@Fawrf Z takim podejściem by sobie walił 'kapucyna" do końca życia, trzeba brać co jest. @Majkel34 Bierz się za nią, to jest najlepsze wyjście. Razem pokonacie jej "chorobę".
@Bykunn Nikt niczego nie sugerował, ale Fati może być za 3-4 lata jedynym z najlepszych zawodników na świecie i moglibyśmy sobie pluć w brodę, że go sprzedaliśmy nawet za ponad 100 mln.
@BarcaInfo Z takim podejściem, to niech zostanie dalej, tak jak jest z zawodnikami 30+, a za 2 lata będziecie płakać czemu wcześniej ich nie sprzedaliśmy. Z zawodników 30+ tylko Messi gra na poziomie, a o reszcie szkoda pisać.
@IronSanHybrid Hehehe dokładnie. Przed wczoraj pisało, że maksymalnie może być około 40 osób, wczoraj, że 60, a dzisiaj 76. Ciekawe gdzie te wszystkie osoby by się pomieściły.
@FATIlity31 Alves i Abidal nie zagrali. Toure na ŚO i niedoświadczony/młody Busquets w wyjściowym składzie. Dziwne, że nie straciliśmy gola z United, które miało Ronaldo, Rooneya, Teveza czy Berbatova.
@Bykunn W Warszawie jest 1,7 mln ludzi, to prawie 2 mln, a Policjantów jest około 9 tys. Wielkie miasto i trudne do ogarnięcia. A prawda jest taka, że wszędzie można dostać w łeb po 22.
@Hiacynk Od 2008-2011 grał świetnie u nas. Później zaliczył świetny sezon u Enrique w którym zdobyliśmy tryplet. Niezaprzeczalnie najlepszy PO jaki grał u nas i w historii piłki nożnej. Postawiłbym go na równi z Cafu, a nawet wyżej
2
Matchday leci na TVP Sport. Widać po nich, że mieli kupę w gaciach już przed meczem.
10
@Hushovt Czasami się próbuje wydostać ze spodni jak widzę moje koleżanki z pracy. Niezbyt przyjemne uczucie, bo spodnie ciasne.
1
@IronSanHybrid Wytrzymałem to po męsku...
1
@Majkel34 Pokaż jej, że masz też inne atuty niż wygląd. W 90% przypadkach, to facet musi iść po swoje i to on zdobywa, a nie kobieta.
1
@Fawrf Z takim podejściem by sobie walił 'kapucyna" do końca życia, trzeba brać co jest. @Majkel34 Bierz się za nią, to jest najlepsze wyjście. Razem pokonacie jej "chorobę".
15
@NeroTFP Takiemu to sam bym kazał zjeść tą kiełbasę i to bez popicia.
1
@Kajtek77 Polscy Husarze byli twardzielami. Najlepsza armia w historii całej Polski. Wygrywali bitwy z ogromną przewagą przeciwnika.
0
@jakub1906 Atletą jest Lewandowski czy Lukaku z którymi obrońcy się boją iść w bark w bark, , a nie gość, co pada przy pierwszym lepszym kontakcie.
2
@Hiacynk Podobnie Ronaldo w lidze włoskiej.
1
@Bykunn Nikt niczego nie sugerował, ale Fati może być za 3-4 lata jedynym z najlepszych zawodników na świecie i moglibyśmy sobie pluć w brodę, że go sprzedaliśmy nawet za ponad 100 mln.
1
@FC1899Barca Widać, że boli go wielkie Bernabeu.
0
@IronSanHybrid A nie jest rasistowska? :D Co jest cenniejsze 1 biały czy 10 czarnoskórych? Jak nie jest rasistowska jak jest :D
1
@BarcaInfo Z takim podejściem, to niech zostanie dalej, tak jak jest z zawodnikami 30+, a za 2 lata będziecie płakać czemu wcześniej ich nie sprzedaliśmy. Z zawodników 30+ tylko Messi gra na poziomie, a o reszcie szkoda pisać.
2
@cat_r37 Tak się mocno rozwijają, że najlepszy w tym sezonie klub Angielski został wywalony z 1/8 LM przez najsłabsze Atletico od 7 lat.
0
@IronSanHybrid Hehehe dokładnie. Przed wczoraj pisało, że maksymalnie może być około 40 osób, wczoraj, że 60, a dzisiaj 76. Ciekawe gdzie te wszystkie osoby by się pomieściły.
1
@Gwyn Parafrazując Stacha z "Rancza". 1 dzień przetrwałeś, jeszcze 29 dni i miesiąc przetrwasz.
1
@TheMugShot To się szykuje inwazja.
0
Znowu czytam te pierdoły o wojsku na ulicach? 3 miesiące temu też miało być, a jednak nie było. Najlepiej nie rozsiewać plotek.
1
@FATIlity31 Alves i Abidal nie zagrali. Toure na ŚO i niedoświadczony/młody Busquets w wyjściowym składzie. Dziwne, że nie straciliśmy gola z United, które miało Ronaldo, Rooneya, Teveza czy Berbatova.
1
@IronSanHybrid Wzajemnie się uzupełniają jak Yin i Yang.
4
@dominik127pl Jak już coś piszesz, to pisz konkretnie, bo nie będę mógł przez Ciebie spać i będę się zastanawiał o kogo chodzi.
17
@DaPi Patologia. 14 latka w ciąży...
3
@IronSanHybrid Może i trochę brutalnie, ale dobrze zrobił :D
0
@Fawrf Nie ma klubu, który by wyprodukował 11 zawodników, którzy mogli by się bić o LM.
3
@Mns21 Też mam taki bęben jak się najem kebabów.
0
@Bykunn Jeśli tylko tych, co stracili pracę przez koronę, to tak, ale tylko przez określony czas.
1
@NeroTFP Oglądałem ten mecz z 10 razy i była wielka szansa strzelić Grecji na 2-0. Pierwsza połowa bardzo dobra jak na Repkę Smudy.
4
@jeyx77x Będą żywić darmozjadów za nasze pieniądze. Podobnie jak w więzieniu.
2
@Bykunn W Warszawie jest 1,7 mln ludzi, to prawie 2 mln, a Policjantów jest około 9 tys. Wielkie miasto i trudne do ogarnięcia. A prawda jest taka, że wszędzie można dostać w łeb po 22.
3
@Hiacynk Od 2008-2011 grał świetnie u nas. Później zaliczył świetny sezon u Enrique w którym zdobyliśmy tryplet. Niezaprzeczalnie najlepszy PO jaki grał u nas i w historii piłki nożnej. Postawiłbym go na równi z Cafu, a nawet wyżej