3

@Bernard777 przeczytałem frajerzy :D

7

Idę na mecz. Jeśli do godziny 22 frekwencja wyniesie 65%, wybiegnę nago na murawę.

0

@draxidox I oczywiście to nie jej wina, bo samochody z naprzeciwka wywarły presję. :D

0

@DamianBarcaCule O stary, przez chwilę zastanawiałem się, o co ci chodzi

1

@mr Barca Czyli Pedał bez Ł!

0

@papryk13 do mycia!

0

Guardiola ma łeb. Brawo, Polacy!

0

@KamQiX Im więcej goli nam strzelą, tym kurs maleje. :D

1

Kusi grać na gola Mołdawii z Polską. Swoją drogą, chyba jakiś błąd przy over 2.5

https://zapodaj.net/images/52d6ccc5ff1ff.png

0

@Fantastyczny Chłopiec Właśnie sprawdziłem, że u mnie stawka za kWh energii czynnej z 41 groszy wzrosła do 69 gr i to samo w przypadku opłaty sieciowej, z 22 groszy do 34 groszy. Porażka..

1

Czy Wam też przyszły teraz dużo wyższe rachunki za prąd? ;)

0

@kulek22 Chyba chcą zmienić kolor strojów.

0

@FCB_dimiC Cofnęli przed chwilą.

1

Ten Pino to niezbyt kumaty skrzydłowy z Villareal. Trzy ostatnie mecze z żółtą na koncie, a dziś wykluczył się z boiska w 5 minut po dwóch żółtych kartkach.
Chyba zbyt dosłownie wziął do siebie, że reprezentuje Żółtą Łódź Podwodną.

Edit. Jednak cofnęli drugą żółtą, więc wszystko przed nim w II połowie. :)

0

Sędzia miał over 2.5 na kuponie, więc wypieprzył obu bramkarzy.

0

@Katalończyk 99 Przyfarcił i tyle. :D

3

Uwielbiam typy tych specjalistów. :D

https://zapodaj.net/images/c28aa1b825bcd.png

39

Kto miał starsze rodzeństwo, ten się w cyrku nie śmiał.

https://zapodaj.net/images/8ee73f49e11ae.jpg

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Meret dostał w beret. :D

1

Marciniak, czy Tobie się drużyny nie pomyliły do karnego?
Edit. Jednak dostrzegł na powtórce.

0

@MesQueUnClub96 Wsruszające, jak bardzo ten temat poróżnił tu ludzi. :)

0

Gdyby nie La Rambla, to bym nawet nie wiedział o jakimś marszu.

2

@FcPortoFan1999 Wtedy wynik byłby w drugą stronę. :)

1

@Firestone Over 1.5 gola Girony siądzie jak w masełko.

1

@Roobo Będzie ciężko, ale powodzonka.

1

@DiscoCzareQ Bo chłopu można dokręcić śrubę, bo i tak wytrzyma!

5

Panowie, z okazji dzisiejszego dnia, wszystkiego najlepszego dla Was i dla Waszych chłopaków.

0

@Sulimo Plus taki, że po czosnku nikt nie chce z Tobą rozmawiać. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?