0

Ktoś grał na over 1.5 gola Legii? Jaki był kurs?

0

@zmiter912576 Powiedz, żeby się nie wygłupiała, bo mecz oglądasz!

0

Muci ładnie młóci.

0

Lenglet zagra z Legią, więc liczę na jakiegoś karnego.

1

https://zapodaj.net/images/9a2bf8c599078.jpg

Brawa dla 20-latka z Celticu za pomoc drużynie.

0

@fcbkrk123 Raczej starych czasów, nie lat. :D

0

Patrz Robercik, jak się wykańcza.

2

@Lucerfi To jakiś trening, że grają na jednej połowie? ;> A tak serio, to zazdro.

3

@Roobo Nie wiem, czy ktoś zrobi takie wstawki na yt, ale na Twoim miejscu wyczekiwałbym jakiejś powtórki w tv. :)

1

Duma, łezka w oku się kręci dzięki siatkarzom. A tfu na kopaczy.

0

Mamy to, kurna!!!

1

Huber jest dziś niemożliwy ze swoimi zagrywkami. Zdobywa 5. asa serwisowego.

0

Janusz nie ogarnia dziś.

1

@Ptasior Może takie, jak z Hajto w klatce.

0

Leon bez litości dla Włochów!

0

@aspr1me w uja wali

1

Śliwka ładnie dzisiaj w ataku.

0

Gannicus ze Spartakusa na trybunach.

0

Leon ma parę w łapie.

1

Włoscy siatkarze dziś jak Milan, a nasi jak Inter.

1

Świetny początek siatkarzy. Oby utrzymali skupienie.

0

@KrychaFCB I jak tu szanować somsiada.

0

@FcPortoFan1999 Już wolę kupić nowe drzwi co tydzień.

1

@FcPortoFan1999 Taa, zgaszę światło i stracę go ze wzroku, a poczuję w gaciach. ;D

3

@MesQueUnClub96 Przygniotłem go całym ciałem, żeby się nie poderwał.

29

Szerszeń przed chwilą wleciał mi do domu, już drugi raz w ciągu tygodnia. Na skurwola łapka na muchy nie działa, więc poszły całe drzwi z futryną.

0

Ten jeden komentator gada jak Wojtek Gola, kulwa.

7

Inter z przewagą własnego stadionu, hyhy…

1

@Isso89 4:2 Barca

0

@Herato Też, bardziej ta Turcja mnie naprowadziła. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?