2

Matchday leci na TVP Sport. Widać po nich, że mieli kupę w gaciach już przed meczem.

10

@Hushovt Czasami się próbuje wydostać ze spodni jak widzę moje koleżanki z pracy. Niezbyt przyjemne uczucie, bo spodnie ciasne.

1

@IronSanHybrid Wytrzymałem to po męsku...

1

@Majkel34 Pokaż jej, że masz też inne atuty niż wygląd. W 90% przypadkach, to facet musi iść po swoje i to on zdobywa, a nie kobieta.

1

@Fawrf Z takim podejściem by sobie walił 'kapucyna" do końca życia, trzeba brać co jest. @Majkel34 Bierz się za nią, to jest najlepsze wyjście. Razem pokonacie jej "chorobę".

15

@NeroTFP Takiemu to sam bym kazał zjeść tą kiełbasę i to bez popicia.

1

@Kajtek77 Polscy Husarze byli twardzielami. Najlepsza armia w historii całej Polski. Wygrywali bitwy z ogromną przewagą przeciwnika.

0

@jakub1906 Atletą jest Lewandowski czy Lukaku z którymi obrońcy się boją iść w bark w bark, , a nie gość, co pada przy pierwszym lepszym kontakcie.

2

@Hiacynk Podobnie Ronaldo w lidze włoskiej.

1

@Bykunn Nikt niczego nie sugerował, ale Fati może być za 3-4 lata jedynym z najlepszych zawodników na świecie i moglibyśmy sobie pluć w brodę, że go sprzedaliśmy nawet za ponad 100 mln.

1

@FC1899Barca Widać, że boli go wielkie Bernabeu.

0

@IronSanHybrid A nie jest rasistowska? :D Co jest cenniejsze 1 biały czy 10 czarnoskórych? Jak nie jest rasistowska jak jest :D

1

@BarcaInfo Z takim podejściem, to niech zostanie dalej, tak jak jest z zawodnikami 30+, a za 2 lata będziecie płakać czemu wcześniej ich nie sprzedaliśmy. Z zawodników 30+ tylko Messi gra na poziomie, a o reszcie szkoda pisać.

2

@cat_r37 Tak się mocno rozwijają, że najlepszy w tym sezonie klub Angielski został wywalony z 1/8 LM przez najsłabsze Atletico od 7 lat.

0

@IronSanHybrid Hehehe dokładnie. Przed wczoraj pisało, że maksymalnie może być około 40 osób, wczoraj, że 60, a dzisiaj 76. Ciekawe gdzie te wszystkie osoby by się pomieściły.

1

@Gwyn Parafrazując Stacha z "Rancza". 1 dzień przetrwałeś, jeszcze 29 dni i miesiąc przetrwasz.

1

@TheMugShot To się szykuje inwazja.

0

Znowu czytam te pierdoły o wojsku na ulicach? 3 miesiące temu też miało być, a jednak nie było. Najlepiej nie rozsiewać plotek.

1

@FATIlity31 Alves i Abidal nie zagrali. Toure na ŚO i niedoświadczony/młody Busquets w wyjściowym składzie. Dziwne, że nie straciliśmy gola z United, które miało Ronaldo, Rooneya, Teveza czy Berbatova.

1

@IronSanHybrid Wzajemnie się uzupełniają jak Yin i Yang.

4

@dominik127pl Jak już coś piszesz, to pisz konkretnie, bo nie będę mógł przez Ciebie spać i będę się zastanawiał o kogo chodzi.

17

@DaPi Patologia. 14 latka w ciąży...

3

@IronSanHybrid Może i trochę brutalnie, ale dobrze zrobił :D

0

@Fawrf Nie ma klubu, który by wyprodukował 11 zawodników, którzy mogli by się bić o LM.

3

@Mns21 Też mam taki bęben jak się najem kebabów.

0

@Bykunn Jeśli tylko tych, co stracili pracę przez koronę, to tak, ale tylko przez określony czas.

1

@NeroTFP Oglądałem ten mecz z 10 razy i była wielka szansa strzelić Grecji na 2-0. Pierwsza połowa bardzo dobra jak na Repkę Smudy.

4

@jeyx77x Będą żywić darmozjadów za nasze pieniądze. Podobnie jak w więzieniu.

2

@Bykunn W Warszawie jest 1,7 mln ludzi, to prawie 2 mln, a Policjantów jest około 9 tys. Wielkie miasto i trudne do ogarnięcia. A prawda jest taka, że wszędzie można dostać w łeb po 22.

3

@Hiacynk Od 2008-2011 grał świetnie u nas. Później zaliczył świetny sezon u Enrique w którym zdobyliśmy tryplet. Niezaprzeczalnie najlepszy PO jaki grał u nas i w historii piłki nożnej. Postawiłbym go na równi z Cafu, a nawet wyżej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?