0

Po lidera !

0

@sokot on powinien przyjść do Barcelony prosto z Sociedad

1

@Lionel_Messi10 na tapet jakby co

11

Lenglet dzisiaj wszystko czyści, mysz się nie prześliźnie

6

Powiedział co wiedział

0

Garcia ma lepsze wzowienie gry ręką, jego szybkie wyrzuty są kapitalne

1

@kubix05 i ta pompka do spryskiwacza

0

@Tymoon19 już lepszy on niż Kręcidło

9

3 punkty to obowiązek

1

@Stinger_ tak, tego wypożyczonego Brighton

1

@Encore dodałbym jeszcze Buonanotte

0

@partymaker może udostępniłeś komuś konto i ogląda teraz

0

@Konradowskyy nie wygląda, gówno to zawsze gówno

1

@gumaz kiedyś ten puchar zdobyli

1

@Ojciec5tkidzieci spokojnie, jeszcze tylko październik, listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj a potem to już tylko lato i lato

2

@JanuszKorwinMikke ostro o Dembele

0

@kulek22 nie wiem, ale inteligentnie obstawił w finale

2

@Kgorecki2500 piłką dostał

0

@Esteban_ mogli by tak ze złotym balonem zrobić

0

@Fake69 na eleven 3 leci, oglądam

1

@bezalkoholowy popularne można było i pojeść i popalić

1

@kubix05 Klubowe krakowskie, czy radomskie?

0

@Lionel_Messi10 Święcicki tak, Chabiniak to się nadaje do tarcia chrzanu

1

@FiscaelBarca zdążył już nawet gola strzelić

0

@mekston ok, dzięki

0

@mekston co to jest wielki szlem w f1?

1

@Herato Z tych defensywnych pomocników był moim zdaniem lepszy w prime Busquets.

0

@Hosh to ja, narcyz się nazywam...

1

@gumaz Dukić i Mauro Silva, to był duet

0

@Herato wszystko przez Dudka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?