2

Samobój, anulowany gol. Wyczuwam spisek!

0

Zayebista powtórka.

1

Grabara jednak swój chłop.

1

Uj się dzieje w tym meczu Rakowa. 35. minuta i dwa strzały.

Edit. Jednak gol.

4

@HighestInTheRoom O, kurde! Przebił. Średnia 50 dziennie. :D

1

@Encore Sprawdziłem wcześniej, "tylko" 25. :D

0

@MesQueUnClub96 z nudów sprawdziłem, że piszesz średnio 37 komentarzy dziennie. :D
Jest tu ktoś, kto ma więcej?

0

Przepraszam, to moja wina.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13465896#comment-13465896

Mało tenisa oglądacie. :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore Mam na myśli cały mecz, wkradła się niepewność.

0

Chyba już po Hurkaczu, za dużo błędów.

0

Co ten Hurkacz teraz wymodził…

0

@ro3ak Szczególnie było to widać w walce z Dariushem, gdy najzwyczajniej bał się jego ciosów.

0

@ro3ak Z Mamrotem nie poszłoby tak łatwo w parterze.

0

Dzięki za transmisję live z meczu Hurkacza. :D

0

Kolejny świetny nokaut na gali FEN 48, tym razem Wójcik w walce wieczoru z byłym zawodnikiem UFC, Wieczorkiem.
Szkoda, że prezes Jóźwiak nie bierze sportowego przykładu ze swojego podwórka, tylko pierze brudy na innych galach.

0

0

Piękny nokaut Bartnika na FEN 48.

0

@lucas/catalan Zobaczymy rano!

1

@lucas/catalan
Miłego wieczoru, niepotrzebne skreślić. :D

„Badania wykazały, że osoby mieszające napoje energetyczne z alkoholem częściej uczestniczą w bójkach, częściej ulegają wypadkom oraz odbywają więcej przypadkowych stosunków seksualnych”.

1

@damian16161212 Chrześniak ma 1,5 roku i 50 km na rowerze tak mnie nie zmęczyło, jak zabawa z nim. :D

1

Sane dzisiaj ładnie chodzi piłeczka.

2

@MesQueUnClub96 Dzieci szybko łapią. :D

1

@Kgorecki2500 Z 17 golami? ;D

2

@damian16161212 Nie przeklinaj, dziecko na avatarze słucha.

0

Werder mógł już wyrównać, i w 9. minucie mogliśmy mieć 2 gole w Niemczech, a w Hiszpanii po 53 minutach tylko 1 celny strzał. Męczenia buły i mma ciąg dalszy.

0

Ja z kumplem przed strzałem Muciego.

https://joemonster.org/i/downth/th/p341490.jpg

2

Tudor dostarczył piłeczkę door-to-door .

0

Ładna brameczka, brawo!

0

Przytykiem było pytanie mnie o to, czy jestem z Poznania.
Musisz zapamiętać, że najlepszą obroną jest atak, a granie taktyką, jak za Smudy "remis przed meczem biorę w ciemno" nie wróży najlepiej.
Warunki warunkami, wybieganie i przygotowanie fizyczne swoją drogą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?