cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Nie przesadzaj, sporo brakowało. :)
4
@pride1899 Waszka G - Życie ostre jak maczeta
4
@Ojciec5tkidzieci Nie boję się, gdy światło znika, bo mam latarkę Panasonica.
5
Potuptane w tym miesiącu. Udało się osiągnąć lepszy wynik.
https://zapodaj.net/images/9259c031f2e1c.jpg
Styczeń.
https://zapodaj.net/images/6c24b3ff5b77f.jpg
0
Mark Selby sztywniutko. Brawo, pokonał O’Sullivana, który jest cieniem samego siebie.
3
@Arden Testoviron: wczesne dzieciństwo.
3
@Arden Też tak spierdzielałem przed ojcem po zebraniu.
0
Są dwa wolne miejsca do pracy, gdyby ktoś szukał. Kto pierwszy, ten lepszy.
https://zapodaj.net/images/937aafbf673c1.jpg
1
@KamQiX Tak, sprawdzałem z wbudowaną aplikacją Zdrowie na iOS oraz smartbandem i wyniki wiele się nie różniły.
2
@KamQiX Pedometer & Step Counter
17
Coś niecoś pochodziłem w miesiącu. :)
https://zapodaj.net/images/6c24b3ff5b77f.jpg
2
Idealne kino na sobotni wieczór.
https://www.filmweb.pl/film/Gran+Torino-2008-476580
0
@agaFCB dziś nie powstanie
0
Zawsze, gdy książulo ma przyjść po kolędzie, to przypomina mi się ten filmik. :D
1
Dzisiaj pierwszy dzień w nowej pracy. Może nie ostatni. Pół nocy nieprzespane.
0
Drugi Lenglet. Musi coś w polu karnym odwalić.
1
Spieprzyliście nam niedzielę!
1
@barcanawieki Jest filmik. Babka dzielnie sobie radziła, ale chłop powinien potrenować.
3
2024 nie mógł zacząć się lepiej. Nowa praca, siłka, i sprawy miłosne przez maile...
https://zapodaj.net/images/5b2784e74d13d.jpg
2
Widzę, że Moracie w końcu wytłumaczyli, o co chodzi z tymi spalonymi.
8
@AlexDark00 Szmata powinna zarobić w ryło za rozbicie szkła na głowie z partyzanta.
Poza tym fajny filmik. Chłopakom nie brakuje luzu, czuć magię świąt i Sylwestra.
0
@Herato Spóźniłem się, ale 4 bramki od razu nakierowały mnie na Arshavina.
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tristan87 Oby tylko palucha.
0
@Mroziu Tak, Pro Skater 2
0
@MesQueUnClub_87 Nieee. Jestem masochistą. Tak samo ostatnio grałem w stare Diablo 2. ;)
5
Można wracać do gry, i nie jest to Tomb Raider, aczkolwiek lata podobne. :)
https://zapodaj.net/images/08c0a111367fb.jpg
1
W Nowy Rok wchodzę z 6-dniową abstynencją na koncie. Życzę sobie za rok podbić ten komentarz i nie zmięknąć przez ten czas. :D
3
Za chwilę otwieram Piccolo. Z góry przepraszam za swoje późniejsze zachowanie.
6
Napierdzielają cały dzień. I niech ktoś mi powie, że Polakom nie powodzi się coraz lepiej!