cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O rany, ja oszaleję!!!
4
Brawo, Lewy! To nie była prosta piłka przez kozioł.
1
Brakuje strzałów zza pola karnego, znowu chcą wejść w bramkę...
0
Uwaga, właśnie włączam mecz.
7
@Rust_Cohle Z taką nienawiścią to pewnie meliska. :D
2
Jakim cudem ten Balogun wykonuje karne w Monaco? Zmarnował dwa uderzając prawie w środek bramki.
38
La szate mi kantare, przy piłce De Ketelaere.
1
@LM10GOAT Przesadzasz. Kolega @FcPortoFan1999 słusznie napisał.
0
Niech ktoś powie Rakowowi, że gramy na dwie bramki, a nie jedną.
4
@michal26 Wypij 4 piwa, wyrówna się.
0
Ale siedli na Rakowie.
0
Lenglet, ty dziadu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub96 Nie jestem zaskoczony po meczu z Wolves. :)
0
@Getek Polskie Napoli. :D
3
@MesQueUnClub96 Aj, dupa piecze. I ma piec!
0
Ktoś grał na over 1.5 gola Legii? Jaki był kurs?
0
@zmiter912576 Powiedz, żeby się nie wygłupiała, bo mecz oglądasz!
0
Muci ładnie młóci.
0
Lenglet zagra z Legią, więc liczę na jakiegoś karnego.
1
https://zapodaj.net/images/9a2bf8c599078.jpg
Brawa dla 20-latka z Celticu za pomoc drużynie.
0
@fcbkrk123 Raczej starych czasów, nie lat. :D
0
Patrz Robercik, jak się wykańcza.
2
@Lucerfi To jakiś trening, że grają na jednej połowie? ;> A tak serio, to zazdro.
3
@Roobo Nie wiem, czy ktoś zrobi takie wstawki na yt, ale na Twoim miejscu wyczekiwałbym jakiejś powtórki w tv. :)
1
Duma, łezka w oku się kręci dzięki siatkarzom. A tfu na kopaczy.
0
Mamy to, kurna!!!
1
Huber jest dziś niemożliwy ze swoimi zagrywkami. Zdobywa 5. asa serwisowego.
0
Janusz nie ogarnia dziś.
1
@Ptasior Może takie, jak z Hajto w klatce.