cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sintesox Alcaraz musi poczekać na swoją kolej, Djoko bierze to na miękko.
0
Ładna rozbieżność temperatur w kraju.
https://zapodaj.net/images/44acd47f28f6c.jpg
0
@Trojanek23 Taki już urok pracy maszynisty.
2
@adi7adi8 Sądząc po tym, kto ją założył, to chyba chodziło o nierówny wzrost.
1
@zmiter912576 Może w sklepie dostała inną :D
3
@wasacz Napromieniowane
1
Ciężko po wzroku Chinek określić pod siatką, gdzie uderzą.
1
@LS Zuzanna z Radomia? Stary pewnie handluje autami. :D
0
@LS Panowie, pokażcie.
5
Wakacje są, to chociaż można w domu na spokojnie…
https://zapodaj.net/images/b683927638c60.jpg
1
@MessiForeverTheBest Jakichś*
0
@sintesox To tym bardziej brawa dla Igi...
0
@Aragorn33 Kursy jak zwykle z dupy. Za często ma problemy z kimś sporo wyżej w rankingu. :/
0
@Aragorn33 Wielka tenisistka nr 1 przegrała po kursie 6.15 z 76. tenisistką.
1
Dlatego powtarzam, kobiecy sport zawodowy nie istnieje. :D
1
Leon dziś jak Zawodowiec.
3
@Encore Zakręciliśmy im Kurek.
0
Nie wiedziałem, że Janusz Gajos trenuje Japończyków.
3
@Sau_Ron Człowieku, daj spokój na noc. Chciałem sobie obejrzeć filmiki na yt, to teraz zastanawiam się nad jakimś słówkiem. :D
1
@Barwindg Na pewno wtedy na kibelku pomyślę o Tobie.
1
Właśnie zjadłem kebsa z ostrym sosem. Oby w nocy nie zapiekło drugi raz.
0
Od początku myślałem, że zdradzę Shakirę.
0
Laskowski chyba z 10 razy powtarzał o tych wiadomościach po meczu. Na coś te 2 mld musiały pójść.
1
@BulaKG Takie kupony często są tworzone przez bukmacherów po wydarzeniu, żeby zachęcić do grania o niby łatwą kasę. Było nieraz o tym głośno. Tak samo "słupy" na forach bukmacherskich, którzy niby wygrywali takie kupony. Można to było sprawdzić chociażby po nietypowych początkach nr kuponu, niż zazwyczaj. :)
4
@JimMorrisonFCB :D
0
Zacięty mecz od samego początku. Tymczasem Słoweńcy.
0
@Kinginiesta Sam sobie odpowiedziałeś. :D
0
@marcin62 Napisałem tylko, że niefajnie byłoby mieć takiego starego. :D
0
@Sanostol77 Tu nie lepiej. Wieczorem napisałem coś nt. aktywisty lewicowego Kapeli oraz tęczowej flagi i też usunęli…
3
Brawo, Zadora! Nie ma pajacowania!