blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Popitek12 Myślisz, Popson, że to był water ze Złotych Tarasów lub Vitkaca?
@Kessie @Lanosss @mekston
8
@Lanosss Poziom optymizmu sięga zenitu. A tak serio, jeśli Abde odejdzie, to kierunek idealny. Jeśli jednak zostanie, to Virgili będzie rezerwowym.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
2
https://x.com/i/status/2067293044794167704
Portugalia na 1-0.
0
@Who_you_mam Tutaj chodzi chyba o egipskie Al Ahly.
2
Man City chce Tonaliego oraz Andersona.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Frimpong @Encore
4
@Pedri16Future Opinia @Popitek12?
@mekston @Kessie @Lanosss
9
Juve byłoby spoko.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
1
@DonCarletto Chyba serio chciał tylko tego Betisu, bo rok temu wykrzaczył się jego transfer do OM za ok. 15 mln €. W tym roku, chciał go Ajax, ale chyba było tylko zainteresowanie. Co do Betisu, to spoko ruch, bo Altimira ma przejść do Sportingu, więc miejsce będzie.
8
Skład Portugalii.
@Popitek12 @mekston @Kessie @Lanosss
8
@barcelonaLM Opinia @Popitek12?
@mekston @Kessie @Lanosss
0
@Conradxc Jeśli Nmecha ma klauzulę, a może mieć, to BVB nie ma nic do gadania.
0
@AmigoBlancos Tak. To moja wina.
0
@AmigoBlancos Czyli nie wejdzie, bo też to zagrałem.
5
@Popitek12 Tego nie było w moim bingo, Poprika.
7
@AmigoBlancos Mogli też wypożyczyć Chabiniaka.
3
@Popitek12 Czyli Doktor Kongo zdobywa dziś punkty, Young Pops?
@mekston @Kessie @Lanosss
3
Norwegia na 4-1.
2
https://x.com/i/status/2067029287551545524
Norwegia na 3-1.
1
https://x.com/i/status/2067015330010894509
Norwegia na 2-1.
4
https://x.com/i/status/2067014279765647584
Irak na 1-1.
3
Norwegia na 1-0.
7
@Comentateiro myślisz, że ten wąż przestraszył się Kimmicha, zawodnika potężnego Bayernu?
@mekston @Kessie @Lanosss
17
Olise MOTM.
6
@Encore Patrząc na to, jak wiele osób typuje Norwegię/Maroko jako czarnego konia turnieju, to trochę sprawia, że średnio ich już tak postrzegam. Ja mam swojego, nowego czarnego konia, w postaci WKS.
4
@Encore Imo, to raczej to będzie 4-4-2 z Ode, jako prawym pomocnikiem.
1
@macio_944 Też się załapałem na 2+2.
1
@macio_944 Pizza z Kaufa?
7
Kolejny fajny transfer Bayeru po Eichhornie.
@escarabajo @Adran360 @Comentateiro @Encore
3
@macio_944 Abstrahując, że to Sport, to najpierw kwota maksymalna miała wynosić 120 mln €, potem 130 mln € z bonusami, a teraz mowa już o 150 mln € z bonusami. Coraz mniej mi się to podoba, ale jeszcze można zachować pewien dystans, póki jakieś topowe źródło nie poda aktualizacji w sprawie ewentualnej kwoty.
3
@Comentateiro Dyktator Mekambe*