cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak tam Poljaki? :D Mamy 30 milionów od rządu dla kopaczy, którzy przegrywają z Mołdawią, a nie mamy dla siatkarzy ogrywających czołówkę światową i wygrywających w wielkim stylu. Mój kraj, taki piękny.
0
Ale nas teraz Amerykanie cepeliadą załatwili.
23
@Kgorecki2500 Myślałem, że znalazłeś w plecaku kanapkę po wakacjach.
0
@Bartula Nie mam tyle browarów, żeby wytrwać do tego meczu.
1
Tak jest! Jazda z nimi!
0
Dawaj Olisadebe, trzeba odrobić.
0
Dawać tych kitajców na sterydach!
0
Strasznie Neymarują.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Awtameok_Klana Uj im w dupę za masowe strzelanie do polskich bocianów.
2
@antymadridista100 Dziś na moich oczach bażant samobójca wskoczył pod koła samochodu. Właśnie uczciłem jego pamięć. :(
https://tiny.pl/c71v4
0
@sintesox Alcaraz musi poczekać na swoją kolej, Djoko bierze to na miękko.
0
Ładna rozbieżność temperatur w kraju.
https://zapodaj.net/images/44acd47f28f6c.jpg
0
@Trojanek23 Taki już urok pracy maszynisty.
2
@adi7adi8 Sądząc po tym, kto ją założył, to chyba chodziło o nierówny wzrost.
1
@zmiter912576 Może w sklepie dostała inną :D
3
@wasacz Napromieniowane
1
Ciężko po wzroku Chinek określić pod siatką, gdzie uderzą.
1
@LS Zuzanna z Radomia? Stary pewnie handluje autami. :D
0
@LS Panowie, pokażcie.
5
Wakacje są, to chociaż można w domu na spokojnie…
https://zapodaj.net/images/b683927638c60.jpg
1
@MessiForeverTheBest Jakichś*
0
@sintesox To tym bardziej brawa dla Igi...
0
@Aragorn33 Kursy jak zwykle z dupy. Za często ma problemy z kimś sporo wyżej w rankingu. :/
0
@Aragorn33 Wielka tenisistka nr 1 przegrała po kursie 6.15 z 76. tenisistką.
1
Dlatego powtarzam, kobiecy sport zawodowy nie istnieje. :D
1
Leon dziś jak Zawodowiec.
3
@Encore Zakręciliśmy im Kurek.
0
Nie wiedziałem, że Janusz Gajos trenuje Japończyków.
3
@Sau_Ron Człowieku, daj spokój na noc. Chciałem sobie obejrzeć filmiki na yt, to teraz zastanawiam się nad jakimś słówkiem. :D