3



Hiszpania na 2-0.

3



Hiszpania na 1-0.

10



Asllani.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @1LY0

4

@Popitek12 A co, jeśli teoria Kopernika okaże się prawdą w GTA 68, Popperinos? Wtedy zakumplujesz się z @macio_944?

@mekston @Kessie @Lanosss

4

@Popitek12 Nazwiesz syna Krystian, Popo?

@mekston @Kessie @Lanosss

4



@Comentateiro Myślisz, że potężny Bayern też powinien sprawić Olise taki pojazd?

@mekston @Kessie @Lanosss

0



Gakpo.

@Frimpong @Encore @Eklerek @Czajka90 @Kessie @arasz1819

3



Polak rodak Dricus vs Usman.

@Deathwing112 @mordini123 @partymaker

12

2

@LAMC_10 Ja Cię tylko ostrzegłem.

6

@LAMC_10 Lepiej uważaj, bo @July_6_BcN to dziewczyna @Kessiego. Chcesz stracić rower?

@macio_944 @Kozinho. @tomek8756 @mekston @Lanosss @Luciano99

6

@Cule1234 @Dari0G Christensen załatwi mu pokój w szpitalu z widokiem na plażę w Barcelonie.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360

1

@Pawlak1992 Ja akurat jestem w obozie grania taktyką PSG. Jeśli Gordon miałby występować na 9tce, to znalazłoby się miejsce dla LS. Wolę już takie rozwiązanie, niż sagę z Alvarezem, który może kosztować niebotyczne pieniądze i trwać przez następne 1-1,5 miesiąca.

2

@Pawlak1992 Summerville nie byłby wcale takim głupim pomysłem.

2

@Pawlak1992 Wstyd @Comentateiro. Żeby piłkarze potężnego Bayernu marnowali złoty trunek.

4





Diomande i Live, część 2137.

@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Encore @Frimpong @BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360

7



Idealna przerwa na nawodnienie nie ist...

@Kessie @Luciano99

2

4



Fyr Dojczland na 2-1.

@Comentateiro

2



Fyr Dojczland na 1-1.

@Comentateiro

0

@Gaucho Chciałbym, ale wątpię. Tutaj raczej mówimy o kwocie ok. 120+ mln €.

1

@Gaucho Diomande, bo to transfer 2 w 1. Obskoczy oba skrzydła.

2



Live.

@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Encore @Frimpong

7



Tak.

2

@Comentateiro Myślisz, że zawodnicy potężnego Bayernu wejdą na jeszcze wyższy poziom i pokażą WKS, gdzie raki zimują?

@mekston @Kessie @Lanosss

3

1



WHU.

@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Encore @Frimpong

0

@Kazragore Chyba był ściągany za 58 mln € i jakieś bonusy, które miały sięgać do 70 mln € (tego nie jestem pewny akurat, ale jakieś bonusy chyba były).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?