Ramosa. Nawet w swoim prime formie byli od niego zawodnicy lepsi. On po prostu strzelał ważne gole w Finałach LM i Półfinałach dlatego jest tak wysoko, ale jeśli chodzi o grę w obronie, to wielu zawodników go ośmieszyło. I nie mówię tu o jego początkach kariery jak był łebkiem i Ronaldinho go niszczył, a jak był w wieku 27-31 lat i miał najlepsze lata.

0

2

Jeszcze 2 dzisiaj wciśnie i ten rekord nie będzie taki nie do pobicia.

0

@koziar Napastnik jest od strzelania goli, a szczególnie, że to nie jest napastnik klasy światowej.

0

@jeyx77x My też mamy w Warszawie, Poznań czy Gdańsk.

2

@BlaseR9 No, moja była partnerka się szykowała 3 godziny. O 15 mówiła, że za chwilę wychodzimy, a o 18 wychodziliśmy. W domu 90% kosmetyków było jej. Ja miałem tylko szczoteczkę do zębów, perfumy, piankę do golenia, a ona resztę.

0

@jeyx77x No i dlatego tamten czas mi się źle kojarzy. Graliśmy do dupy i przegrywaliśmy z Granadą , remis z Elche czy z Getafe u siebie. Gdybyśmy tamte mecze wygrali, to byśmy się nie musieli przejmować tym, że nas w ostatniej kolejce wydymali.

2

@Europejczyk1980 Raczej roczniki kandydatów na Prezydenta.

0

@ToshyFCB Głupota.

0

@Hiacynk Teraz można gdybać, co by było jakby u nas został, ale myślę, że mógłby mieć powtórkę sezonu 2009 2010 u nas, a tak to wielka szkoda...

1

@PatrychoO Już pod drzwiami w sklepie powinni stać policjanci i powinni lać tych złodziei pałami i aresztować, bo to zwykli bandyci i wandale.

0

@IronSanHybrid Tyle razy w łeb dostał, że już go wszystko rozprasza. Nawet jakby owad tam latał, to by rozwalił pół PGE Narodowego, żeby go zabić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?