cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartekvisca Jeździć, obserwować.
2
W Krakowie dziś takie lodowisko, że w hokeja grają.
Swoją drogą beka, że Ruch dał sobie strzelić 3 gole grając w przewadze.
1
@Herato :)https://i1.memy.pl/obrazki/6043213618_tyle_sniegu.jpg
1
@partymaker To że grają mądrze z kontry, czego mamy już efekty w postaci gola.
@Tomala15 już cię wyjaśnił.
0
@partymaker i dlatego ma więcej strzałów od Girony?
https://zapodaj.net/images/d45d63d182557.jpg
1
@Arys Ale tu walka na literki.
1
Boli Was wielka Legia? I dobrze, ma boleć!
0
Kupon ogólnie mi nie wszedł, ale muszę chyba zacząć grać takie wyższe kursy jako single. :)
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMzIzMzMzMzQ0MDUwMDpQzJZVXJryCTsNkPg
0
@Popitek12 Musi być przynajmniej 14. :)
https://demotywatory.pl/uploads/201406/1402948897_88hffo.jpg
2
3 karne w meczu Fulham.
0
@Emhyr To samo przed chwilą mówiłem bratu o tych klubach. :)
6
Ależ Rumuni są zgrani. Jak kradną i uciekają to razem, jak wygrywają to razem.
Pierwsze miejsce w tabeli.
0
@Culer9002 Mogą to najlepsi zawodnicy zdobyć niepotrzebnie kontuzję jęk Gavi.
0
@A4ron Przecież oni już nic nie muszą.
0
Dest czerwona kartka za pyskówkę do sędziego. Ciekawe, co mu tam powiedział. :D
0
@Damian11 Teraz już nie ta dyscyplina.
3
Myślałem, że Lewandowska zaprosi na mecz swojego trenera.
4
@Colin94 U mnie było tak, że np. w wakacje grało się w wolne dni od rana do 22, dopóki było widać tylko piłkę, a do domu przychodziło się tylko napić wody z kranu. Nikt nie potrzebował telefonu, bo każdy wiedział, że jesteśmy na boisku.
Rocznik 1992 pozdrawia. :)
51
Smutna prawda o dzieciństwie. :(
https://zapodaj.net/images/b42ce511a62ea.jpg
0
@Murazor Brat bliźniak Viniciusa.
0
Sterling to baran, jakich mało. Przed chwilą o mało typowi nóg nie połamał, a teraz sam padł jak rażony piorunem.
10
Podoba mnie się ten mecz w hokeja w Londynie.
1
Kilka małp się rzuca.
0
Piękny dublecik Silvy.
0
@priest9999 Nie cwaniakuj, bo byśmy dostali od nich oklep. :D
0
Nie sądziłem, że kiedykolwiek to napiszę, ale chciałbym zobaczyć Barcelonę walczącą jak Chelsea.
0
City z numerem 24 ma swojego Maguire'a. Boże, co za opał na zimę.
0
39-letni Silva pięknie tam się pokazał w polu karnym na baniaczka.
1
W Niemczech Bayern i długo, długo nic.
0
@Emhyr Przyjęcie pierwsza klasa! Skojarzyło mi się z tym przyjęciem Xaviego.