4

Szkoda, że u siebie z Realem tak nie cisnęli.

2

Co się rozchodzi? Mięso.
Familiada.

1

@Bulbazaur17 Tu było 100% opadu według apki na telefonie, więc było po prostu za głośno, bo sam deszczyk w sobie lubię, ale nie takie naparzanie. :)

2

Ale deszcz naparza. Spać się nie da.

8

Lektura na wieczór. I żeby nie było, nie siedzę na pryczy pod kocem w pasiaki. :D

https://zapodaj.net/images/dc89b23c06213.jpg

0

@PatrychoO To niech wypier... na budowę, albo do innej ciężkiej pracy.

0

@tbas Ja pompuję tylko powietrzem premium. :)


0

@okiemtypera_lucaxx95 Pośpij sobie, pociąg poczeka. :)

1

@AFA90 Dziwne zachowanie, bo w poprzednim meczu z Peru wszedł na 2 ostatnie minuty meczu… i strzelił gola na 2:0

6

Nunez z Chile, wejście smoka.
https://zapodaj.net/images/855733e9c8cc8.jpg

2

Pochwalcie się, ile wielbłądów dostalibyście za swoją dziewczynę. Może być zmyślona w .jpg :D
https://kamelrechner.eu/en/female

8

@Criss18Barca Zwykły „incydent”…

2

Dobranoc. Nostalgiczna zamuła, nie wchodzić.
Zawsze myślę o swoim życiu przy tym utworze i teledysku.


0

@koksik2700 Było wydane kilka lat po premierze, od grupy BDiP, bo normalnie prawie nic nie rozumiałem. :)

0

@koksik2700 L.A. Noire

4

Przypomniała mi się scena z fajnej gierki. Myślę, że sporo w niej prawdy. :)
https://zapodaj.net/images/5ee4c22ec1aea.jpg

3

Za Tuska wygraliśmy z Mołdawią 2:0 po golach Błaszczykowskiego i Wawrzyniaka.

Dobranoc.

0

@FcPortoFan1999 Na plus tylko fajna dupa obok, a tak wolałbym obejrzeć w ciepłym łóżeczku. :D

0

@FcPortoFan1999 Daj spokój, nie dość, że zmarzłem, wkur…em się z przebiegu meczu, to jeszcze jakiś stary debil darł za mną ryja o wyborach itp.

2

Właśnie wróciłem z meczu, w dodatku widzę wyniki wyborów. Chyba nawet odechciało mi się robótki ręcznej na noc.

https://zapodaj.net/images/00b9dbe7e5333.jpg

2

@Emhyr skądś to znam

3

@Bernard777 przeczytałem frajerzy :D

7

Idę na mecz. Jeśli do godziny 22 frekwencja wyniesie 65%, wybiegnę nago na murawę.

0

@draxidox I oczywiście to nie jej wina, bo samochody z naprzeciwka wywarły presję. :D

0

@DamianBarcaCule O stary, przez chwilę zastanawiałem się, o co ci chodzi

1

@mr Barca Czyli Pedał bez Ł!

0

@papryk13 do mycia!

0

Guardiola ma łeb. Brawo, Polacy!

0

@KamQiX Im więcej goli nam strzelą, tym kurs maleje. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?