cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Panowie, z okazji dzisiejszego dnia, wszystkiego najlepszego dla Was i dla Waszych chłopaków.
0
@Sulimo Plus taki, że po czosnku nikt nie chce z Tobą rozmawiać. :)
7
@P33ck POwiem, Ci, że dobrze PiSzesz. :D
2
@AssisMoreira Masz szczęście, że jest przed 23!
0
@DonMatteo901 :D
https://zapodaj.net/images/96cc41cbf92b1.png
0
@DonMatteo901 Noo, to w TVP w Sylwestra na pewno go nie zobaczymy!
0
@Herato Rozregulowany celownik. 1 celny strzał, 11 niecelnych.
3
Spadnij Everton
0
A w pośredniaku byłeś?
1
@Kuba_1 Że nie tylko Ronaldo nie potrafił dryblować.
0
Hoffenheim dziady. Przy 1:2 i przewadze zawodnika, tracą 3 gola.
1
@Bernard777 Mogło nie być nawet dogrywki, gdyby nie było karnego w 97 minucie. ;)
1
Czerwona po kursie 4.50 w meczu Atleti pięknie siada.
0
Atletico nie wyszło na II połowę. 0 strzałów.
Edit. hehe
0
@Rust_Cohle Popierdółka? Sam jesteś popierdółka!
0
@zodiak_10 Pewnie znak zodiaku Ramosa to byk. :D
0
@Joe_Barbaro Javi Guerra
0
Benitez w meczu z Barcą przy prowadzeniu 0:2 ściąga Aspasa, po czym po 5 minutach Barca zaczyna odrabiać straty i strzela 3 gole.
Kilka dni później Benitez przy prowadzeniu 1:0 z Alaves ściąga Aspasa, po czym po 5 minutach dostają czerwoną kartkę i tracą prowadzenie i zanosi się na kolejnego gola.
Aspas to talizman, niech ten gbur się nauczy. :D
0
@AlphaNumeric Przed chwilą był kurs 15 na Alaves przed tym golem, bardzo realne. :)
1
@P33ck BTTS i over 2.5 po kursie 2.29 to była promocja. ;)
0
Benitez ściągnął Aspasa przy prowadzeniu 1:0 (samobój), to Alaves teraz wyrówna, a potem wyjdzie na prowadzenie. Hiszpan nie wyciąga wniosków po meczu z nami. ;p
Edit. do tego czerwona kartka Celty, chłop nie umie grać w tego Managera. :D
2
Nie zdążyłem postawić gola Legii po kursie 6.75 :D
1
@Remi70 Nawet komentatorzy przytoczyli tę sytuację. :)
1
Ale zlali murawę w Walencji, ktoś chyba był pierwszy dzień w pracy.
0
Nie wiedziałem, że Vinicius do nas przeszedł...
0
Wąsaty Janusz nas pomścił.
0
@4drian0 hahahahahaha
0
Trzeba było nie wkurzać Barcy.
6
Trzymajcie za mnie kciuki. ;)
https://gm.efortuna.pl/ticketdetail?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiIzOTkwMTMyNjg0OTYxNzAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9.f_TzQX8AcrwYWld8ZfKV3OaGEHzZfP2cpx3ngj3Fz6Y&source=SB&openCashout=false
6
No i materac nakrył dziś prześcieradło.