8



Koryto.

@Adran360 @kubix05 @escarabajo @FcPortoFan1999

2

@19xavi93 Guerra to bardziej b2b, ale grywał też chyba jako 10tka i nawet napastnik. Chodzi bardziej o to, że brakuje typowego fizycznego pomocnika, jak pisał @BORO_12, a również pamiętam, że to był 1 z pierwszych celów Flicka, gdy dołączył do klubu.

4

@ViscaelBarca2007 No powiem Ci, że @Bolton chyba zasłużył na awans w naszym ekskluzywnym stowarzyszeniu "J*baczy Alvareza".

@BORO_12 @Kessie @Adran360 @Eklerek

13



Więcej koryta i alko dla Laporty.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

2



Kolejna aktualizacja w sprawie Live i Diomande oraz przykładowe porównanie go z Salahem.

@Frimpong @Encore @Eklerek @Czajka90 @Kessie

6

@BORO_12 Też mi się wydaje, że coś może być na rzeczy z Guerrą. Dodatkowo, można Valencii zaproponować kogoś z akademii, żeby zbić troszkę cenę.

@19xavi93 Na papierze, pomoc wygląda dobrze, ale zakładając, że Casado odejdzie, to masz Pedriego, Gaviego, Bernala, FdJ. FdJ tytanem zdrowia nie jest, Pedri nie może grać wszystkiego, Bernal pewnie dalej będzie wprowadzany stopniowo. Olmo czy Eric to raczej opcje mocno ratunkowe, które raczej docelowo nie będą rozważane do gry, jako 6/8.

Nie mówię, że Guerra ma się stać nagle priorytetem, ale warto mieć go na oku.

6



Opinia @Bolton?

@Kessie

11



Salinas.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

20



Atmosferić.

@mekston @Kessie @Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo @Giwera @Lanosss @MirusAmisz @Comentateiro @FcPortoFan1999

9



Guerra.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

0

@Zoker Wytypowane.

5



Pomimo ściągnięcia Munoza, Live nadal pracuje nad transferem Diomande. Nawet nauczyli się legendarnego optymizmu od Barcy.



Barcola jest nadal na liście Live.

@Frimpong @Encore @Eklerek @Czajka90 @Kessie @BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360

3



Enzo.

@AmigoBlancos @DonCarletto @Conradxc @VegetaPolska @lajcior @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @mekston @LAMC_10 @Encore

2

@heniusss Też się tego obawiam, ale co zrobić, trzeba czekać.

7

@BulaKG @macio_944 Tylko ruski tytoń od handlarza.

@Kessie

4

@heniusss Też uważam, że kadra powinna być gotowa w miarę szybko, a nie czekać do końca okienka.

@Ryoumen Abde ma chyba klauzulę 50 lub 60 mln €. Nawet, jeśli Newcastle zejdzie z ceną do 40 mln €, to 8 mln € mogłoby trafić do Barcy. Co do Virgili'ego, zamiast wypożyczenia, to wolałbym sprzedaż 50% praw do Betisu za te 10-12 mln € z odkupem za 20-25 mln € i czekać cierpliwie, aż się rozwinie.

2

@DonCarletto No teraz dostaną 20 mln €, ale to chyba już bez kolejnych %.

@heniusss Pewnie kluby chcą zapobiec podwyżek wartości po MŚ. W przypadku Munoza to nie groziło, bo miał klauzulę akurat.

@Hindus W sumie zapomniałem o tym. Byłoby świetnie, bo to otworzyłoby drzwi dla Virgili'ego w Betisie. Dodatkowo Barca dostałaby 20% kwoty za transfer Abde.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360

4

@heniusss No gość był dogadany z Newcastle. Samo Newcastle miało chyba zapłacić ok. 34 mln €.

6

22



Chyba jest coś na rzeczy, bo to już topowe źródło.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

7

https://x.com/GoalsXtra/status/2067369164688269806



Crouch to jednak spoko gość.



Do dzisiaj pamiętam jego legendarnego tweeta.

@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Encore @Frimpong

1

@norbi77 Jędrula na propsie.

0

@BORO_12 Potężny Bayern chyba nie zamyka się jeszcze na transfer skrzydłowego. Saibari ma być bardziej kimś, kto pogra na 10tce/9tce, chociaż skrzydła ponoć też obskoczy.

1

@Eklerek Opinia @Kessie?

11

0



Anglia na 4-2.

2



Opinia @Popitek12?

@mekston @Kessie @Lanosss

1

3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?