cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ Mogłeś nie dodawać już ukraińców.
1
@PIWOSZ89 To już jest wyższy stopień wtajemniczenia.
3
Ciebie Hajto to powinni zamknąć w więzieniu, a nie w oktagonie.
11
@MesQueUnClub96 Normalna rodzina to chłopak i dziewczyna.
3
@ranger3120 Oglądam, aż podskoczyłem na łóżku ze śmiechu. :D
3
@MesQueUnClub96 Wolałbym iść z jakimś myśliwym. Przynajmniej bezpieczniej i nie pomyli mnie z dzikiem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Gdyby ktoś szukał pracy. Do dziewczyn. ;D
http://tinyurl.com/mtz3fwh3
0
Osasuna też przegrała u siebie 2:4 z Gironą. Dziady.
8
@Dertinho Coś Ty chłopie jadł na noc?
3
Solówki w lasku za szkołą stały na wyższym poziomie.
1
To chyba syn Najmana.
0
@Encore oj tam
0
Na Polsat Sport Premium 1 leci finał Pucharu Europy z 1982: Aston Villa - Bayern.
Fajnie sobie obejrzeć taki mecz z przeszłości, na 9 lat przed wpadką moich rodziców.
0
Takie wyniki jak w Luton są, jak się gra z kumplem w FIFĘ po 4 browarach .
3
Wypożyczony do Torino Zapata, pogrąża swoją Atalantę, strzelając im 2 gole.
0
@Kgorecki2500 Potwierdzam, najlepsze w 5 smakach.
14
@Derean Lewy odpowiada:
https://pliki.meczyki.pl/images/stage/phpY4dFd4.gif
0
Zapata wypożyczony do Torino, strzela swojej Atalancie. hehe
1
Wbiegł nieślubny syn Anki.
0
Jak my mamy grać, kiedy ich jest więcej?
13
Felix ładnie poszedł. Lewy szukałby karnego, albo nie zdążył do tej piłki.
0
@bartekvisca Jeździć, obserwować.
2
W Krakowie dziś takie lodowisko, że w hokeja grają.
Swoją drogą beka, że Ruch dał sobie strzelić 3 gole grając w przewadze.
1
@Herato :)https://i1.memy.pl/obrazki/6043213618_tyle_sniegu.jpg
1
@partymaker To że grają mądrze z kontry, czego mamy już efekty w postaci gola.
@Tomala15 już cię wyjaśnił.
0
@partymaker i dlatego ma więcej strzałów od Girony?
https://zapodaj.net/images/d45d63d182557.jpg
1
@Arys Ale tu walka na literki.
1
Boli Was wielka Legia? I dobrze, ma boleć!
0
Kupon ogólnie mi nie wszedł, ale muszę chyba zacząć grać takie wyższe kursy jako single. :)
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMzIzMzMzMzQ0MDUwMDpQzJZVXJryCTsNkPg