5

Panowie, z okazji dzisiejszego dnia, wszystkiego najlepszego dla Was i dla Waszych chłopaków.

0

@Sulimo Plus taki, że po czosnku nikt nie chce z Tobą rozmawiać. :)

7

@P33ck POwiem, Ci, że dobrze PiSzesz. :D

2

@AssisMoreira Masz szczęście, że jest przed 23!

0

@DonMatteo901 Noo, to w TVP w Sylwestra na pewno go nie zobaczymy!

0

@Herato Rozregulowany celownik. 1 celny strzał, 11 niecelnych.

3

Spadnij Everton

0

A w pośredniaku byłeś?

1

@Kuba_1 Że nie tylko Ronaldo nie potrafił dryblować.

0

Hoffenheim dziady. Przy 1:2 i przewadze zawodnika, tracą 3 gola.

1

@Bernard777 Mogło nie być nawet dogrywki, gdyby nie było karnego w 97 minucie. ;)

1

Czerwona po kursie 4.50 w meczu Atleti pięknie siada.

0

Atletico nie wyszło na II połowę. 0 strzałów.

Edit. hehe

0

@Rust_Cohle Popierdółka? Sam jesteś popierdółka!

0

@zodiak_10 Pewnie znak zodiaku Ramosa to byk. :D

0

@Joe_Barbaro Javi Guerra

0

Benitez w meczu z Barcą przy prowadzeniu 0:2 ściąga Aspasa, po czym po 5 minutach Barca zaczyna odrabiać straty i strzela 3 gole.
Kilka dni później Benitez przy prowadzeniu 1:0 z Alaves ściąga Aspasa, po czym po 5 minutach dostają czerwoną kartkę i tracą prowadzenie i zanosi się na kolejnego gola.
Aspas to talizman, niech ten gbur się nauczy. :D

0

@AlphaNumeric Przed chwilą był kurs 15 na Alaves przed tym golem, bardzo realne. :)

1

@P33ck BTTS i over 2.5 po kursie 2.29 to była promocja. ;)

0

Benitez ściągnął Aspasa przy prowadzeniu 1:0 (samobój), to Alaves teraz wyrówna, a potem wyjdzie na prowadzenie. Hiszpan nie wyciąga wniosków po meczu z nami. ;p

Edit. do tego czerwona kartka Celty, chłop nie umie grać w tego Managera. :D

2

Nie zdążyłem postawić gola Legii po kursie 6.75 :D

1

@Remi70 Nawet komentatorzy przytoczyli tę sytuację. :)

1

Ale zlali murawę w Walencji, ktoś chyba był pierwszy dzień w pracy.

0

Nie wiedziałem, że Vinicius do nas przeszedł...

0

Wąsaty Janusz nas pomścił.

0

@4drian0 hahahahahaha

0

Trzeba było nie wkurzać Barcy.

6

No i materac nakrył dziś prześcieradło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?