blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Hiszpania na 2-0.
3
Hiszpania na 1-0.
10
Asllani.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @1LY0
13
https://x.com/MarkMarkdh8f/status/2068658722134470918
Tak.
4
@Popitek12 A co, jeśli teoria Kopernika okaże się prawdą w GTA 68, Popperinos? Wtedy zakumplujesz się z @macio_944?
@mekston @Kessie @Lanosss
4
@Popitek12 Nazwiesz syna Krystian, Popo?
@mekston @Kessie @Lanosss
4
@Comentateiro Myślisz, że potężny Bayern też powinien sprawić Olise taki pojazd?
@mekston @Kessie @Lanosss
0
Gakpo.
@Frimpong @Encore @Eklerek @Czajka90 @Kessie @arasz1819
3
Polak rodak Dricus vs Usman.
@Deathwing112 @mordini123 @partymaker
12
Valderrama z Temu.
@mekston @Kessie @Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo @Giwera @Lanosss @MirusAmisz @FcPortoFan1999 @Comentateiro
2
@LAMC_10 Ja Cię tylko ostrzegłem.
6
@LAMC_10 Lepiej uważaj, bo @July_6_BcN to dziewczyna @Kessiego. Chcesz stracić rower?
@macio_944 @Kozinho. @tomek8756 @mekston @Lanosss @Luciano99
6
@Cule1234 @Dari0G Christensen załatwi mu pokój w szpitalu z widokiem na plażę w Barcelonie.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360
1
@Pawlak1992 Ja akurat jestem w obozie grania taktyką PSG. Jeśli Gordon miałby występować na 9tce, to znalazłoby się miejsce dla LS. Wolę już takie rozwiązanie, niż sagę z Alvarezem, który może kosztować niebotyczne pieniądze i trwać przez następne 1-1,5 miesiąca.
2
@Pawlak1992 Summerville nie byłby wcale takim głupim pomysłem.
2
@Pawlak1992 Wstyd @Comentateiro. Żeby piłkarze potężnego Bayernu marnowali złoty trunek.
4
Diomande i Live, część 2137.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Encore @Frimpong @BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360
7
Idealna przerwa na nawodnienie nie ist...
@Kessie @Luciano99
2
@Comentateiro Do gazu go?
@Bolton @Kessie
4
Fyr Dojczland na 2-1.
@Comentateiro
2
Fyr Dojczland na 1-1.
@Comentateiro
0
@Gaucho Chciałbym, ale wątpię. Tutaj raczej mówimy o kwocie ok. 120+ mln €.
1
@Gaucho Diomande, bo to transfer 2 w 1. Obskoczy oba skrzydła.
4
https://x.com/TrollFootball/status/2068440833981047291
Tak.
@Comentateiro
2
Live.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Encore @Frimpong
7
Tak.
2
@Comentateiro Myślisz, że zawodnicy potężnego Bayernu wejdą na jeszcze wyższy poziom i pokażą WKS, gdzie raki zimują?
@mekston @Kessie @Lanosss
3
@Gaucho Kozacka.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie @PatrychoO
1
WHU.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Encore @Frimpong
0
@Kazragore Chyba był ściągany za 58 mln € i jakieś bonusy, które miały sięgać do 70 mln € (tego nie jestem pewny akurat, ale jakieś bonusy chyba były).