cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Bernard777 przeczytałem frajerzy :D
7
Idę na mecz. Jeśli do godziny 22 frekwencja wyniesie 65%, wybiegnę nago na murawę.
0
@draxidox I oczywiście to nie jej wina, bo samochody z naprzeciwka wywarły presję. :D
0
@DamianBarcaCule O stary, przez chwilę zastanawiałem się, o co ci chodzi
1
@mr Barca Czyli Pedał bez Ł!
0
@papryk13 do mycia!
0
Guardiola ma łeb. Brawo, Polacy!
0
@KamQiX Im więcej goli nam strzelą, tym kurs maleje. :D
1
Kusi grać na gola Mołdawii z Polską. Swoją drogą, chyba jakiś błąd przy over 2.5
https://zapodaj.net/images/52d6ccc5ff1ff.png
0
@Fantastyczny Chłopiec Właśnie sprawdziłem, że u mnie stawka za kWh energii czynnej z 41 groszy wzrosła do 69 gr i to samo w przypadku opłaty sieciowej, z 22 groszy do 34 groszy. Porażka..
1
Czy Wam też przyszły teraz dużo wyższe rachunki za prąd? ;)
0
@kulek22 Chyba chcą zmienić kolor strojów.
0
@FCB_dimiC Cofnęli przed chwilą.
1
Ten Pino to niezbyt kumaty skrzydłowy z Villareal. Trzy ostatnie mecze z żółtą na koncie, a dziś wykluczył się z boiska w 5 minut po dwóch żółtych kartkach.
Chyba zbyt dosłownie wziął do siebie, że reprezentuje Żółtą Łódź Podwodną.
Edit. Jednak cofnęli drugą żółtą, więc wszystko przed nim w II połowie. :)
0
Sędzia miał over 2.5 na kuponie, więc wypieprzył obu bramkarzy.
0
@Katalończyk 99 Przyfarcił i tyle. :D
3
Uwielbiam typy tych specjalistów. :D
https://zapodaj.net/images/c28aa1b825bcd.png
39
Kto miał starsze rodzeństwo, ten się w cyrku nie śmiał.
https://zapodaj.net/images/8ee73f49e11ae.jpg
1
Gavi mógłby posypać głowę popiołem. :)
https://www.meczyki.pl/newsy/robert-do-cholery-pilkarz-fc-barcelony-eksplodowal-udzielil-reprymendy-lewandowskiemu-wideo/222412-n
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Meret dostał w beret. :D
1
Marciniak, czy Tobie się drużyny nie pomyliły do karnego?
Edit. Jednak dostrzegł na powtórce.
0
@MesQueUnClub96 Wsruszające, jak bardzo ten temat poróżnił tu ludzi. :)
0
Gdyby nie La Rambla, to bym nawet nie wiedział o jakimś marszu.
2
@FcPortoFan1999 Wtedy wynik byłby w drugą stronę. :)
1
@Firestone Over 1.5 gola Girony siądzie jak w masełko.
1
@Roobo Będzie ciężko, ale powodzonka.
1
@DiscoCzareQ Bo chłopu można dokręcić śrubę, bo i tak wytrzyma!
5
Panowie, z okazji dzisiejszego dnia, wszystkiego najlepszego dla Was i dla Waszych chłopaków.
0
@Sulimo Plus taki, że po czosnku nikt nie chce z Tobą rozmawiać. :)