4

0

@Marusek Niemcy czy penalti?

4

1

2

@esem91 To dzwonek w telefonach @Comentateiro i @Boltona.

@Kessie

0

@BORO_12 Powinien, ale pewnie będzie z tym zwlekał, o ile w ogóle to zrobi, do końca Mundialu.

2

2

@macio_944 Jeśli po Mundialu, nadal jego temat będzie żywy, to obstawiam, że jego oświadczenie też nie nastąpi z dnia na dzień. Imo, brakło też trochę takiego deadline'u ze strony Barcy. A boję się, że to może zająć zbyt dużo czasu i jeszcze więcej pieniędzy, niż było planowane (ok. 120 mln €).

@ViscaelBarca2007 trafnie porównał to do sagi Live z Newcastle, jeśli chodzi o Isaka.

@BORO_12 @Adran360

4

@Kessie Fyr Dojczland.

@Comentateiro @Bolton

2

@macio_944 Bardziej mi chodzi o to, że uparli się najpierw na transfer 9tki (według mediów), co może spowodować dłuższy przestój, jeśli chodzi o inne wzmocnienia, bo Alvarez chce się teraz skupić na Mundialu, a wątpię, że Atletico zmięknie w tym czasie.

Gdyby to miało zająć np. miesiąc (przyjmijmy, że Argentyna zajdzie daleko), to niby to nadal połowa okienka, ale z drugiej strony, opcje na inne pozycje mogą być już zaklepane przez inne kluby.

Szczerze, wiele osób, w tym ja, wiedziało, że negocjacje z Atletico będą bardzo ciężkie i zabrakło mi oświadczenia Alvareza w stylu Lewego, co pozwoliłoby też Barcy na ostrzejsze działanie.

6

@macio_944 Tutaj raczej chodzi o szybkie załatwienie sprawy, a nie guzdranie się z 1 zawodnikiem przez x tygodni. Jak The Szwagers chcieli, to umieli szybko dopiąć transfer Gordona.

2

@Giwera No co zrobić. Życzę powodzenia, chociaż sam byłem bardziej za Glasnerem.

3



Ornstein pisze o 55 mln €. Z bonusami, kwota miałaby wynieść ok. 60 mln €.

0

@AmigoBlancos Trochę to wygląda, jakby Mou chciał grać z trójką z tyłu. Cucurella grywał na LŚO.

0

Komentarz usunięty

8



Cucurella.

@BORO_12 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @AmigoBlancos @DonCarletto @Conradxc @VegetaPolska

0

@BORO_12 Nawet z tą klauzulą, nie wychodzi to jakoś super źle.

0

@AmigoBlancos LŚO, 9tka, LO, Skrzydłowy (przydałby się taki, który zagra na LS i PS, do rotacji w ataku, bo Roony pewnie też odejdzie), Pomocnik (jeśli Casado odejdzie).

3

2

@Lanosss U @Kessiego, bo @Comentateiro ma jeszcze telewizor z NRD.

6



Amorim.

@DonCarletto @Encore @michaleu @Karol145 @Marusek @takisobiektos @Kessie @Giwera

1

@PatrychoO Nie mam pojęcia, ale szkoda, że nie zainteresuje się Schlotterbeckiem.

2

@FanVictoraIbarbo Haiti to bardzo niebezpieczny rywal. Mam rację @FcPortoFan1999?

5

@Comentateiro Zapomniałeś dodać, że niemiecki buldożer, walec Mannschaftu bazuje na zawodnikach potężnego Bayernu, którzy stanowią trzon tej śmiertelnej machiny. Fyr Dojczland.

@mekston @Kessie @Lanosss @Bolton

3



Tylko Szkocja może reprezentować Europę na Mundialu.

1

Komentarz usunięty

12



Gvardiol.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @mekston @MirusAmisz @AmigoBlancos @DonCarletto @Conradxc

1

5



Live i Bouaddi.

@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Frimpong @Encore

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?