cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja z kumplem przed strzałem Muciego.
https://joemonster.org/i/downth/th/p341490.jpg
2
Tudor dostarczył piłeczkę door-to-door .
0
Ładna brameczka, brawo!
0
Przytykiem było pytanie mnie o to, czy jestem z Poznania.
Musisz zapamiętać, że najlepszą obroną jest atak, a granie taktyką, jak za Smudy "remis przed meczem biorę w ciemno" nie wróży najlepiej.
Warunki warunkami, wybieganie i przygotowanie fizyczne swoją drogą.
0
@bartas97 Nie, spod Warszawy i kibicuję wszystkim polskim drużynom występujących w europejskich pucharach. Jednak nie można zapominać o rewanżach i woli walki. :)
0
@Compadre To niech zaczną grać, a nie biegać. Problem rozwiązany. :)
1
@A4ron Warunki są jednakowe dla obu ekip, w dodatku to czym Raków się zmęczył? Chyba bieganiem za piłką, bo na pewno nie oddawaniem strzałów...
To gospodarze powinni być bardziej zmęczeni, a nie są. Bo są po prostu lepiej przygotowani fizycznie.
https://zapodaj.net/images/ea1f71f1f5d5b.jpg
0
@bartas97 Po czym mają odpocząć? Zmęczyli się ciągłą obroną, nie oddawaniem strzałów i wybijaniem piłek? Spójrz na staty.
https://zapodaj.net/images/ea1f71f1f5d5b.jpg
0
Co za wstyd, nie potrafią wyjść z własnej połowy. Taktyka, niczym w Reprezentacji Polski.
1
@svensonFCB https://zapodaj.net/images/c9e79a8637800.jpg
Proszę, łap na tapetę, lub pamięciówę.
18
Nie było rzutu karnego.
https://zapodaj.net/images/3b70418e39027.jpg
3
W trzeba było sobie serial obejrzeć, a tak znowu człowiek się wkur… na koniec tygodnia.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Przed meczem chyba umówili się, że kto strzeli, ten pedał rowerowy.
0
@kiper09 Chyba inny mecz oglądamy.
2
@SkilledHydra16 Jak Ania powie ostatni sezon, to dopiero wtedy będzie ostatni.
0
Reklama o idealnym facecie zawsze śmieszy. Rany, to już tyle lat.
1
Nowy sezon, stare PSG.
0
@Barwindg Po co ja Bragę dawałem. :x
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEzMjIzNjgyMTAwMDpvbmFtGwT9Gsj5mRU
0
@FcPortoFan1999 Jakby nie mogli po prostu stopować czasu, gdy piłka opuści boisko.
Swoją drogą, w tym meczu padły tylko 3 celne strzały, z czego 3 gole. Zabrakło mi gola Bragi. :/
1
Kursik 3.90 na 2 gole Haalanda szybko siada.
1
@matirix20 I ten komentarz pod filmem. :D
"Przyszły mistrz UFC i obecny mistrz KFC. Świetna rozmowa".
1
Chyba muszę zacząć grać wyższe kursy.
I nie grać patriotycznie. :D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiIzOTkwMTMyMjE0OTU5OTAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9.xFNUZjEXckOYwdOCvJ1TqEakERn4hKJJxHCHN46khbA&source=SB
3
Olisadebe w Kanale Sportowym.
0
@OnlyCules Raczej nie. Pogoń (mimo dania dupy) miała najmocniejszego rywala. Lech zagra z ogórkami, a Legia pewnie wymęczy. :)
0
@whoocash19841 Tym bardziej szkoda, bo trafiłem czerwo po kursie 4.5 w meczu Marsylii. :/
0
Co mnie podkusiło w ostatniej chwili stawiać gola Pogoni po kursie 1.6, zamiast gola Gentu w obu połowach.
1
Już nigdy nie posmakuje tak samo...
https://zapodaj.net/images/d65f704202df0.jpg
3
@Mixtape Bo Ty stałbyś na bramce, a nie wychodził i dawał się lobować. :D
3
W II połowie Pogoń powinna wpuścić na pole dodatkowego gracza, a bramkarza zdjąć.