My na Levante graliśmy kompletną kaszanę i nie ma co się podniecać ich dzisiejszym możliwym remisem. Jedynie tyle, że przed El Clasico będziemy mieli 1 pkt przewagi, a to jest nic.
@Hiacynk Akurat, racja. Można mieć sentyment do Brazylijskiego Ronaldo, Zidane czy Ronaldinho, ale to co wyprawia przez co najmniej 13 lat Portugalczyk, to przebija tamtych zawodników, bo on jest dużo dłużej na wysokim poziomie niż oni.
@jakub9611 Umtiti i to bez dwóch zdań. Świetne wyprowadzanie piłki i czytanie napastników, a to jest cenniejsze niż szybkość i gra głową Varane. Według mnie nasz BigSam w życiowej formie jest minimalnie lepszy niż Rafa.
@kuz Wiadomo, że od czasu do czasu De Jong może strzelić taką bramkę jak wczoraj, ale to jest element zaskoczenia, a nie coś typu Messi-Alba co jest rozpracowane przez lepsze drużyny całkowicie.
@Kengo Emerson w przyszłym sezonie powinien być podstawowym PO i po tym co wczoraj widziałem w 100% popieram użytkownika @pax odnośnie Semedo i Roberto.
Dlatego napisałem "prawdopodobnie", bo jeszcze go nie skreślam, a chciałbym, żeby wreszcie wygryzł obecnie najbardziej wkurzającego piłkarza Barcelony, a aktualnie nie dawał rady.
@HansLanda Wracając do dwumeczu z Chelsea, to wiele osób zapomniało o pierwszym meczu gdzie też byliśmy skrzywdzeni. Pozbawiono nas rok póżniej obrony LM.
3
Jest lepiej niż myślałem.
2
@FC1899Barca Na pewno przebił twoją "przydatność" na tej stronie.
0
@Wichurek Lepiej zachować chłodną głowę, bo póżniej szkoda nerwów :)
1
My na Levante graliśmy kompletną kaszanę i nie ma co się podniecać ich dzisiejszym możliwym remisem. Jedynie tyle, że przed El Clasico będziemy mieli 1 pkt przewagi, a to jest nic.
0
Jak podobno Griezmann to niewypał, to jak nazwać Hazarda?
0
@Hiacynk Akurat, racja. Można mieć sentyment do Brazylijskiego Ronaldo, Zidane czy Ronaldinho, ale to co wyprawia przez co najmniej 13 lat Portugalczyk, to przebija tamtych zawodników, bo on jest dużo dłużej na wysokim poziomie niż oni.
0
@masakrator05 Tylko Leroy Merlin.
1
@IronSanHybrid Co to za szkoła gdzie się chodzi na bosaka?
0
@Pablopicasso27 Podobnie jak Antonela Messiego.
0
@Tomo1989 Chyba w snach ich kibiców.
0
@jakub9611 Umtiti i to bez dwóch zdań. Świetne wyprowadzanie piłki i czytanie napastników, a to jest cenniejsze niż szybkość i gra głową Varane. Według mnie nasz BigSam w życiowej formie jest minimalnie lepszy niż Rafa.
0
@kuz Wiadomo, że od czasu do czasu De Jong może strzelić taką bramkę jak wczoraj, ale to jest element zaskoczenia, a nie coś typu Messi-Alba co jest rozpracowane przez lepsze drużyny całkowicie.
2
@Kengo Emerson w przyszłym sezonie powinien być podstawowym PO i po tym co wczoraj widziałem w 100% popieram użytkownika @pax odnośnie Semedo i Roberto.
0
@Kengo Tego, że przez ostatnie 20-25 lat jest numerem 2 nikt mu nie zabierze.
1
Joaguin... Oby nam dziadek bramki nie wcisnął jak to miał w zwyczaju robić.
2
Bayern niby miażdżył Lipsk w pierwszej połowie, ale w drugiej RedBull mógł ich spokojnie wypunktować. Bardzo dobry mecz, ale brakowało bramek.
2
@HansLanda Nie ogarnął formy, a przez ostatnie pół godziny z Bilbao zrobił więcej niż reszta pomocników Barcelony razem.
0
Dlatego napisałem "prawdopodobnie", bo jeszcze go nie skreślam, a chciałbym, żeby wreszcie wygryzł obecnie najbardziej wkurzającego piłkarza Barcelony, a aktualnie nie dawał rady.
0
@Fabik87 Paskudna ta grafika z PESA... Dobrze, że szanse dostaje Firpo, bo aktualnie Alba jest w beznadziejnej formie i powinien cały czas grzać ławę.
0
@Chwytliwy Jak już nie chce stawiać na Firpo, który jest raczej nieporozumieniem, to powinien postawić chociaż na trójkę stoperów.
0
@Volk Werner to dalej kozak. Suarez nie takie sytuacje marnował i dalej był kozakiem.
0
@HansLanda Wracając do dwumeczu z Chelsea, to wiele osób zapomniało o pierwszym meczu gdzie też byliśmy skrzywdzeni. Pozbawiono nas rok póżniej obrony LM.
0
@barteq Nawet wcześniej wyrównał :D
1
@Nano22 Np takie Despasito, które 3 lata temu było wielkim hitem, a teraz rzadko słyszane.
0
@BarcaInfo Sport to praktycznie ten sam ściek, co Don Balon. Podawanie informacji z kosmosu Sportu powinno być równie zabronione, co z Don Balona.
4
@Janiama To akurat nie było śmieszne.
25
@Janiama Nie musisz pisać, że się na tym znasz, bo pisałeś to już ze mnóstwo razy.
12
@Chwytliwy I tak był najlepszy z pomocy.
0
Busquets podsumował swoje ostatnie 3 lata gry.
8
Arthur przez te 20 minut zrobił więcej niż Rakitic przez cały obecny sezon.