- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1873 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1873 Culés
6
Nie rozumiem czepiania się Igi, która zawsze gorzej sobie radziła na trawie. Moim zdaniem i tak się rozwija i grała na trawie znacznie lepiej niż jeszcze rok/dwa lata temu i z tego trzeba się cieszyć.
Trzeba dać jej czas i liczyć na potknięcie Sabalenki, a nie jechać po naszej zawodniczce jakby wpadki faworytów nie były codziennością w tenisie.
0
@Aragorn33 koala gorsza drabinkę niż rok temu, dlatego wydawało się, że lepiej gra. Na trawie jest beznadziejna i tyle
3
@Aragorn33 I jeszcze ta wstążka.
4
@Aragorn33 spokojnie w większości to jacyś mali polaczkowie z niespełnionymi ambicjami wyżywają własne frustracje
0
@Aragorn33 Wielka tenisistka nr 1 przegrała po kursie 6.15 z 76. tenisistką.
4
@tristan87 bardzo dobrze, że jest wytrwała i autentyczna w prezentowanych wartościach, a wsparcie zaatakowanego kraju to gest, który trzeba docenić.
2
@cchesterr43 Pegula, nr 4 na świecie i przegrała z zawodniczką z 42 pozycji. Co do kursu - ustalają go bukmacherzy a nie Iga.
0
@Aragorn33 ok, ale nie w rocznicę rzezi wolynskiej
0
@Aragorn33 Kursy jak zwykle z dupy. Za często ma problemy z kimś sporo wyżej w rankingu. :/
1
@KlonaZepan a co, wojna się skończyła? Iga jest mądra i nie kieruje się ruskim przekazem na Polskę :)
2
@cchesterr43 Tylko ona jest 76 bo urodziła niedawno dziecko i miała przerwe
0
@Aragorn33 mogła by pomyśleć o porąbanych szczątkach jej rodaków na Wolyniu, którzy nie mają nawet godnego pochówku
0
@sintesox To tym bardziej brawa dla Igi...
4
@KlonaZepan "Na trawie jest beznadziejna i tyle"
xD - ćwierćfinalistka szlema na trawie jest beznadziejna. Próbujesz błyszczeć niczym @MesQueUnClub96
0
@KlonaZepan tak mi się skojarzyło z Tobą :)
0
@Aragorn33 powiedz to rodzinom, których dziadkowie zostali obdarci ze skóry na Wolyniu, albo spaleni żywcem.
1
@cchesterr43 ktora przed ciaza byla nr3 jesli dobrze zrozumialem komentatorow.
2
@KlonaZepan moja rodzina pochodzi z Kresów, ale to nie ma znaczenia. Wsparcia dla Ukrainy w obecnej wojnie nie czepiają się potomkowie ofiar wołyńskich tylko ruskie onuce i idioci podatni na rosyjską propagandę.
I to dosłownie, w Ukrainie próbują wzbudzić strach, że Polska poluje na zachodnie ziemie Ukrainy, a w Polsce podsycać nienawiść do Ukraińców wrzeszcząc o Wołyniu. Nie wiem czy jesteś ruską onucą czy po prostu jesteś podatny na propagandę, ale cieszę się, że Iga jest mądrzejsza od Ciebie.