@ViscaBarca123 Niby znasz się na młodzikach, a jednak teraz piszesz głupoty. W ostatnich latach nie mieliśmy młodzików, którzy by się przebili do kadry, a co dopiero do wyjściowej 11.
@mikiiki No nie do końca pograł w piłeczkę, bo pograć w piłeczkę mógł taki Marcin Żewłakow, a Kowal był jednym z najlepszych Polskich piłkarzy swoich czasów. Co nie zmienia faktu, że chłopina pieprzy od rzeczy podobnie jak Boniek, który piłkarzem był jednym z najlepszych w historii Reprezentacji Polski.
@dymek17 Chłopie ja to nawet czasami nie mam czasu odpisać w pracy krótkiego smsa, a Ty narzekasz, że robisz w niedziele, a i tak miałeś czas wywołać gównoburze na La Rambli jak jesteś pracy...
@jeyx77x Dużo lepszym wyjściem by było granie podobnie jak za Enrique. No, może Kike powinien wprowadzić większe posiadanie piłki i z większym udziałem pomocników, ale to tyle, bo gra jak za Guardioli jest niemożliwa ze względu na zupełnie innych wykonawców i przeciwników, którzy ustawiają się, tak że nie da się już klepać jak za czasów Pepa.
Pique, który podobno wciąga nosem Lengleta wczoraj był orany jak młodzik. Zastanawiam się czy Barcelona dobrze zrobiła pozbywając się Todibo i zostając z coraz słabszym Gerardem i dwójką lewonożnych ŚO. Nie pamiętam, który klub z TOPu grał dwójką mańkutów na ŚO, ale powinien się na to zdecydować.
@myscooter Nie wiem czy Alba od czasów tamtego meczu rozegrał jakieś dobre spotkanie. Jedynie ratuję go to, że Firpo tutaj nie pasuje i jest za słaby, bo by przy lepszym rywalu grzał ławę.
@SergioTomas SPORT to śmietnik. Pamiętam jak nie było takiego płaczu gdzie były dużo gorsze spotkania jak np z Espanyolem na wyjeżdzie czy z Levante i wcale aż tak nie płakali. Bronili Valverde jak tylko się dało.
Wy myślicie, że 3 mecz Setiena będzie piękny i Barca będzie grała jak z nut. To jest dopiero jego początek. Ja bym się wstrzymał z ocenami za 10-15 spotkań.
@Kusco15 Akurat charyzma, to był najmniejszy problem jeśli chodzi o Valverde. To już nawet nie chodzi o to kucanie, ale o brak stylu, olewanie przygotowania fizycznego.
3
@KacperVEB No, bo Ty pokazałeś, że masz mózg...
2
@ViscaBarca123 Niby znasz się na młodzikach, a jednak teraz piszesz głupoty. W ostatnich latach nie mieliśmy młodzików, którzy by się przebili do kadry, a co dopiero do wyjściowej 11.
1
@mikiiki No nie do końca pograł w piłeczkę, bo pograć w piłeczkę mógł taki Marcin Żewłakow, a Kowal był jednym z najlepszych Polskich piłkarzy swoich czasów. Co nie zmienia faktu, że chłopina pieprzy od rzeczy podobnie jak Boniek, który piłkarzem był jednym z najlepszych w historii Reprezentacji Polski.
0
Ten cały Fernandes pachnie następnym Douglasem lub Keirrisonem. Obym się mylił, ale prawdopodobnie tak może być.
0
@zadafcb Nie potrafię przeczytać całej tej liczby :D
0
@Kuczek Ostatnio jak byłem to nawet przyjął 20 zł. U mnie ksiądz jest raczej spoko, bo poprzedni to by chciał zielone jak nie żółte.
1
@Janiama Można się śmiać, bo jak Polak może być lepszą opcją od Hiszpana? Arek jest lepszą opcją i pewnie tańszą.
1
@Adamski69 Ciekawe komu się chciało takie pierdoły wymyślać.
2
@koksik2700 Akurat przywoził Coutinho i to też była farsa.
1
@BarcaInfo Kamień z serca...
5
@Kengo To już powinieneś bana dostać :D
0
@pax No, popatrz gra słabo, a i tak poza Arthurem no i może Vidalem zjada każdego naszego środkowego pomocnika.
6
Żaden Rodrigo nie jest nam potrzebny. Mamy w kadrze 4 zawodników lewonożnych Messi, Griezmann, Dembele i Perez o ile zostanie.
31
Stoch to jeden z najlepszych skoczków w historii. Ci co gadali, że się skończył powinni zamknąć na zawsze.
0
@dymek17 Chłopie ja to nawet czasami nie mam czasu odpisać w pracy krótkiego smsa, a Ty narzekasz, że robisz w niedziele, a i tak miałeś czas wywołać gównoburze na La Rambli jak jesteś pracy...
0
@jeyx77x Dużo lepszym wyjściem by było granie podobnie jak za Enrique. No, może Kike powinien wprowadzić większe posiadanie piłki i z większym udziałem pomocników, ale to tyle, bo gra jak za Guardioli jest niemożliwa ze względu na zupełnie innych wykonawców i przeciwników, którzy ustawiają się, tak że nie da się już klepać jak za czasów Pepa.
0
Pique, który podobno wciąga nosem Lengleta wczoraj był orany jak młodzik. Zastanawiam się czy Barcelona dobrze zrobiła pozbywając się Todibo i zostając z coraz słabszym Gerardem i dwójką lewonożnych ŚO. Nie pamiętam, który klub z TOPu grał dwójką mańkutów na ŚO, ale powinien się na to zdecydować.
6
@myscooter Nie wiem czy Alba od czasów tamtego meczu rozegrał jakieś dobre spotkanie. Jedynie ratuję go to, że Firpo tutaj nie pasuje i jest za słaby, bo by przy lepszym rywalu grzał ławę.
0
@Katalonbar Czasy się zmieniają. Obecnie LM jest poza naszym zasięgiem. Oczywiście wierzę w jakieś trofeum, ale na 90% nie będzie to LM.
0
@SergioTomas SPORT to śmietnik. Pamiętam jak nie było takiego płaczu gdzie były dużo gorsze spotkania jak np z Espanyolem na wyjeżdzie czy z Levante i wcale aż tak nie płakali. Bronili Valverde jak tylko się dało.
1
Ciężko, żeby po 2.5 roku luzu zapieprzali za trzech po kilku treningach z nowym trenerem.
2
Wy myślicie, że 3 mecz Setiena będzie piękny i Barca będzie grała jak z nut. To jest dopiero jego początek. Ja bym się wstrzymał z ocenami za 10-15 spotkań.
14
Uwielbiam czytać ten płacz w czasie przerwy.
1
Biorąc pod uwagę jego wiek, to talentem już nie jest, bo ma 22 lata.
42
@LeoMessi1994 Dziewczyna ma słabą psychikę.
0
@Kengo Facetowi ze zdjęcia odpowiada, ale widać, że jest sporo starszy od tych dziewczyn i nie należy do pokolenia telefonomaniaków :D
0
@Volk Oby spuchli, tak jak Roma z nami, to Juve o tytule będzie mógł pomarzyć, a szczególnie, że dalej cisną na 3 frontach.
3
@Kusco15 Akurat charyzma, to był najmniejszy problem jeśli chodzi o Valverde. To już nawet nie chodzi o to kucanie, ale o brak stylu, olewanie przygotowania fizycznego.
4
@Janiama Chyba POmidory.
2
@IronSanHybrid U mnie było słonecznie, ale jak byłem w pracy...