@Hiacynk Troszkę ofiara systemu Pepa, ale u nas też dobrze grał bramki z Bilbao w Finale PK nie zapomnę do końca życia. Później też się mógł przyczynić do prawdopodobnej obrony LM, bo w tamtym czasie nie było drużyny na poziomie Barcy.
@jeyx77x Jeśli już jest ustatkowana i myśli racjonalnie, to czemu nie? Ale jeśli to 18-20 letnia gówniara, która zrobi dziecko z jakimś typem i zostawi je młodym 40-45 letnim dziadkom, to lepiej nie.
@NeroTFP Może dalej nie jesteście na to gotowi. Niektórzy mają dzieci w wieku 18-20 lat, co jest według mnie za wcześnie, a inni czekają do 40. Dziecko to jest wielka odpowiedzialność. Kolega z pracy w wieku 27 lat też mówił, że nigdy dzieci nie będzie miał, a teraz już jest 2 w drodze(termin porodu gdzieś w Sierpniu), a pierwsze już będzie miało roczek. Kolega 33 lata, a jego żona 2 lata młodsza. 30-35 lat, to są najlepsze lata na dzieci według mnie.
@MensculinVeB Zobacz sobie ile osób zmarło przez grypę sezonową, a ile na koronawirusa. Wiadomo, że tego wirusa można złapać dużo łatwiej niż zwykłe grypsko, ale nie można go porównywać do 2 WŚ lub końca świata.
@MarioVeB! Userom z wielkim ego zawsze nie odpowiada cokolwiek napisze o zawodniku inny user i zawsze mu będą umniejszać. Dlatego dobrze, że tacy nie mają wpływu o tym co ktoś pisze.
Można się śmiać z Najmana, że dostaje od każdego lanie, ale on na takiej kompromitacji zarobi więcej niż przeciętny Kowalski przez 5 lat ciężkiej pracy .
@zawsze_barca Ona ma 19 lat? Wygląda na dużo więcej gdzieś 28. Takie arbuzy naturalne? No w to bym już prędzej uwierzył, bo latynoski mają przeważnie duże piersi.
@Danny Gaucho Powiedziałem jej, że temperaturę się sprawdza w inny sposób np przykłada usta do czoła. No, tym bym nie pogardził, bo to najładniejsza dziewczyna w robocie :D
Dzisiaj w robocie się przestraszyłem. Koleżanka sprawdza nam od 2 tyg temperaturę i pojawiło się u mnie ponad 38 stopni. Na szczęście sprawdzała jakimś starym i zepsutym termometrem, bo inni mieli podobnie, a nikt się źle nie czuł. Jakbym miał taką temperaturę, to bym nawet nie mógł wstać, bo by mnie rozłożyło, a o robocie nie ma, co mówić.
1
@kerouac Po 2 gwiazdce już chyba strzelają.
4
Komentarz usunięty
2
@ShinobiQWE Nie stare społeczeństwo, a głupie i ignorujące ważne sprawy.
0
@Hiacynk Troszkę ofiara systemu Pepa, ale u nas też dobrze grał bramki z Bilbao w Finale PK nie zapomnę do końca życia. Później też się mógł przyczynić do prawdopodobnej obrony LM, bo w tamtym czasie nie było drużyny na poziomie Barcy.
0
@jeyx77x Jeśli już jest ustatkowana i myśli racjonalnie, to czemu nie? Ale jeśli to 18-20 letnia gówniara, która zrobi dziecko z jakimś typem i zostawi je młodym 40-45 letnim dziadkom, to lepiej nie.
1
@NeroTFP Może dalej nie jesteście na to gotowi. Niektórzy mają dzieci w wieku 18-20 lat, co jest według mnie za wcześnie, a inni czekają do 40. Dziecko to jest wielka odpowiedzialność. Kolega z pracy w wieku 27 lat też mówił, że nigdy dzieci nie będzie miał, a teraz już jest 2 w drodze(termin porodu gdzieś w Sierpniu), a pierwsze już będzie miało roczek. Kolega 33 lata, a jego żona 2 lata młodsza. 30-35 lat, to są najlepsze lata na dzieci według mnie.
6
@MensculinVeB Zobacz sobie ile osób zmarło przez grypę sezonową, a ile na koronawirusa. Wiadomo, że tego wirusa można złapać dużo łatwiej niż zwykłe grypsko, ale nie można go porównywać do 2 WŚ lub końca świata.
0
@LuisSalvano Dalej myślisz, że Neymar tutaj wróci po tym wszystkim?
3
@MarioVeB! Userom z wielkim ego zawsze nie odpowiada cokolwiek napisze o zawodniku inny user i zawsze mu będą umniejszać. Dlatego dobrze, że tacy nie mają wpływu o tym co ktoś pisze.
1
@IronSanHybrid Dziwisz się? Został zaorany jak ziemia na polu przez traktor.
1
@Janiama Lepiej się skupić na sobie, a nie na innych.
1
@NaFazieHitman I zamieni ludzi w zombie.
1
@Criss18Barca Chyba coś Ci się śniło lub masz przerwę w robocie z powodu koronawirusa i za dużo pijesz.
1
@tobiasson92 Moim zdaniem wszystko wróci do normy pod koniec Maja. Kraj nie może sobie pozwolić na taki postój.
1
@Piotr89Sand Romans z pracy się nie liczy. Tak przynajmniej uważa mój kolega :D
0
@Veb1233 Chyba na odwrót.
0
@joloskyy Może się śmiać. Ja i tak nie wkładam swoich pieniędzy do jego portfela, wydając pieniądze na to coś i oglądać.
13
Można się śmiać z Najmana, że dostaje od każdego lanie, ale on na takiej kompromitacji zarobi więcej niż przeciętny Kowalski przez 5 lat ciężkiej pracy .
0
Beckham z tego Klasyku 03/04 mi przypominał Griezmanna.
1
@IronSanHybrid No i tak się kończy ćwiczenie w domu.
1
@zawsze_barca Ona ma 19 lat? Wygląda na dużo więcej gdzieś 28. Takie arbuzy naturalne? No w to bym już prędzej uwierzył, bo latynoski mają przeważnie duże piersi.
0
@Danny Gaucho Powiedziałem jej, że temperaturę się sprawdza w inny sposób np przykłada usta do czoła. No, tym bym nie pogardził, bo to najładniejsza dziewczyna w robocie :D
0
Dzisiaj w robocie się przestraszyłem. Koleżanka sprawdza nam od 2 tyg temperaturę i pojawiło się u mnie ponad 38 stopni. Na szczęście sprawdzała jakimś starym i zepsutym termometrem, bo inni mieli podobnie, a nikt się źle nie czuł. Jakbym miał taką temperaturę, to bym nawet nie mógł wstać, bo by mnie rozłożyło, a o robocie nie ma, co mówić.
0
@tobiasson92 W 1 dzień, to byś za wiele nie zrobił.
0
@Barca1992 Na pewno tam jest.
0
@Janiama Oby na całym świecie już było coraz mniej.
0
@MontelQ Ale to nie EA zrobiła, a poza tym trzeba o czymś pisać.
5
Jedną z najgorszych decyzji Barcelony, to podpisywanie umowy z tą marną podróbką Fify.
0
@SuperPatsonFCB Media wiedzą lepiej niż lekarze? :D
0
@NaFazieHitman Szczęśliwym głupcem? Nie, lepiej być histerykiem i niszczyć sobie psychikę.