3

@KacperVEB No, bo Ty pokazałeś, że masz mózg...

2

@ViscaBarca123 Niby znasz się na młodzikach, a jednak teraz piszesz głupoty. W ostatnich latach nie mieliśmy młodzików, którzy by się przebili do kadry, a co dopiero do wyjściowej 11.

1

@mikiiki No nie do końca pograł w piłeczkę, bo pograć w piłeczkę mógł taki Marcin Żewłakow, a Kowal był jednym z najlepszych Polskich piłkarzy swoich czasów. Co nie zmienia faktu, że chłopina pieprzy od rzeczy podobnie jak Boniek, który piłkarzem był jednym z najlepszych w historii Reprezentacji Polski.

0

Ten cały Fernandes pachnie następnym Douglasem lub Keirrisonem. Obym się mylił, ale prawdopodobnie tak może być.

0

@zadafcb Nie potrafię przeczytać całej tej liczby :D

0

@Kuczek Ostatnio jak byłem to nawet przyjął 20 zł. U mnie ksiądz jest raczej spoko, bo poprzedni to by chciał zielone jak nie żółte.

1

@Janiama Można się śmiać, bo jak Polak może być lepszą opcją od Hiszpana? Arek jest lepszą opcją i pewnie tańszą.

1

@Adamski69 Ciekawe komu się chciało takie pierdoły wymyślać.

2

@koksik2700 Akurat przywoził Coutinho i to też była farsa.

1

@BarcaInfo Kamień z serca...

5

@Kengo To już powinieneś bana dostać :D

0

@pax No, popatrz gra słabo, a i tak poza Arthurem no i może Vidalem zjada każdego naszego środkowego pomocnika.

6

Żaden Rodrigo nie jest nam potrzebny. Mamy w kadrze 4 zawodników lewonożnych Messi, Griezmann, Dembele i Perez o ile zostanie.

31

Stoch to jeden z najlepszych skoczków w historii. Ci co gadali, że się skończył powinni zamknąć na zawsze.

0

@dymek17 Chłopie ja to nawet czasami nie mam czasu odpisać w pracy krótkiego smsa, a Ty narzekasz, że robisz w niedziele, a i tak miałeś czas wywołać gównoburze na La Rambli jak jesteś pracy...

0

@jeyx77x Dużo lepszym wyjściem by było granie podobnie jak za Enrique. No, może Kike powinien wprowadzić większe posiadanie piłki i z większym udziałem pomocników, ale to tyle, bo gra jak za Guardioli jest niemożliwa ze względu na zupełnie innych wykonawców i przeciwników, którzy ustawiają się, tak że nie da się już klepać jak za czasów Pepa.

0

Pique, który podobno wciąga nosem Lengleta wczoraj był orany jak młodzik. Zastanawiam się czy Barcelona dobrze zrobiła pozbywając się Todibo i zostając z coraz słabszym Gerardem i dwójką lewonożnych ŚO. Nie pamiętam, który klub z TOPu grał dwójką mańkutów na ŚO, ale powinien się na to zdecydować.

6

@myscooter Nie wiem czy Alba od czasów tamtego meczu rozegrał jakieś dobre spotkanie. Jedynie ratuję go to, że Firpo tutaj nie pasuje i jest za słaby, bo by przy lepszym rywalu grzał ławę.

0

@Katalonbar Czasy się zmieniają. Obecnie LM jest poza naszym zasięgiem. Oczywiście wierzę w jakieś trofeum, ale na 90% nie będzie to LM.

0

@SergioTomas SPORT to śmietnik. Pamiętam jak nie było takiego płaczu gdzie były dużo gorsze spotkania jak np z Espanyolem na wyjeżdzie czy z Levante i wcale aż tak nie płakali. Bronili Valverde jak tylko się dało.

1

Ciężko, żeby po 2.5 roku luzu zapieprzali za trzech po kilku treningach z nowym trenerem.

2

Wy myślicie, że 3 mecz Setiena będzie piękny i Barca będzie grała jak z nut. To jest dopiero jego początek. Ja bym się wstrzymał z ocenami za 10-15 spotkań.

14

Uwielbiam czytać ten płacz w czasie przerwy.

1

Biorąc pod uwagę jego wiek, to talentem już nie jest, bo ma 22 lata.

42

@LeoMessi1994 Dziewczyna ma słabą psychikę.

0

@Kengo Facetowi ze zdjęcia odpowiada, ale widać, że jest sporo starszy od tych dziewczyn i nie należy do pokolenia telefonomaniaków :D

0

@Volk Oby spuchli, tak jak Roma z nami, to Juve o tytule będzie mógł pomarzyć, a szczególnie, że dalej cisną na 3 frontach.

3

@Kusco15 Akurat charyzma, to był najmniejszy problem jeśli chodzi o Valverde. To już nawet nie chodzi o to kucanie, ale o brak stylu, olewanie przygotowania fizycznego.

4

@Janiama Chyba POmidory.

2

@IronSanHybrid U mnie było słonecznie, ale jak byłem w pracy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?