2

Szkoda faceta. Ludzie żyją Bóg wie ile po 90-100 lat, a tutaj dość młodemu człowiekowi zostało kilka lat życia.

2

@Bykunn Wielki strateg, który steruje nie tylko rządem, ale i opozycję ma pod butem. Wy uwielbiacie rudego po uciekł do zakłamanego parlamentu, którym sterują 2 kraje.

0

@masq Bo jest troszkę mniej propagandową. Nie rozumiem ludzi, propaganda dalej jest propaganda czy mniejszą czy większą.

4

@itmustbejoke To chyba logiczne, że lepsza młoda 20 kilku latka niż stara proca po 40.

1

@barcelonaLM Nie ma spania, bo na 6 do roboty, ale jak wrócę, to po obiedzie od razu kima.

2

@MESSIah16 Tak, a wszyscy to wiedzą, a i tak na nich głosują.

5

Pamiętacie jak 7-8 lat temu była opcja pozyskania Davida Luiza? To był tasiemiec na 2 letnie okienka podobny do Coutinho czy Fabregasa. Dobrze, że jednak do nas nigdy nie przyszedł.

2

@Chwytliwy Lis może kogokolwiek wyjaśnić? Przecież to on był zawsze gaszony jak pet. @Chakalaka Komorowski miał dużo większe problemy z językiem Polskim, a Prezydentem był.

1

@mr Barca Twardowskiego może nie, ale Twarowskiego już tak:D

2

Widać było po Danilo, że nie trafi.

0

@Europejczyk1980 Wyższy poziom Polsatu? Zgadza się, ale w TVN by było to samo, tylko w odwrotną stronę.

0

Kandydaci którzy nie mają szans o niebo lepiej wypadają niż Ci, co są faworytami.

0

W sumie prędzej meteoryt uderzy teraz w ziemię i zniszczy wszystko lub ktoś z La Ramblii zostanie Prezydentem niż Biedroń, ale kto by był pierwszą damą jakby on został wybrany.

0

Najciekawsze pytanie by było kto wygra Ligę Hiszpańską lub czy ta debata ma sens.

8

Nie jestem homofobem, ale Biedroń gada jak typowy gej, który jakimś cudem zrobił karierę polityczną i się napina na tej debacie jak jakaś feministka. Brakuje tylko żeby zaczął rzucać w pozostałych kandydatów jakimiś przedmiotami.

2

@PatrychoO Bosak i tylko Bosak. Ta dwójka to przy nim paprochy.

0

@Chakalaka No, wiadomo, że bredzę, bo ty lubisz PO, Komorowskiego i to całe lizanie dupy Merkelowej i Francji.

0

Głupie pytania, to i głupie odpowiedzi.

1

5000+ hahaha Żółtek masz mój głos.

1

Ta debata jest ułożona pod Dudę. Podobnie było 5 lat temu z Komorowskim.

0

@justfootball No, to gdzieś za 20 lat. No, może za 25, bo aktualnie nie jesteśmy gotowi.

0

@kamilop Może jakieś gej-party.

2

@Janiama No, ta Biedronkowa elegancka, ale za bardzo mi się kojarzy z Biedroniem. A gdzie Żółtek? :D

0

Biedroń ostro atakuję, ale tylko potrafi atakować.

3

@Arkon Oby nie. Ktoś taki jak Trzaskowski nie może zostać głową Państwa.

2

@Janiama To zwykły pionek i marionetka większa niż Duda.

0

Trzaskowski ma taką samą mimikę twarzy jak Duda. Przynajmniej tak zaczął.

0

Witkowski też już dziadek, ale to i tak lepiej niż w USA. Tam to kandyduje prawie 80 letni chłop.

2

Żółtek to dużo lepsza opcja niż Kamysz, Hołownia czy Trzaskowski, ale jest już trochę wiekowy i marne ma szansę.

1

@Janiama Wolałbym jednak żebyśmy wygrali, bo by była starsza nerwówka :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?