0

@bartekvisca Jeździć, obserwować.

2

W Krakowie dziś takie lodowisko, że w hokeja grają.
Swoją drogą beka, że Ruch dał sobie strzelić 3 gole grając w przewadze.

1

@partymaker To że grają mądrze z kontry, czego mamy już efekty w postaci gola.
@Tomala15 już cię wyjaśnił.

0

@partymaker i dlatego ma więcej strzałów od Girony?
https://zapodaj.net/images/d45d63d182557.jpg

1

@Arys Ale tu walka na literki.

1

Boli Was wielka Legia? I dobrze, ma boleć!

0

Kupon ogólnie mi nie wszedł, ale muszę chyba zacząć grać takie wyższe kursy jako single. :)

https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMzIzMzMzMzQ0MDUwMDpQzJZVXJryCTsNkPg

0

2

3 karne w meczu Fulham.

0

@Emhyr To samo przed chwilą mówiłem bratu o tych klubach. :)

6

Ależ Rumuni są zgrani. Jak kradną i uciekają to razem, jak wygrywają to razem.
Pierwsze miejsce w tabeli.

0

@Culer9002 Mogą to najlepsi zawodnicy zdobyć niepotrzebnie kontuzję jęk Gavi.

0

@A4ron Przecież oni już nic nie muszą.

0

Dest czerwona kartka za pyskówkę do sędziego. Ciekawe, co mu tam powiedział. :D

0

@Damian11 Teraz już nie ta dyscyplina.

3

Myślałem, że Lewandowska zaprosi na mecz swojego trenera.

4

@Colin94 U mnie było tak, że np. w wakacje grało się w wolne dni od rana do 22, dopóki było widać tylko piłkę, a do domu przychodziło się tylko napić wody z kranu. Nikt nie potrzebował telefonu, bo każdy wiedział, że jesteśmy na boisku.
Rocznik 1992 pozdrawia. :)

51

Smutna prawda o dzieciństwie. :(

https://zapodaj.net/images/b42ce511a62ea.jpg

0

@Murazor Brat bliźniak Viniciusa.

0

Sterling to baran, jakich mało. Przed chwilą o mało typowi nóg nie połamał, a teraz sam padł jak rażony piorunem.

10

Podoba mnie się ten mecz w hokeja w Londynie.

1

Kilka małp się rzuca.

0

Piękny dublecik Silvy.

0

@priest9999 Nie cwaniakuj, bo byśmy dostali od nich oklep. :D

0

Nie sądziłem, że kiedykolwiek to napiszę, ale chciałbym zobaczyć Barcelonę walczącą jak Chelsea.

0

City z numerem 24 ma swojego Maguire'a. Boże, co za opał na zimę.

0

39-letni Silva pięknie tam się pokazał w polu karnym na baniaczka.

1

W Niemczech Bayern i długo, długo nic.

0

@Emhyr Przyjęcie pierwsza klasa! Skojarzyło mi się z tym przyjęciem Xaviego.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?