0

Stary Szczęsny pewnie zadowolony z tego gola.

1

Dajmy se spokój z tą piłką, to już nie ma sensu :D

0

Takie bramy można tracić.

1

Ale pięknie zajebał!

1

@Gibbon_FCB Za najlepszego

0

To jest gra typu ty do mnie, ja do ciebie. Nie kwapią się do ataku.

1

@Kapitan hawk Wyrzucił jak Delap

0

@Gibbon_FCB To nie to samo, co komentowanie walki Najmana

1

@Faro Tak, trzęsienie

0

Czym się różnią białe stroje Polaków od Realu? Tym drugim zaliczyliby gola.

0

Spalony to spalony. Równie dobrze mogło być w drugą stronę.

1

Biali jak zawsze wbili na farcie.

0

Chyba musi dojść do tragedii, żeby nie odpalano nigdy więcej tych rac…

0

Rodowici Niemcy wygrywają z Serbami.

1

@Xpert77 Dupa jesteś, nie xpert.

4

Ukraińcy już nawet nas z piłki okradli. :D

0

Ale podanie Gruzina przy tej kontrze. :D

4

Przeproście Lewego, ludzie z wielkim ego.

0

@trolownik tylko Ci z premiami

0

Nagłówki WP i Onetu odetchnęły, mamy bohatera meczu!

0

Pomyśleć, co by było, gdyby padł teraz karny przeciwko nam i 0:1 w plecy…

0

W Bayernie by strzelił. Wróć…

0

Frustracja będzie rosła, więc Krychowiak zarobi 2 żółtą.

0

@Hosh Kurs niższy, niż na wygraną Polaków. :D

0

Polski Ramos w swoim stylu. Czerwoną zarobi, chyba że go zdejmie zawczasu.

0

Cała Polska zadrżała przy tym strzale gości.

0

@Criss18Barca Ten dzieciak jest najlepszy, bo nie balował, jak to Brazylijczycy od zawsze mieli w zwyczaju. :)

2

Już nawet dzieci sprzedają na OLX. :D

https://t.ly/flCe2

5

Rozkręcili się, chłopcy, w tej hiszpańskiej.

0

@takisobiektos 3 gole*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?