0

@Stinger_ Mogłeś nie dodawać już ukraińców.

1

@PIWOSZ89 To już jest wyższy stopień wtajemniczenia.

3

Ciebie Hajto to powinni zamknąć w więzieniu, a nie w oktagonie.

11

@MesQueUnClub96 Normalna rodzina to chłopak i dziewczyna.

3

@ranger3120 Oglądam, aż podskoczyłem na łóżku ze śmiechu. :D

3

@MesQueUnClub96 Wolałbym iść z jakimś myśliwym. Przynajmniej bezpieczniej i nie pomyli mnie z dzikiem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Gdyby ktoś szukał pracy. Do dziewczyn. ;D

http://tinyurl.com/mtz3fwh3

0

Osasuna też przegrała u siebie 2:4 z Gironą. Dziady.

8

@Dertinho Coś Ty chłopie jadł na noc?

3

Solówki w lasku za szkołą stały na wyższym poziomie.

1

To chyba syn Najmana.

0

@Encore oj tam


0

Na Polsat Sport Premium 1 leci finał Pucharu Europy z 1982: Aston Villa - Bayern.

Fajnie sobie obejrzeć taki mecz z przeszłości, na 9 lat przed wpadką moich rodziców.

0

Takie wyniki jak w Luton są, jak się gra z kumplem w FIFĘ po 4 browarach .

3

Wypożyczony do Torino Zapata, pogrąża swoją Atalantę, strzelając im 2 gole.

0

@Kgorecki2500 Potwierdzam, najlepsze w 5 smakach.

14

0

Zapata wypożyczony do Torino, strzela swojej Atalancie. hehe

1

Wbiegł nieślubny syn Anki.

0

Jak my mamy grać, kiedy ich jest więcej?

13

Felix ładnie poszedł. Lewy szukałby karnego, albo nie zdążył do tej piłki.

0

@bartekvisca Jeździć, obserwować.

2

W Krakowie dziś takie lodowisko, że w hokeja grają.
Swoją drogą beka, że Ruch dał sobie strzelić 3 gole grając w przewadze.

1

@partymaker To że grają mądrze z kontry, czego mamy już efekty w postaci gola.
@Tomala15 już cię wyjaśnił.

0

@partymaker i dlatego ma więcej strzałów od Girony?
https://zapodaj.net/images/d45d63d182557.jpg

1

@Arys Ale tu walka na literki.

1

Boli Was wielka Legia? I dobrze, ma boleć!

0

Kupon ogólnie mi nie wszedł, ale muszę chyba zacząć grać takie wyższe kursy jako single. :)

https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMzIzMzMzMzQ0MDUwMDpQzJZVXJryCTsNkPg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?