0

@La Pulgaa a kto komentuje w C+ i E11?

7

Jest spektakularnym dzbanem

0

@PIWOSZ89 to nie wina spławika

0

@Jakchcesz znany jako Święty

0

@norbi77 i Laboga

1

@Ojciec5tkidzieci Rychu Czarnecki też zainteresowany

2

@blakkudium mudzin wali w tam tamy

0

@escarabajo czyli pierwsze 3 wygrał?

0

@Czajka90 ale że Trossard na szubienicę?

7

Jak na moje to Flick się wściekł nie na doliczone 4 minuty, tylko na to że sędzia pokazał aut dla Girony, a powinien być dla Barcelony

0

@draxidox taki polski Jason Statham

2

0

@FCBparasiempre generał

0

@damianex10 niemieckie czy belgijskie?

0

@urbipl @Barclonismo dokładnie tak samo zrobili z browarem w Leżajsku. Browar zamknęli, a markę zostawili i leją w Warce

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@draxidox oglądałeś cały program, czy tylko ten skecz?

0

@Kubsoleon bo chciał i mógł

0

@APTAPT co to znaczy cienci?

0

@draxidox ten odcinek to tragedia, zwłaszcza asy co jadą 100 lewym pasem

0

@aldewir dobiła

0

Czy Austria dobije do 10?

2

@FcPortoFan1999 wychylylymyby

2

@fart oswojone fiordy jedzą z ręki

1

3 bramki w jednej akcji

1

@kubix05 sędzia Jaskuła: ja jestem uczciwy, zapłacili za 3:0 to będzie 3:0

2

Niech liga wyśle tam Getafe, czy Alaves i nimi promuje rozgrywki

0

@tomek8756 i komu to przeszkadzało

0

@AmigoBlancos zasługuje na wpierdol z taką grą

0

To nie był strzał, to był szczoł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?