blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Pomimo ściągnięcia Munoza, Live nadal pracuje nad transferem Diomande. Nawet nauczyli się legendarnego optymizmu od Barcy.
Barcola jest nadal na liście Live.
@Frimpong @Encore @Eklerek @Czajka90 @Kessie @BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360
3
Enzo.
@AmigoBlancos @DonCarletto @Conradxc @VegetaPolska @lajcior @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @mekston @LAMC_10 @Encore
2
@heniusss Też się tego obawiam, ale co zrobić, trzeba czekać.
7
@BulaKG @macio_944 Tylko ruski tytoń od handlarza.
@Kessie
4
@heniusss Też uważam, że kadra powinna być gotowa w miarę szybko, a nie czekać do końca okienka.
@Ryoumen Abde ma chyba klauzulę 50 lub 60 mln €. Nawet, jeśli Newcastle zejdzie z ceną do 40 mln €, to 8 mln € mogłoby trafić do Barcy. Co do Virgili'ego, zamiast wypożyczenia, to wolałbym sprzedaż 50% praw do Betisu za te 10-12 mln € z odkupem za 20-25 mln € i czekać cierpliwie, aż się rozwinie.
2
@DonCarletto No teraz dostaną 20 mln €, ale to chyba już bez kolejnych %.
@heniusss Pewnie kluby chcą zapobiec podwyżek wartości po MŚ. W przypadku Munoza to nie groziło, bo miał klauzulę akurat.
@Hindus W sumie zapomniałem o tym. Byłoby świetnie, bo to otworzyłoby drzwi dla Virgili'ego w Betisie. Dodatkowo Barca dostałaby 20% kwoty za transfer Abde.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360
4
@heniusss No gość był dogadany z Newcastle. Samo Newcastle miało chyba zapłacić ok. 34 mln €.
6
@heniusss Ale wzięło z zaskoczenia.
@Frimpong @Encore @Eklerek @Czajka90 @Kessie @AmigoBlancos @DonCarletto @Conradxc @lajcior
22
Chyba jest coś na rzeczy, bo to już topowe źródło.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
7
https://x.com/GoalsXtra/status/2067369164688269806
Crouch to jednak spoko gość.
Do dzisiaj pamiętam jego legendarnego tweeta.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Encore @Frimpong
1
@norbi77 Jędrula na propsie.
2
@Kgorecki2500 https://giphy.com/gifs/qd0VlZ9VCvY8hbkMfq
0
@BORO_12 Potężny Bayern chyba nie zamyka się jeszcze na transfer skrzydłowego. Saibari ma być bardziej kimś, kto pogra na 10tce/9tce, chociaż skrzydła ponoć też obskoczy.
1
@Eklerek Opinia @Kessie?
11
@ViscaelBarca2007 potężnego Bayernu*
@mekston @Kessie @Lanosss @Comentateiro
0
Anglia na 4-2.
2
Opinia @Popitek12?
@mekston @Kessie @Lanosss
1
https://x.com/gggfcvbbhh55654/status/2067356526273085843
Anglia blisko 4 gola.
3
https://x.com/Media01CUP/status/2067354358480589150
Anglia na 3-2.
4
https://x.com/igpqk/status/2067349185393795352
Chorwacja na 2-2.
2
@macio_944 Opinia @Bolton?
@Kessie
2
https://x.com/igpqk/status/2067346980901154988
Anglia na 2-1.
8
Kane.
@Popitek12 @mekston @Kessie @Lanosss
6
https://x.com/igpqk/status/2067345546033996216
Chorwacja na 1-1.
6
To czekamy na mocniejsze źródła.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @Kapitan hawk
0
@AmigoBlancos Nie musisz dziękować za asystę Bruno.
4
https://x.com/i/status/2067339431955083704
Anglia na 1-0.
2
https://x.com/_Er_doa_nD/status/2067338710262141196
https://x.com/_Er_doa_nD/status/2067338781343003056
Penalti a favor del Real Madrid.
https://x.com/_Er_doa_nD/status/2067339041452785672
Zmarnowany przez Kane'a.
4
@DragonxNF Nie mogę się doczekać premiery.
@Kgorecki2500 Tak szybko? Co do Sony, to oni mają prawa autorskie do Spider Mana. Marvel może jedynie się z nimi dogadywać, gdy kręcą coś z nim.
@xvcWinterSoldier @norbi77
2
https://x.com/BF1899_/status/2067325126933086221
Breaking.