blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@blakkudium Również @Eklerek @Czajka90 @Kessie
7
Vusković (łączony z Barcą i potężnym Bayernem).
@Comentateiro @BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @Encore @Frimpong
15
Rekin.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @Bolton
3
@Adran360 @Comentateiro byłby z Ciebie dumny, że poprawnie piszesz potężny Bayern.
0
@tbas No zobaczymy. Może śmiało grać jako prawy napastnik w formacji 4-4-2/4-2-3-1.
3
@mateusz33 Bardziej chodzi mi o to, że nie działają z innymi pozycjami, które również wymagają wzmocnienia, bo uparli się, że priorytetem będzie napastnik.
@Adran360 Już @ViscaelBarca2007 celnie porównał to do sagi Live z Newcastle o Isaka z zeszłego roku.
1
@Aragorn33
Portugalskie źródło mówi o 20 mln € brutto. Poczekałbym jednak na mocniejsze źródła w tej sprawie.
2
@Gomess No, ale The Szwagers wolą się pierdzielić przez najbliższe 1,5-2 miesiące z Alvarezem.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360
6
PSG interesuje się Mateusem Fernandesem oraz Summervillem.
@Encore @DonCarletto
2
@MessiForeverTheBest Opinia @Popitek12?
@mekston @Kessie @Lanosss
1
@ViscaelBarca2007 No tak. Podobne pieniądze miał chyba w Man City chyba.
1
Ciekawy wybór.
1
@Kgorecki2500 No prawie.
6
@ViscaelBarca2007 Jeśli to prawda, to dobrze wyszło, pomimo, że chciałem jego transferu. 6 mln € netto to rozsądna oferta ze strony Barcy.
13
Tak.
1
@Kapitan9 On chyba przedłużał kontrakt z Al Qadsiah niedawno.
7
https://x.com/i/status/2065157119762936045
Puyol.
13
Abdelkarim.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
0
@Frimpong Skoro Darwin miał tam podobną ilośc goli co w PL, to o czymś świadczy.
@mekston @Kessie
7
Barca zawsze uważała Bernardo za dobrą opcję rynkową, ale nigdy nie był to priorytet. Gdyby Barca uznała go za główny priorytet, kontrakt z nim byłby sfinalizowany od wielu dni.
Jednak szkoda, że go olali.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
2
https://x.com/igpqk/status/2065146265118158958
Coś jednak spoko potrafią zrobić.
0
@DonCarletto Do dychy się opłaca, imo.
@Sergio_Devils Standardzik.
3
@MirusAmisz Sam go chciałem w Barcy. Ciekawe, jakie były ostateczne warunki, tj. rola w zespole i pensja/premia za podpis.
@Popitek12 Wyrzuciłbyś go z kadry, Poppers?
@mekston @Kessie @Lanosss
2
@blakkudium Również @lajcior @VegetaPolska
@Spider_Man Pewnie chcą to ogarnąć jak najbardziej opłacalnie, jak się da. Chociaż wątpię, że Casado się skusi na Arabię, bo sam woli chyba grunt EU.
7
Tutaj my idziemy.
Casado.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @AmigoBlancos @DonCarletto @Conradxc
2
@MirusAmisz Opinia @Bolton?
@Kessie
2
@blakkudium Również @Messibestplayerintheworld @LAMC_10
@Lionel_Messi10 Rzeczywiście. Nie zwróciłem uwagi.
16
Senesi.
@mekston @Kessie @Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo @MirusAmisz @Giwera @Lanosss @FcPortoFan1999 @Comentateiro
2
@ViscaelBarca2007 Ciężko powiedzieć. Sam Balde chyba też nie chce odchodzić.
2
@ViscaelBarca2007 Są pewne znaki na niebie.