aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@La Pulgaa a kto komentuje w C+ i E11?
7
Jest spektakularnym dzbanem
0
@PIWOSZ89 to nie wina spławika
0
@Jakchcesz znany jako Święty
0
@norbi77 i Laboga
1
@Ojciec5tkidzieci Rychu Czarnecki też zainteresowany
2
@blakkudium mudzin wali w tam tamy
0
@escarabajo czyli pierwsze 3 wygrał?
0
@Czajka90 ale że Trossard na szubienicę?
7
Jak na moje to Flick się wściekł nie na doliczone 4 minuty, tylko na to że sędzia pokazał aut dla Girony, a powinien być dla Barcelony
0
@draxidox taki polski Jason Statham
2
@damianex10 na rmf24 piszą, że najprawdopodobniej belgijskie
https://www.rmf24.pl/regiony/news-koszmar-na-grzybobraniu-psy-zagryzly-kierowce-ciezarowki,nId,8031364
0
@FCBparasiempre generał
0
@damianex10 niemieckie czy belgijskie?
0
@urbipl @Barclonismo dokładnie tak samo zrobili z browarem w Leżajsku. Browar zamknęli, a markę zostawili i leją w Warce
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@draxidox oglądałeś cały program, czy tylko ten skecz?
0
@Kubsoleon bo chciał i mógł
0
@APTAPT co to znaczy cienci?
0
@draxidox ten odcinek to tragedia, zwłaszcza asy co jadą 100 lewym pasem
0
@aldewir dobiła
0
Czy Austria dobije do 10?
2
@FcPortoFan1999 wychylylymyby
2
@fart oswojone fiordy jedzą z ręki
1
3 bramki w jednej akcji
1
@kubix05 sędzia Jaskuła: ja jestem uczciwy, zapłacili za 3:0 to będzie 3:0
2
Niech liga wyśle tam Getafe, czy Alaves i nimi promuje rozgrywki
0
@tomek8756 i komu to przeszkadzało
0
@AmigoBlancos zasługuje na wpierdol z taką grą
0
To nie był strzał, to był szczoł