- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1099 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
7
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
24 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1099 Culés
30
Arkadiusz Milik do Barcelony! Skoro klub rozważał Rodrigo to Arka tym bardziej powinien. 1200 minut 10 bramek w bardzo slabym w tym sezonie Napoli. 25 lat, kontrakt do 2021 roku więc kwota nie byłaby większa niż 50 mln euro a i pensja nie powalałaby na kolana.
33
@Janiama Może to wielu zaskoczy, ale akurat w tym momencie Milik byłby jednym z najlepszych wyborów.
4
@Janiama Pisałem o tym i wielu ludzi błędnie myśli,że Rodrigo jest lepszym piłkarzem od Polaka a jest dokładnie na odwrót Rodrigo przy Arku jest po prostu drewniany Polacy lubią się z niego nabijać a naprawdę jest bardzo dobrym napastnikiem z dobrą techniką a w Barcelonie mógłby spokojnie podnieść swoją skuteczność.
8
@Janiama Szkoda, że sporo osób ocenia Arka przez pryzmat EURO 2016 i jego marnowane setki. To naprawdę dobry napastnik.
9
@Witekk10 No i przez narodowość również. ;)
1
@Witekk10 Z obecnie do kupienia byłby najbardziej rozsądną opcją :)
1
@Janiama Można się śmiać, bo jak Polak może być lepszą opcją od Hiszpana? Arek jest lepszą opcją i pewnie tańszą.
0
@daniel32778 I młodszą a poza tym fajnie by było zobaczyć Polaka w Barcelonie.
0
@Hiacynk Z mojej strony to nie była żadna szydera. To jest naprawdę klasowy piłkarz
1
@Janiama Nie wyczułem absolutnie w Twojej wypowiedzi żadnej ironii. Uważam tak samo i podobny komentarz pisałem niedawno. Napoli poniekąd przerósł, czas na krok do przodu. Jest dobry technicznie, wykończenie poprawił, nadal możliwość rozwoju. Poniżej 30 roku życia jeden z najlepszych napastników. :)