blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DonCarletto Dobrze, że Ancelotti nie trenuje Realu, bo inaczej widziałbym sytuację Charltona w ten sposób:
11
Soso o Raphie.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @1LY0
5
Niemieckie źródło.
@AmigoBlancos @DonCarletto @Conradxc @VegetaPolska @lajcior @Comentateiro
1
@Encore Żaden upgrade. Zwłaszcza, że ponoć go chce Arsenal i Man City.
3
Tonali.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Encore @Frimpong
2
@Spider_Man Nie no, @Kessie jest czarny.
@FcPortoFan1999 Podziwiał partidazo Holendrów.
11
https://x.com/TrollFootball/status/2068411802598457829
Opinia @Kessie?
@Eklerek @Czajka90
1
@tbas Sane w 1 meczu najgorzej w ofensywie wyglądał. Też nie rozumiem, czemu ciągle go wystawia.
Co do meczu, to w typerze dawałem 1-1.
2
@Comentateiro Czy Twój kajecik sięga jeszcze czasów III Rzeszy?
@Bolton @Kessie
3
@FcPortoFan1999 potężny Bayern*
@Comentateiro @mekston @Lanosss @Kessie
5
Skład Niemiec i WKS.
@Comentateiro @Bolton @Kessie
2
Holandia na 5-1.
4
Szwecja na 1-4.
2
https://x.com/S99ofevvvvv/status/2068397314163491272
Holandia na 4-0.
2
https://x.com/S99ofevvvvv/status/2068395593253134552
Holandia na 3-0.
0
@Lanosss Starczy Ci 15 min przerwy?
2
https://x.com/Mediaja9k/status/2068389574766723239
Szwecja na 1-2.
https://x.com/Mediaja9k/status/2068389733781123310
Edit: Jednak spalony.
3
Holandia na 2-0.
6
Tak.
4
Holandia na 1-0.
1
@Bolton https://imgur.com/a/fM1QeVm
Jeszcze ten GOAT. Gdzie go umiejscowisz?
@Kessie
2
@Popitek12 Nie ma @Fermina, Popczysław. Oglądasz?
@mekston @Kessie @Lanosss
1
@Comentateiro Fyr Dojczland.
2
Skład Holandii i Szwecji.
@arasz1819
1
@RoberDzik Opinia @Comentateiro, @Bolton?
@Kessie
11
@Cule1234 Szkoda Raphy.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @1LY0
2
@Czajka90 Będzie pite, @FcPortoFan1999?
@Eklerek @Kessie
10
Coś czuję, że to będzie to bombazo w poniedziałek.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @1LY0
2
@Luciano99 Polecam tego Allegrowicza. Za 2 piwa, unikniecie zakrwawionego r*ja, a Twój wróg ma pobrudzone obuwie.
@Kessie @Frimpong
3
Vusković.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Eklerek @Czajka90 @Kessie @Encore @Frimpong