cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Szkoda, że u siebie z Realem tak nie cisnęli.
2
Co się rozchodzi? Mięso.
Familiada.
1
@Bulbazaur17 Tu było 100% opadu według apki na telefonie, więc było po prostu za głośno, bo sam deszczyk w sobie lubię, ale nie takie naparzanie. :)
2
Ale deszcz naparza. Spać się nie da.
8
Lektura na wieczór. I żeby nie było, nie siedzę na pryczy pod kocem w pasiaki. :D
https://zapodaj.net/images/dc89b23c06213.jpg
0
@PatrychoO To niech wypier... na budowę, albo do innej ciężkiej pracy.
4
@IronSanHybrid ;)
https://zapodaj.net/images/bf9d49104eee6.png
0
@tbas Ja pompuję tylko powietrzem premium. :)
0
@okiemtypera_lucaxx95 Pośpij sobie, pociąg poczeka. :)
1
@AFA90 Dziwne zachowanie, bo w poprzednim meczu z Peru wszedł na 2 ostatnie minuty meczu… i strzelił gola na 2:0
6
Nunez z Chile, wejście smoka.
https://zapodaj.net/images/855733e9c8cc8.jpg
2
Pochwalcie się, ile wielbłądów dostalibyście za swoją dziewczynę. Może być zmyślona w .jpg :D
https://kamelrechner.eu/en/female
8
@Criss18Barca Zwykły „incydent”…
2
Dobranoc. Nostalgiczna zamuła, nie wchodzić.
Zawsze myślę o swoim życiu przy tym utworze i teledysku.
0
@koksik2700 Było wydane kilka lat po premierze, od grupy BDiP, bo normalnie prawie nic nie rozumiałem. :)
0
@koksik2700 L.A. Noire
4
Przypomniała mi się scena z fajnej gierki. Myślę, że sporo w niej prawdy. :)
https://zapodaj.net/images/5ee4c22ec1aea.jpg
3
Za Tuska wygraliśmy z Mołdawią 2:0 po golach Błaszczykowskiego i Wawrzyniaka.
Dobranoc.
0
@FcPortoFan1999 Na plus tylko fajna dupa obok, a tak wolałbym obejrzeć w ciepłym łóżeczku. :D
0
@FcPortoFan1999 Daj spokój, nie dość, że zmarzłem, wkur…em się z przebiegu meczu, to jeszcze jakiś stary debil darł za mną ryja o wyborach itp.
2
Właśnie wróciłem z meczu, w dodatku widzę wyniki wyborów. Chyba nawet odechciało mi się robótki ręcznej na noc.
https://zapodaj.net/images/00b9dbe7e5333.jpg
2
@Emhyr skądś to znam
3
@Bernard777 przeczytałem frajerzy :D
7
Idę na mecz. Jeśli do godziny 22 frekwencja wyniesie 65%, wybiegnę nago na murawę.
0
@draxidox I oczywiście to nie jej wina, bo samochody z naprzeciwka wywarły presję. :D
0
@DamianBarcaCule O stary, przez chwilę zastanawiałem się, o co ci chodzi
1
@mr Barca Czyli Pedał bez Ł!
0
@papryk13 do mycia!
0
Guardiola ma łeb. Brawo, Polacy!
0
@KamQiX Im więcej goli nam strzelą, tym kurs maleje. :D