@Chakalaka Co ty za bzdury wstawiasz? Mam nadzieję że po raz kolejny trollujesz. Pedofilia w kościele była zawsze. Nie tylko za rządów PIS, za PO, SLD i w czasach PZPR również.
Akurat "Święte krowy" wcale nie są lepsze w tym klubie niż nasz nieudolny prezydent. Byli zadowoleni jak Valverde był trenerem, bo pozwalał im wejść sobie na głowę. Tak, samo zrobili z Setienem jak tylko zwiększył intensywność treningów i jak asystentowi nie spodobało się marne zaangażowanie zespołu, to samo będzie z Pimientą. I to będzie tak wyglądało do wyborów. Dopiero ten cały burdel ogarnie Font i nowy trener (mam nadzieję, że Xavi) ale na pewno 3/4 tych zawodników opuści ten klub.
@DonMatteo901 Star Wars były zbiorniki wilgoci. Na świecie się pewnie takie coś pojawi za 500 lat lub za jeszcze więcej. No, na pewno żaden z nas tego nie dożyje.
@Messibestplayerintheworld A o jaki aspekt? Będziemy mieli gościa, który będzie zarabiał 3 razy więcej niż Arthur. I tak będziemy na minusie choćby finansowo.
@Janiama Valverde powinien odejść nie w połowie tego sezonu, a od razu po tamtym sezonie, to był wielki błąd zarządu. Może oczekiwali czegoś podobnego, co miał Real w sezonie 2015/2016 jak Perez wywalił Beniteza i zatrudnił Zidane.
1
@Barca1992 To ten użytkownik pluje po raz kolejny jadem lub trolluje, a nie @Oskaer1.
1
@Chakalaka Co ty za bzdury wstawiasz? Mam nadzieję że po raz kolejny trollujesz. Pedofilia w kościele była zawsze. Nie tylko za rządów PIS, za PO, SLD i w czasach PZPR również.
1
@Kluivert_P Śmierć jest niestety pewna, ale to jest dramat dla tego sportowca, bo był dla niego nie tylko ojcem, ale i mentorem.
2
Zanosi się na deszcz.
1
@DonMatteo901 Najlepszych to raczej nie, ale najpiękniejszych się można zgodzić.
1
@MarioVeB! Mariuszku nie napinaj się tak, bo znowu dostaniesz bana. Ja tylko pisze jak jest.
2
@ksobi @Joe_Pesci Dobrze mówi, a tak nie jest?
17
Puig mi wczoraj zaimponował, to nie jest typ zawodnika, który potrzebuje mnóstwo spotkań żeby wejść na właściwy poziom, a czysty talent.
2
Gdzie jest karny? Umtiti dostał kartkę w takiej samej sytuacji z Celtą.
0
Semedo aktualnie zjada Roberto.
0
Wydawało mi się że piłka poszła po nodze tego murzyna.
1
@Katalonbar No, seksownie wygląda co nie?
0
Słaby skład + to Puig. Reszta pomocy drewniana.
11
@LuisSalvano A co ty masz chłopcze do Griezmanna? Myślisz, że jak on odejdzie to Neymar przyjdzie, to jest tylko chyba twój mokry sen.
0
@MarioVeB! Znowu Mariuszku nie wiesz o co chodzi i się wypowiadasz :D
0
@Bagsik88 Nie zdominowali Liverpoolu. Twierdzisz, że zdominowali, bo wygrali pierwszy mecz 3-0?
3
Akurat "Święte krowy" wcale nie są lepsze w tym klubie niż nasz nieudolny prezydent. Byli zadowoleni jak Valverde był trenerem, bo pozwalał im wejść sobie na głowę. Tak, samo zrobili z Setienem jak tylko zwiększył intensywność treningów i jak asystentowi nie spodobało się marne zaangażowanie zespołu, to samo będzie z Pimientą. I to będzie tak wyglądało do wyborów. Dopiero ten cały burdel ogarnie Font i nowy trener (mam nadzieję, że Xavi) ale na pewno 3/4 tych zawodników opuści ten klub.
0
@DonMatteo901 Star Wars były zbiorniki wilgoci. Na świecie się pewnie takie coś pojawi za 500 lat lub za jeszcze więcej. No, na pewno żaden z nas tego nie dożyje.
4
@itmustbejoke Nie większą jakby wygrał Trzaskowski.
5
@Janiama Te wykształcenie wygrali w Leysach czy Chetosach, że głosowali na Trzaskowskiego?
6
Program Trzaskowskiego to program Kidawy-Błońskiej, to jest to samo. Tylko Trzaskowski potrafi ładniej powiedzieć, to co mu kazali.
0
@viscajasiek Myślisz, że tylko Bosak odda swoje głosy Dudzie?
18
Trzaskowski miałby być tym silnym Prezydentem? Hahaha.
0
@Shear007 Odezwał się nie kretyn...
0
@Messibestplayerintheworld A o jaki aspekt? Będziemy mieli gościa, który będzie zarabiał 3 razy więcej niż Arthur. I tak będziemy na minusie choćby finansowo.
0
@Chwytliwy Nie grał lepiej niż Brazylijczyk będąc nawet od niego starszy.
5
@Janiama Valverde powinien odejść nie w połowie tego sezonu, a od razu po tamtym sezonie, to był wielki błąd zarządu. Może oczekiwali czegoś podobnego, co miał Real w sezonie 2015/2016 jak Perez wywalił Beniteza i zatrudnił Zidane.
1
@donleo12 Od kiedy Umtiti to młodzieżowiec?
5
@Nano22 Tak i każdy w życiowej formie, to by była miazga.
0
@MESSIah16 Gdzie tam Ramosowi do Maldiniego? Wiadomo piątek i można się upić, ale bez przesady. Ramos to poziom niżej niż Pique.