blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
https://x.com/i/status/2068446547692417494
Fyr Dojczland na 1-1.
@Comentateiro
0
@Gaucho Chciałbym, ale wątpię. Tutaj raczej mówimy o kwocie ok. 120+ mln €.
1
@Gaucho Diomande, bo to transfer 2 w 1. Obskoczy oba skrzydła.
4
https://x.com/TrollFootball/status/2068440833981047291
Tak.
@Comentateiro
2
Live.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Encore @Frimpong
7
Tak.
2
@Comentateiro Myślisz, że zawodnicy potężnego Bayernu wejdą na jeszcze wyższy poziom i pokażą WKS, gdzie raki zimują?
@mekston @Kessie @Lanosss
3
@Gaucho Kozacka.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie @PatrychoO
1
WHU.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Encore @Frimpong
0
@Kazragore Chyba był ściągany za 58 mln € i jakieś bonusy, które miały sięgać do 70 mln € (tego nie jestem pewny akurat, ale jakieś bonusy chyba były).
0
@DonCarletto Ogólnie, Charlton to ciekawy przypadek, bo Alonso praktycznie nie dawał mu w ogóle grać, a w OL dawał radę.
4
WKS na 1-0. @Kessie z golem.
1
@DonCarletto Dobrze, że Ancelotti nie trenuje Realu, bo inaczej widziałbym sytuację Charltona w ten sposób:
11
Soso o Raphie.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @1LY0
5
Niemieckie źródło.
@AmigoBlancos @DonCarletto @Conradxc @VegetaPolska @lajcior @Comentateiro
1
@Encore Żaden upgrade. Zwłaszcza, że ponoć go chce Arsenal i Man City.
3
Tonali.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Encore @Frimpong
2
@Spider_Man Nie no, @Kessie jest czarny.
@FcPortoFan1999 Podziwiał partidazo Holendrów.
11
https://x.com/TrollFootball/status/2068411802598457829
Opinia @Kessie?
@Eklerek @Czajka90
1
@tbas Sane w 1 meczu najgorzej w ofensywie wyglądał. Też nie rozumiem, czemu ciągle go wystawia.
Co do meczu, to w typerze dawałem 1-1.
2
@Comentateiro Czy Twój kajecik sięga jeszcze czasów III Rzeszy?
@Bolton @Kessie
3
@FcPortoFan1999 potężny Bayern*
@Comentateiro @mekston @Lanosss @Kessie
5
Skład Niemiec i WKS.
@Comentateiro @Bolton @Kessie
2
Holandia na 5-1.
4
Szwecja na 1-4.
2
https://x.com/S99ofevvvvv/status/2068397314163491272
Holandia na 4-0.
2
https://x.com/S99ofevvvvv/status/2068395593253134552
Holandia na 3-0.
0
@Lanosss Starczy Ci 15 min przerwy?
2
https://x.com/Mediaja9k/status/2068389574766723239
Szwecja na 1-2.
https://x.com/Mediaja9k/status/2068389733781123310
Edit: Jednak spalony.
3
Holandia na 2-0.