4

4

@DragonxNF Nie mogę się doczekać premiery.

@Kgorecki2500 Tak szybko? Co do Sony, to oni mają prawa autorskie do Spider Mana. Marvel może jedynie się z nimi dogadywać, gdy kręcą coś z nim.

@xvcWinterSoldier @norbi77

2

2

@DonCarletto Jeśli testował 4-4-2, to Charlton mógłby dostać szansę obok Igora Thiago.

@Encore Tak jak @Popitek12 nie ogląda meczów bez @Fermina?

@mekston @Kessie @Lanosss

6



Tak wyglądał testowany skład Brazylii.

@escarabajo @Kapitan hawk @mekston @Kessie @Adran360 @MirusAmisz @Giwera @Lanosss @Comentateiro @FcPortoFan1999

4

@Encore Od razu widać, że pomoc do wymiany, skoro CR7 musiał mieć 90% celnych podań. Mam rację, @Popitek12?

@mekston @Kessie @Lanosss

3



Modrić.

31



Tak.

17



@Popitek12 Prawie jak Iniesta, Pop-Eye.

@mekston @Kessie @Lanosss

0

@barteq Gość praktycznie nie grał cały sezon. Możliwe, że jest w złej formie.

1



Skład Anglii i Chorwacji.

5

@Popitek12 Pokaż jej swoją torebkę LV i zaproś ją na spacer po Złotych Tarasach, to oleje tamtego, Poppers.

@mekston @Kessie @Lanosss

38



Fair play CR7.

@mekston @Kessie @Lanosss @Popitek12

3

3



Rapha.

@escarabajo @Kapitan hawk @Adran360 @Kessie @mekston @Comentateiro @MirusAmisz @Lanosss @Giwera @FcPortoFan1999

5



@Popitek12 Rekord, Poppers.

@mekston @Kessie @Lanosss @Encore

1

@FcPortoFan1999



Tak ma wyglądać skład.

3



Saka

@Eklerek @Czajka90 @Kessie

5



Doktor Kongo na 1-1.

@Popitek12 @mekston @Kessie @Lanosss

1

@BORO_12 No cóż, trzeba czekać.

3

@Popitek12 Myślisz, Popson, że to był water ze Złotych Tarasów lub Vitkaca?

@Kessie @Lanosss @mekston

8

@Lanosss Poziom optymizmu sięga zenitu. A tak serio, jeśli Abde odejdzie, to kierunek idealny. Jeśli jednak zostanie, to Virgili będzie rezerwowym.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

2

0

@Who_you_mam Tutaj chodzi chyba o egipskie Al Ahly.

2



Man City chce Tonaliego oraz Andersona.

@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Frimpong @Encore

4

9



Juve byłoby spoko.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

1

@DonCarletto Chyba serio chciał tylko tego Betisu, bo rok temu wykrzaczył się jego transfer do OM za ok. 15 mln €. W tym roku, chciał go Ajax, ale chyba było tylko zainteresowanie. Co do Betisu, to spoko ruch, bo Altimira ma przejść do Sportingu, więc miejsce będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?