3

@Popitek12 cudzesy, że brane i kiepyleżą

0

Kto to jest Sebastian Urbański?

0

Do boju Polsko o o!!!

0

@Borneo które radio?

0

@Eklerek Bednarek kolegą strzelił samogola

1

@Pablo2000 tefmgo to nawet najstarsi górale nie wiedzą

0

Nagrodą jest możliwość zamknięcia reklamy?

0

@katalonczyk987 Canal plus 360

0

@cules100pro papierzaki są

0

@fart ciekawostka z dupy

0

A co z naszymi braćmi the Beatles?

1

@kubix05 premier pewnie też

0

@BHAFCB jest chłop irytująco wkvrwiający

4

@Gaucho taaa, teraz bohater, a jakby sędziował to jeszcze czerwoną dałby Balde

0

@Kitek1640 to i tak sporo

0

@daniel32778 a sędzia ten sam

0

@krefi10 farmazoniarz?

1

@July_6_BcN i jeszcze jest niedziela

1

@misiek0318 nie pisz, maszeruj

0

@Commando dziękuję

3

Ale co było pośmiane z Atletico...

1

Ale powójny Hernandez to mógłby zmienić strój na jakiś jaskrawy

0

@Xxxbarca4ever lepszy niż Kręcidło

1

@Kessie herbatka z wódką, czy wódka z herbatką?

1

@Hshdhrhdh rywalą?

0

@Xxxbarca4ever Guardiola w pierwszym sezonie też miał 1 punkt po dwóch meczach

1

@Derean Szczęsny też nienajgorzej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@michaleu jak między sobą to co za problem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?