blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@LAMC_10 Ja Cię tylko ostrzegłem.
6
@LAMC_10 Lepiej uważaj, bo @July_6_BcN to dziewczyna @Kessiego. Chcesz stracić rower?
@macio_944 @Kozinho. @tomek8756 @mekston @Lanosss @Luciano99
6
@Cule1234 @Dari0G Christensen załatwi mu pokój w szpitalu z widokiem na plażę w Barcelonie.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360
1
@Pawlak1992 Ja akurat jestem w obozie grania taktyką PSG. Jeśli Gordon miałby występować na 9tce, to znalazłoby się miejsce dla LS. Wolę już takie rozwiązanie, niż sagę z Alvarezem, który może kosztować niebotyczne pieniądze i trwać przez następne 1-1,5 miesiąca.
2
@Pawlak1992 Summerville nie byłby wcale takim głupim pomysłem.
2
@Pawlak1992 Wstyd @Comentateiro. Żeby piłkarze potężnego Bayernu marnowali złoty trunek.
4
Diomande i Live, część 2137.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Encore @Frimpong @BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360
7
Idealna przerwa na nawodnienie nie ist...
@Kessie @Luciano99
2
@Comentateiro Do gazu go?
@Bolton @Kessie
4
https://x.com/wm24k79v4/status/2068453038709235940
Fyr Dojczland na 2-1.
@Comentateiro
2
https://x.com/i/status/2068446547692417494
Fyr Dojczland na 1-1.
@Comentateiro
0
@Gaucho Chciałbym, ale wątpię. Tutaj raczej mówimy o kwocie ok. 120+ mln €.
1
@Gaucho Diomande, bo to transfer 2 w 1. Obskoczy oba skrzydła.
4
https://x.com/TrollFootball/status/2068440833981047291
Tak.
@Comentateiro
2
Live.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Encore @Frimpong
7
Tak.
2
@Comentateiro Myślisz, że zawodnicy potężnego Bayernu wejdą na jeszcze wyższy poziom i pokażą WKS, gdzie raki zimują?
@mekston @Kessie @Lanosss
3
@Gaucho Kozacka.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie @PatrychoO
1
WHU.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Encore @Frimpong
0
@Kazragore Chyba był ściągany za 58 mln € i jakieś bonusy, które miały sięgać do 70 mln € (tego nie jestem pewny akurat, ale jakieś bonusy chyba były).
0
@DonCarletto Ogólnie, Charlton to ciekawy przypadek, bo Alonso praktycznie nie dawał mu w ogóle grać, a w OL dawał radę.
4
WKS na 1-0. @Kessie z golem.
1
@DonCarletto Dobrze, że Ancelotti nie trenuje Realu, bo inaczej widziałbym sytuację Charltona w ten sposób:
11
Soso o Raphie.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @1LY0
5
Niemieckie źródło.
@AmigoBlancos @DonCarletto @Conradxc @VegetaPolska @lajcior @Comentateiro
1
@Encore Żaden upgrade. Zwłaszcza, że ponoć go chce Arsenal i Man City.
3
Tonali.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Encore @Frimpong
2
@Spider_Man Nie no, @Kessie jest czarny.
@FcPortoFan1999 Podziwiał partidazo Holendrów.
11
https://x.com/TrollFootball/status/2068411802598457829
Opinia @Kessie?
@Eklerek @Czajka90
1
@tbas Sane w 1 meczu najgorzej w ofensywie wyglądał. Też nie rozumiem, czemu ciągle go wystawia.
Co do meczu, to w typerze dawałem 1-1.