5



Pomimo ściągnięcia Munoza, Live nadal pracuje nad transferem Diomande. Nawet nauczyli się legendarnego optymizmu od Barcy.



Barcola jest nadal na liście Live.

@Frimpong @Encore @Eklerek @Czajka90 @Kessie @BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360

3



Enzo.

@AmigoBlancos @DonCarletto @Conradxc @VegetaPolska @lajcior @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @mekston @LAMC_10 @Encore

2

@heniusss Też się tego obawiam, ale co zrobić, trzeba czekać.

7

@BulaKG @macio_944 Tylko ruski tytoń od handlarza.

@Kessie

4

@heniusss Też uważam, że kadra powinna być gotowa w miarę szybko, a nie czekać do końca okienka.

@Ryoumen Abde ma chyba klauzulę 50 lub 60 mln €. Nawet, jeśli Newcastle zejdzie z ceną do 40 mln €, to 8 mln € mogłoby trafić do Barcy. Co do Virgili'ego, zamiast wypożyczenia, to wolałbym sprzedaż 50% praw do Betisu za te 10-12 mln € z odkupem za 20-25 mln € i czekać cierpliwie, aż się rozwinie.

2

@DonCarletto No teraz dostaną 20 mln €, ale to chyba już bez kolejnych %.

@heniusss Pewnie kluby chcą zapobiec podwyżek wartości po MŚ. W przypadku Munoza to nie groziło, bo miał klauzulę akurat.

@Hindus W sumie zapomniałem o tym. Byłoby świetnie, bo to otworzyłoby drzwi dla Virgili'ego w Betisie. Dodatkowo Barca dostałaby 20% kwoty za transfer Abde.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360

4

@heniusss No gość był dogadany z Newcastle. Samo Newcastle miało chyba zapłacić ok. 34 mln €.

6

22



Chyba jest coś na rzeczy, bo to już topowe źródło.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

7

https://x.com/GoalsXtra/status/2067369164688269806



Crouch to jednak spoko gość.



Do dzisiaj pamiętam jego legendarnego tweeta.

@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Encore @Frimpong

1

@norbi77 Jędrula na propsie.

0

@BORO_12 Potężny Bayern chyba nie zamyka się jeszcze na transfer skrzydłowego. Saibari ma być bardziej kimś, kto pogra na 10tce/9tce, chociaż skrzydła ponoć też obskoczy.

1

@Eklerek Opinia @Kessie?

11

0



Anglia na 4-2.

2



Opinia @Popitek12?

@mekston @Kessie @Lanosss

1

3

4

2

2

8



Kane.

@Popitek12 @mekston @Kessie @Lanosss

6

6



To czekamy na mocniejsze źródła.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @Kapitan hawk

0

@AmigoBlancos Nie musisz dziękować za asystę Bruno.

4

4

@DragonxNF Nie mogę się doczekać premiery.

@Kgorecki2500 Tak szybko? Co do Sony, to oni mają prawa autorskie do Spider Mana. Marvel może jedynie się z nimi dogadywać, gdy kręcą coś z nim.

@xvcWinterSoldier @norbi77

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?