2

@LAMC_10 Ja Cię tylko ostrzegłem.

6

@LAMC_10 Lepiej uważaj, bo @July_6_BcN to dziewczyna @Kessiego. Chcesz stracić rower?

@macio_944 @Kozinho. @tomek8756 @mekston @Lanosss @Luciano99

6

@Cule1234 @Dari0G Christensen załatwi mu pokój w szpitalu z widokiem na plażę w Barcelonie.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360

1

@Pawlak1992 Ja akurat jestem w obozie grania taktyką PSG. Jeśli Gordon miałby występować na 9tce, to znalazłoby się miejsce dla LS. Wolę już takie rozwiązanie, niż sagę z Alvarezem, który może kosztować niebotyczne pieniądze i trwać przez następne 1-1,5 miesiąca.

2

@Pawlak1992 Summerville nie byłby wcale takim głupim pomysłem.

2

@Pawlak1992 Wstyd @Comentateiro. Żeby piłkarze potężnego Bayernu marnowali złoty trunek.

4





Diomande i Live, część 2137.

@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Encore @Frimpong @BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360

7



Idealna przerwa na nawodnienie nie ist...

@Kessie @Luciano99

2

4

2

0

@Gaucho Chciałbym, ale wątpię. Tutaj raczej mówimy o kwocie ok. 120+ mln €.

1

@Gaucho Diomande, bo to transfer 2 w 1. Obskoczy oba skrzydła.

2



Live.

@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Encore @Frimpong

7



Tak.

2

@Comentateiro Myślisz, że zawodnicy potężnego Bayernu wejdą na jeszcze wyższy poziom i pokażą WKS, gdzie raki zimują?

@mekston @Kessie @Lanosss

3

1



WHU.

@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Encore @Frimpong

0

@Kazragore Chyba był ściągany za 58 mln € i jakieś bonusy, które miały sięgać do 70 mln € (tego nie jestem pewny akurat, ale jakieś bonusy chyba były).

0

@DonCarletto Ogólnie, Charlton to ciekawy przypadek, bo Alonso praktycznie nie dawał mu w ogóle grać, a w OL dawał radę.

4



WKS na 1-0. @Kessie z golem.

1

@DonCarletto Dobrze, że Ancelotti nie trenuje Realu, bo inaczej widziałbym sytuację Charltona w ten sposób:


11



Soso o Raphie.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @1LY0

5



Niemieckie źródło.

@AmigoBlancos @DonCarletto @Conradxc @VegetaPolska @lajcior @Comentateiro

1

@Encore Żaden upgrade. Zwłaszcza, że ponoć go chce Arsenal i Man City.

3



Tonali.

@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Encore @Frimpong

2

@Spider_Man Nie no, @Kessie jest czarny.

@FcPortoFan1999 Podziwiał partidazo Holendrów.

1

@tbas Sane w 1 meczu najgorzej w ofensywie wyglądał. Też nie rozumiem, czemu ciągle go wystawia.

Co do meczu, to w typerze dawałem 1-1.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?