1

@IronSanHybrid Taki facet to skarb.

0

@JohnConstantine1899 80 mln Euro za Martineza to dobra propozycja. Wyższa kwota to już przepłacenie. 110-120 mln nie wchodzi w grę, a szczególnie przez to, że kluby po koronawirusie będą miały dużo bardziej ograniczone możliwości finansowe np Barca, Real czy Bayern.

1

@JohnConstantine1899 Lepiej by było jakby wymienili na Kante.

0

@Kajtek77 To jest temat rzeka jak to mówił mój dziadek.

2

@Lord_Vader Takie osoby powinny otrzymać pomoc i być stale obserwowane. Mówię o normalnych młodych ludziach, których nie stać na dziecko, a nie o jakieś patologi.

1

@AnnaMarianna Jakbym trafił na taką osobę płci przeciwnej, to bym się oświadczył po tygodniu znajomości. :D

0

@Lord_Vader Eutanazja i zioło powinny być legalne. Usuwanie ciąży też, ale tylko w skrajnych przypadkach (np gwałt, zagrożona ciąża i inne poważne przypadki)

0

@Danny Gaucho Ibra świetny napastnik, ale Eto był lepszy. No, przynajmniej dużo bardziej do nas pasował.

2

@MarioVeB! Po raz kolejny wkładasz swoje 3 grosze do dyskusji o której nawet nie masz pojęcia. Czasami lepiej nic nie napisać niż pisać bzdury. Nie musisz we wszystkim robić z siebie eksperta, bo to śmiesznie wygląda.

16

@Lord_Vader Co innego jak był gwałt lub zagrożona ciąża, a co innego jak gówniara poszła na imprezie z pierwszym lepszym Sebą do łóżka i ciąża nie jest zagrożona.

1

@TheNekro94 Wyprowadzam Ciebie z błędu. Iniesta też dostał oklaski. Messi tyle razy upokorzył Real, że kibice Realu musieli by klaskać w dużej liczbie Klasyków w których grał.

0

@NaFazieHitman Aktualnie nie wiem jak bardzo PiS musiałby, to spieprzyć, żeby nie rządzić przez najbliższe lata. Praktycznie konkurencja nie istnieje niestety.

1

@Hiacynk Warto dodać, że istnieje u Urugwajczyka impotencja w meczach LM, tak to miałby te liczby jeszcze lepsze.

1

@MichVeB MSN mówi Ci to coś? Poza tym ciężko wsadzać atakującego do pomocników. Lepiej powiedzieć, że trio Busquets Xavi Iniesta było najlepszym trio 2 linii w historii.

2

@Barca1992 Moim zdaniem na żaden tytuł Argentyna w najbliższe 5 lat nie ma szans. Za dużo zależy od 1 zawodnika.

0

@barcafan9512 Kolega mi z pracy pokazał filmik jak gościu brał szczeniaki za uszy i robił salta. Jednemu szczeniakowi ucho urwał tym sposobem. Powinni temu facetowi zrobić skok na banggie z zawiązanymi jajami.

0

@MESSIah16 Ja nigdzie się nie wybierałem i to już nie chodzi o żadnego wirusa, bo rok temu też w Wielkanoc nigdzie nie byłem.

1

@MESSIah16 No, to pozdrawiaj. To nie jest optymizm tylko logika, bo żadne państwo sobie nie może pozwolić żeby wszystko było zamknięte przez pół roku lub dłużej.

0

@barcafan9512 Ja to maksymalnie ważyłem 94 kg do 186 cm wzrostu. Pamiętam jak nabijał się że mnie kolega z roboty, a sam miał bęben 2 razy taki jak ja i około110 kg wagi. Teraz to przy nim wyglądam jak model, bo schudłem prawie 10 kg. Obym znowu po wakacjach się nie zaniedbał, bo znowu będzie problem.

0

@koksik2700 Obyśmy sukcesy osiągnęli jeszcze z Messim w składzie, bo i tak jego najlepsze lata zostały mocno zmarnowane. Taki piłkarz powinien mieć conajmniej 2 LM więcej w dorobku.

3

Aż żal patrzeć na Ronaldinho z tego Klasyku z 2007 widać, że chłop gasł w oczach. Coś tam później w Milanie pokazał, ale to już nie było to samo.

0

Oglądam stary Klasyk z 2007 roku w którym młodziutki Messi strzelił hat tricka. Serio kiedyś kibice Realu porównywali Robinho do Messiego? Przecież jeśli chodzi o kariery jakie zrobili to jest przepaść. Robinho to nawet Higuainowi buty może czyścić.

0

@NeroTFP Ciekawych masz znajomych...

2

@AnnaMarianna A ja tam bym chciał mieć 2 lub 3.

1

@Coutinho007 Dario grany przez Frycza miażdży Kingpina i jest na równi z Traczem.

0

@Hiacynk Jakie 33? 23 jak już.

1

@Plague_tale Zaraz się zlecą i zaczną krytykować Tadića.

1

@PatrychoO Ogniem i mieczem.

2

@IronSanHybrid Może mu się przypomina, że 25-30 lat temu też był na miejscu tego zawodnika :D

0

@Hiacynk Zobacz sobie De Ligta. Nawet taki silny napastnik jak Lewy, który takiego Ramosa czy Pique przestawiał jak chciał miał problem z Holendrem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?