@Bykunn Wielki strateg, który steruje nie tylko rządem, ale i opozycję ma pod butem. Wy uwielbiacie rudego po uciekł do zakłamanego parlamentu, którym sterują 2 kraje.
Pamiętacie jak 7-8 lat temu była opcja pozyskania Davida Luiza? To był tasiemiec na 2 letnie okienka podobny do Coutinho czy Fabregasa. Dobrze, że jednak do nas nigdy nie przyszedł.
@Chwytliwy Lis może kogokolwiek wyjaśnić? Przecież to on był zawsze gaszony jak pet. @Chakalaka Komorowski miał dużo większe problemy z językiem Polskim, a Prezydentem był.
W sumie prędzej meteoryt uderzy teraz w ziemię i zniszczy wszystko lub ktoś z La Ramblii zostanie Prezydentem niż Biedroń, ale kto by był pierwszą damą jakby on został wybrany.
Nie jestem homofobem, ale Biedroń gada jak typowy gej, który jakimś cudem zrobił karierę polityczną i się napina na tej debacie jak jakaś feministka. Brakuje tylko żeby zaczął rzucać w pozostałych kandydatów jakimiś przedmiotami.
2
Szkoda faceta. Ludzie żyją Bóg wie ile po 90-100 lat, a tutaj dość młodemu człowiekowi zostało kilka lat życia.
2
@Bykunn Wielki strateg, który steruje nie tylko rządem, ale i opozycję ma pod butem. Wy uwielbiacie rudego po uciekł do zakłamanego parlamentu, którym sterują 2 kraje.
0
@masq Bo jest troszkę mniej propagandową. Nie rozumiem ludzi, propaganda dalej jest propaganda czy mniejszą czy większą.
4
@itmustbejoke To chyba logiczne, że lepsza młoda 20 kilku latka niż stara proca po 40.
1
@barcelonaLM Nie ma spania, bo na 6 do roboty, ale jak wrócę, to po obiedzie od razu kima.
2
@MESSIah16 Tak, a wszyscy to wiedzą, a i tak na nich głosują.
5
Pamiętacie jak 7-8 lat temu była opcja pozyskania Davida Luiza? To był tasiemiec na 2 letnie okienka podobny do Coutinho czy Fabregasa. Dobrze, że jednak do nas nigdy nie przyszedł.
2
@Chwytliwy Lis może kogokolwiek wyjaśnić? Przecież to on był zawsze gaszony jak pet. @Chakalaka Komorowski miał dużo większe problemy z językiem Polskim, a Prezydentem był.
1
@mr Barca Twardowskiego może nie, ale Twarowskiego już tak:D
2
Widać było po Danilo, że nie trafi.
0
@Europejczyk1980 Wyższy poziom Polsatu? Zgadza się, ale w TVN by było to samo, tylko w odwrotną stronę.
0
Kandydaci którzy nie mają szans o niebo lepiej wypadają niż Ci, co są faworytami.
0
W sumie prędzej meteoryt uderzy teraz w ziemię i zniszczy wszystko lub ktoś z La Ramblii zostanie Prezydentem niż Biedroń, ale kto by był pierwszą damą jakby on został wybrany.
0
Najciekawsze pytanie by było kto wygra Ligę Hiszpańską lub czy ta debata ma sens.
8
Nie jestem homofobem, ale Biedroń gada jak typowy gej, który jakimś cudem zrobił karierę polityczną i się napina na tej debacie jak jakaś feministka. Brakuje tylko żeby zaczął rzucać w pozostałych kandydatów jakimiś przedmiotami.
2
@PatrychoO Bosak i tylko Bosak. Ta dwójka to przy nim paprochy.
0
@Chakalaka No, wiadomo, że bredzę, bo ty lubisz PO, Komorowskiego i to całe lizanie dupy Merkelowej i Francji.
0
Głupie pytania, to i głupie odpowiedzi.
1
5000+ hahaha Żółtek masz mój głos.
1
Ta debata jest ułożona pod Dudę. Podobnie było 5 lat temu z Komorowskim.
0
@justfootball No, to gdzieś za 20 lat. No, może za 25, bo aktualnie nie jesteśmy gotowi.
0
@kamilop Może jakieś gej-party.
2
@Janiama No, ta Biedronkowa elegancka, ale za bardzo mi się kojarzy z Biedroniem. A gdzie Żółtek? :D
0
Biedroń ostro atakuję, ale tylko potrafi atakować.
3
@Arkon Oby nie. Ktoś taki jak Trzaskowski nie może zostać głową Państwa.
2
@Janiama To zwykły pionek i marionetka większa niż Duda.
0
Trzaskowski ma taką samą mimikę twarzy jak Duda. Przynajmniej tak zaczął.
0
Witkowski też już dziadek, ale to i tak lepiej niż w USA. Tam to kandyduje prawie 80 letni chłop.
2
Żółtek to dużo lepsza opcja niż Kamysz, Hołownia czy Trzaskowski, ale jest już trochę wiekowy i marne ma szansę.
1
@Janiama Wolałbym jednak żebyśmy wygrali, bo by była starsza nerwówka :)