3

@Popitek12 Myślisz, Popson, że to był water ze Złotych Tarasów lub Vitkaca?

@Kessie @Lanosss @mekston

8

@Lanosss Poziom optymizmu sięga zenitu. A tak serio, jeśli Abde odejdzie, to kierunek idealny. Jeśli jednak zostanie, to Virgili będzie rezerwowym.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

2

0

@Who_you_mam Tutaj chodzi chyba o egipskie Al Ahly.

2



Man City chce Tonaliego oraz Andersona.

@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Frimpong @Encore

4

9



Juve byłoby spoko.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

1

@DonCarletto Chyba serio chciał tylko tego Betisu, bo rok temu wykrzaczył się jego transfer do OM za ok. 15 mln €. W tym roku, chciał go Ajax, ale chyba było tylko zainteresowanie. Co do Betisu, to spoko ruch, bo Altimira ma przejść do Sportingu, więc miejsce będzie.

8



Skład Portugalii.

@Popitek12 @mekston @Kessie @Lanosss

8

0

@Conradxc Jeśli Nmecha ma klauzulę, a może mieć, to BVB nie ma nic do gadania.

0

@AmigoBlancos Tak. To moja wina.

0

@AmigoBlancos Czyli nie wejdzie, bo też to zagrałem.

5

@Popitek12 Tego nie było w moim bingo, Poprika.

7

@AmigoBlancos Mogli też wypożyczyć Chabiniaka.

3

@Popitek12 Czyli Doktor Kongo zdobywa dziś punkty, Young Pops?

@mekston @Kessie @Lanosss

3



Norwegia na 4-1.

2

1

4

3



Norwegia na 1-0.

7



@Comentateiro myślisz, że ten wąż przestraszył się Kimmicha, zawodnika potężnego Bayernu?

@mekston @Kessie @Lanosss

17



Olise MOTM.

6

@Encore Patrząc na to, jak wiele osób typuje Norwegię/Maroko jako czarnego konia turnieju, to trochę sprawia, że średnio ich już tak postrzegam. Ja mam swojego, nowego czarnego konia, w postaci WKS.

4

@Encore Imo, to raczej to będzie 4-4-2 z Ode, jako prawym pomocnikiem.

1

@macio_944 Też się załapałem na 2+2.

1

@macio_944 Pizza z Kaufa?

7



Kolejny fajny transfer Bayeru po Eichhornie.

@escarabajo @Adran360 @Comentateiro @Encore

3

@macio_944 Abstrahując, że to Sport, to najpierw kwota maksymalna miała wynosić 120 mln €, potem 130 mln € z bonusami, a teraz mowa już o 150 mln € z bonusami. Coraz mniej mi się to podoba, ale jeszcze można zachować pewien dystans, póki jakieś topowe źródło nie poda aktualizacji w sprawie ewentualnej kwoty.

3

@Comentateiro Dyktator Mekambe*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?