0

Ja z kumplem przed strzałem Muciego.

https://joemonster.org/i/downth/th/p341490.jpg

2

Tudor dostarczył piłeczkę door-to-door .

0

Ładna brameczka, brawo!

0

Przytykiem było pytanie mnie o to, czy jestem z Poznania.
Musisz zapamiętać, że najlepszą obroną jest atak, a granie taktyką, jak za Smudy "remis przed meczem biorę w ciemno" nie wróży najlepiej.
Warunki warunkami, wybieganie i przygotowanie fizyczne swoją drogą.

0

@bartas97 Nie, spod Warszawy i kibicuję wszystkim polskim drużynom występujących w europejskich pucharach. Jednak nie można zapominać o rewanżach i woli walki. :)

0

@Compadre To niech zaczną grać, a nie biegać. Problem rozwiązany. :)

1

@A4ron Warunki są jednakowe dla obu ekip, w dodatku to czym Raków się zmęczył? Chyba bieganiem za piłką, bo na pewno nie oddawaniem strzałów...
To gospodarze powinni być bardziej zmęczeni, a nie są. Bo są po prostu lepiej przygotowani fizycznie.
https://zapodaj.net/images/ea1f71f1f5d5b.jpg

0

@bartas97 Po czym mają odpocząć? Zmęczyli się ciągłą obroną, nie oddawaniem strzałów i wybijaniem piłek? Spójrz na staty.

https://zapodaj.net/images/ea1f71f1f5d5b.jpg

0

Co za wstyd, nie potrafią wyjść z własnej połowy. Taktyka, niczym w Reprezentacji Polski.

1

@svensonFCB https://zapodaj.net/images/c9e79a8637800.jpg

Proszę, łap na tapetę, lub pamięciówę.

18

3

W trzeba było sobie serial obejrzeć, a tak znowu człowiek się wkur… na koniec tygodnia.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Przed meczem chyba umówili się, że kto strzeli, ten pedał rowerowy.

0

@kiper09 Chyba inny mecz oglądamy.

2

@SkilledHydra16 Jak Ania powie ostatni sezon, to dopiero wtedy będzie ostatni.

0

Reklama o idealnym facecie zawsze śmieszy. Rany, to już tyle lat.


1

Nowy sezon, stare PSG.

0

@FcPortoFan1999 Jakby nie mogli po prostu stopować czasu, gdy piłka opuści boisko.
Swoją drogą, w tym meczu padły tylko 3 celne strzały, z czego 3 gole. Zabrakło mi gola Bragi. :/

1

Kursik 3.90 na 2 gole Haalanda szybko siada.

1

@matirix20 I ten komentarz pod filmem. :D
"Przyszły mistrz UFC i obecny mistrz KFC. Świetna rozmowa".

3

Olisadebe w Kanale Sportowym.

0

@OnlyCules Raczej nie. Pogoń (mimo dania dupy) miała najmocniejszego rywala. Lech zagra z ogórkami, a Legia pewnie wymęczy. :)

0

@whoocash19841 Tym bardziej szkoda, bo trafiłem czerwo po kursie 4.5 w meczu Marsylii. :/

0

Co mnie podkusiło w ostatniej chwili stawiać gola Pogoni po kursie 1.6, zamiast gola Gentu w obu połowach.

1

Już nigdy nie posmakuje tak samo...

https://zapodaj.net/images/d65f704202df0.jpg

3

@Mixtape Bo Ty stałbyś na bramce, a nie wychodził i dawał się lobować. :D

3

W II połowie Pogoń powinna wpuścić na pole dodatkowego gracza, a bramkarza zdjąć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?