1

@Jaca27 Kiedyś w wiadomościach podawali, że jacyś ludzie przetrwali podobno 40 lat bez prądu. Ja w to oczywiście nie wierzę. Jedzenie by mi zgniło, bo lodówka odłączona. 2-3 dni bym wytrzymał, a później kiepsko.

0

@Coutinho007 Wystarczy, że Real zgubi punkty i nie będzie trzeba wszystkiego wygrywać, ale jeśli chodzi o LM, to nie ma miejsc na pomyłki. @Janiama 4 bo jeszcze rewanż z Napoli.

2

@Coutinho007 Suarez nie grał przez dłuższy czas niż reszta zawodników z powodu kontuzji. W meczach LM najważniejsze, żeby wykorzystywał każdą sytuację jaką tylko będzie miał. Griezmann na LS niestety nie da 40% swoich możliwości.

0

@konrad1661 Ja też bym wolał Bosaka, ale jak nie Dudą, to pewnie by został Trzaskowski.

2

@Coutinho007 Ja np uważam, że nasze szanse drastycznie wzrosły. Nie ma rewanżu i nie będzie tej kupy w gaciach jak z Romą czy Liverpoolem. No i mecze na neutralnym gruncie też dużo dają.

25

@Gomess I do tego ile już goli strzelił. Starsi zawodnicy od niego w wieku 19-20 lat jeszcze nie grają w 1 drużynie, a on nie mając 18 już tak.

0

@escarabajo Bolek miał z czitosów lub z Laysów. Tatuaż z henny się od potu nie zmywa, tak szybko.

3

@eckov Trzaskowski i Hołownia są tacy super XD

1

@Odcinkowy Gdzie poza bluzgami i docinkami na @Shapiro było to zaoranie?

7

@Shapiro Lepsze to niż Prezydent Polski.

0

@Naturopata Chelsea kupiła by 35 latka za ponad 100 mln Euro? Wątpię.

5

@XaviHeart Lepiej się męczyć z Busquetsem i Rakiticem zapomniałem.

0

@BarcaInfo Tylko na papierze, bo Van De Beek do nas nie przyjdzie niestety.

0

@kamilop Pomoc Van De Beek De Jong Arthur to by było coś.

1

@Janiama Szkoda, że w latach 90 się rodziłem, a nie dorastałem, bo to były piękne czasy.

0

@Janiama Nie byłeś za młody żeby chodzić na dyskoteki w tamtych czasach? Przecież miałeś 13-15 lat, a wtedy chyba dzieci na dyskoteki nie wpuszczali. Mój ojciec miał te 22-23 to mógł, ale ty byłeś od niego przynajmniej 8-10 lat młodszy :D

2

@MESSIah16 Ramos to burak, ale wymieniłby go obok Pique, Puyola czy Hierro jeśli chodzi o najlepszych ŚO w historii Hiszpanii.

3

@matirix20 Myślę, że Sancho ma wyższe ambicje niż przejście do obecnego United.

0

@AmigoBlancos A jak. Od wczoraj zużyłem 3 pełne tuby maści na ból dupy.

2

@joloskyy Niech żyją dalej historią jak Milan, to daleko zajdą.

18

@fcbarcafan19 Wątpię, że Real by do nas puścił nawet 3 bramkarza, a co dopiero takiego zawodnika jak Hakimi.

0

@SkN Jestem tolerancyjny jak mi się opłaca :D

1

@matirix20 Jakbyśmy mieli 9 zawodników z takim zaangażowaniem jak Vidal +Messi i Ter Stegen, to o zeszłoroczny rewanż na Anfield byłbym spokojny.

2

@Janiama W końcu Duński dynamit.

1

@Joker40 Ok, ale LM w 2010 została nam najprawdopodobniej zabrana (ręka Toure, której nie było). Mecz z Chelsea był kontrowersyjny, ale w 1 meczu też były wałki i to w ogóle nie na naszą korzyść. Śmieszy mnie wspominanie o meczu, który był 11 lat temu, a nie wspominanie o LM sprzed 2-4 lat.

2

@SeeleyBooth Ja już taką sytuacje miałem jak poszedłem pograć w piłkę na boisku szkolnym. "Poda pan piłkę?" Poczułem się jakby mnie prąd poraził. Dzieciak około 10 lat tak do mnie powiedział. Miałem mu powiedzieć, że jestem tylko kilkanaście lat starszy, ale się nic nie odzywałem.

3

@Danny Gaucho Tak, bo dziennikarze MD wiedzą lepiej niż sam piłkarz dlaczego nie celebrował gola.

0

Nasi nieźle się prezentują jak na miesiąc treningów i takiej przerwie w grze.

3

@Chakalaka Nienawiść do PIS i Kaczyńskiego swoją drogą, ale stawianie wyżej Komorowskiego lub na równi z Dudą jest śmieszne.

1

@IronSanHybrid Znałem już taką jedną Oliwie i podobnie miała nasrane w głowie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?