aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po lidera !
0
@sokot on powinien przyjść do Barcelony prosto z Sociedad
1
@Lionel_Messi10 na tapet jakby co
11
Lenglet dzisiaj wszystko czyści, mysz się nie prześliźnie
6
Powiedział co wiedział
0
Garcia ma lepsze wzowienie gry ręką, jego szybkie wyrzuty są kapitalne
1
@kubix05 i ta pompka do spryskiwacza
0
@Tymoon19 już lepszy on niż Kręcidło
9
3 punkty to obowiązek
1
@Stinger_ tak, tego wypożyczonego Brighton
1
@Encore dodałbym jeszcze Buonanotte
0
@partymaker może udostępniłeś komuś konto i ogląda teraz
0
@Konradowskyy nie wygląda, gówno to zawsze gówno
1
@gumaz kiedyś ten puchar zdobyli
1
@Ojciec5tkidzieci spokojnie, jeszcze tylko październik, listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj a potem to już tylko lato i lato
2
@JanuszKorwinMikke ostro o Dembele
0
@kulek22 nie wiem, ale inteligentnie obstawił w finale
2
@Kgorecki2500 piłką dostał
0
@Esteban_ mogli by tak ze złotym balonem zrobić
0
@Fake69 na eleven 3 leci, oglądam
1
@bezalkoholowy popularne można było i pojeść i popalić
1
@kubix05 Klubowe krakowskie, czy radomskie?
0
@Lionel_Messi10 Święcicki tak, Chabiniak to się nadaje do tarcia chrzanu
1
@FiscaelBarca zdążył już nawet gola strzelić
0
@mekston ok, dzięki
0
@mekston co to jest wielki szlem w f1?
1
@Herato Z tych defensywnych pomocników był moim zdaniem lepszy w prime Busquets.
0
@Hosh to ja, narcyz się nazywam...
1
@gumaz Dukić i Mauro Silva, to był duet
0
@Herato wszystko przez Dudka