aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Popitek12 cudzesy, że brane i kiepyleżą
3
@Cvzx zjedź 4 wpisy niżej
https://tvn24.pl/rzeszow/katarzyna-stoparczyk-nie-zyje-dziennikarka-autorka-projektu-dajcie-nam-glos-zginela-w-wypadku-st8634447
0
Kto to jest Sebastian Urbański?
0
Do boju Polsko o o!!!
0
@Borneo które radio?
0
@Eklerek Bednarek kolegą strzelił samogola
1
@Pablo2000 tefmgo to nawet najstarsi górale nie wiedzą
0
Nagrodą jest możliwość zamknięcia reklamy?
0
@katalonczyk987 Canal plus 360
0
@cules100pro papierzaki są
0
@fart ciekawostka z dupy
0
A co z naszymi braćmi the Beatles?
1
@kubix05 premier pewnie też
0
@BHAFCB jest chłop irytująco wkvrwiający
4
@Gaucho taaa, teraz bohater, a jakby sędziował to jeszcze czerwoną dałby Balde
0
@Kitek1640 to i tak sporo
0
@daniel32778 a sędzia ten sam
0
@krefi10 farmazoniarz?
1
@July_6_BcN i jeszcze jest niedziela
1
@misiek0318 nie pisz, maszeruj
0
@Commando dziękuję
3
Ale co było pośmiane z Atletico...
1
Ale powójny Hernandez to mógłby zmienić strój na jakiś jaskrawy
0
@Xxxbarca4ever lepszy niż Kręcidło
1
@Kessie herbatka z wódką, czy wódka z herbatką?
1
@Hshdhrhdh rywalą?
0
@Xxxbarca4ever Guardiola w pierwszym sezonie też miał 1 punkt po dwóch meczach
1
@Derean Szczęsny też nienajgorzej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@michaleu jak między sobą to co za problem?