1

@Barca1992 To ten użytkownik pluje po raz kolejny jadem lub trolluje, a nie @Oskaer1.

1

@Chakalaka Co ty za bzdury wstawiasz? Mam nadzieję że po raz kolejny trollujesz. Pedofilia w kościele była zawsze. Nie tylko za rządów PIS, za PO, SLD i w czasach PZPR również.

1

@Kluivert_P Śmierć jest niestety pewna, ale to jest dramat dla tego sportowca, bo był dla niego nie tylko ojcem, ale i mentorem.

2

Zanosi się na deszcz.

1

@DonMatteo901 Najlepszych to raczej nie, ale najpiękniejszych się można zgodzić.

1

@MarioVeB! Mariuszku nie napinaj się tak, bo znowu dostaniesz bana. Ja tylko pisze jak jest.

2

@ksobi @Joe_Pesci Dobrze mówi, a tak nie jest?

17

Puig mi wczoraj zaimponował, to nie jest typ zawodnika, który potrzebuje mnóstwo spotkań żeby wejść na właściwy poziom, a czysty talent.

2

Gdzie jest karny? Umtiti dostał kartkę w takiej samej sytuacji z Celtą.

0

Semedo aktualnie zjada Roberto.

0

Wydawało mi się że piłka poszła po nodze tego murzyna.

1

@Katalonbar No, seksownie wygląda co nie?

0

Słaby skład + to Puig. Reszta pomocy drewniana.

11

@LuisSalvano A co ty masz chłopcze do Griezmanna? Myślisz, że jak on odejdzie to Neymar przyjdzie, to jest tylko chyba twój mokry sen.

0

@MarioVeB! Znowu Mariuszku nie wiesz o co chodzi i się wypowiadasz :D

0

@Bagsik88 Nie zdominowali Liverpoolu. Twierdzisz, że zdominowali, bo wygrali pierwszy mecz 3-0?

3

Akurat "Święte krowy" wcale nie są lepsze w tym klubie niż nasz nieudolny prezydent. Byli zadowoleni jak Valverde był trenerem, bo pozwalał im wejść sobie na głowę. Tak, samo zrobili z Setienem jak tylko zwiększył intensywność treningów i jak asystentowi nie spodobało się marne zaangażowanie zespołu, to samo będzie z Pimientą. I to będzie tak wyglądało do wyborów. Dopiero ten cały burdel ogarnie Font i nowy trener (mam nadzieję, że Xavi) ale na pewno 3/4 tych zawodników opuści ten klub.

0

@DonMatteo901 Star Wars były zbiorniki wilgoci. Na świecie się pewnie takie coś pojawi za 500 lat lub za jeszcze więcej. No, na pewno żaden z nas tego nie dożyje.

4

@itmustbejoke Nie większą jakby wygrał Trzaskowski.

5

@Janiama Te wykształcenie wygrali w Leysach czy Chetosach, że głosowali na Trzaskowskiego?

6

Program Trzaskowskiego to program Kidawy-Błońskiej, to jest to samo. Tylko Trzaskowski potrafi ładniej powiedzieć, to co mu kazali.

0

@viscajasiek Myślisz, że tylko Bosak odda swoje głosy Dudzie?

18

Trzaskowski miałby być tym silnym Prezydentem? Hahaha.

0

@Shear007 Odezwał się nie kretyn...

0

@Messibestplayerintheworld A o jaki aspekt? Będziemy mieli gościa, który będzie zarabiał 3 razy więcej niż Arthur. I tak będziemy na minusie choćby finansowo.

0

@Chwytliwy Nie grał lepiej niż Brazylijczyk będąc nawet od niego starszy.

5

@Janiama Valverde powinien odejść nie w połowie tego sezonu, a od razu po tamtym sezonie, to był wielki błąd zarządu. Może oczekiwali czegoś podobnego, co miał Real w sezonie 2015/2016 jak Perez wywalił Beniteza i zatrudnił Zidane.

1

@donleo12 Od kiedy Umtiti to młodzieżowiec?

5

@Nano22 Tak i każdy w życiowej formie, to by była miazga.

0

@MESSIah16 Gdzie tam Ramosowi do Maldiniego? Wiadomo piątek i można się upić, ale bez przesady. Ramos to poziom niżej niż Pique.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?