aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pafcioxxx we wtorek
0
@Sulimo niczym Marian Kosela ze " Zróbmy sobie wnuka"
2
@Kgorecki2500 zły dotyk boli całe życie
0
@Czajka90 szkoda, tak jak kibica Zagłębia Lubin
0
@BulaKG był wypożyczony chyba do tvp przed viaplay, w viaplay komentował bundesligę i zastanawiam się, czy gdzieś przeszedł teraz, bo nic nie mogę znaleźć
0
Czy pan komentator Rafał "niemożliwe nie istnieje" Wolski znalazł gdzieś zatrudnienie po zwinięciu się Viaplay?
1
@Faro
liveonsat.com
1
@Encore wielki bohater, niech znika
0
@Hosh jak inspektor Jacques Clouseau to tylko Peter Sellers
5
@DAM1ANOo otworzy się zimowe okienko i będą kolejne kombinacje
0
@michaleu
https://liveonsat.com/uk-england-all-football.php
1
@JohnKennedy Rafał Królikowski - Ciało
0
@Pedri16Future a to nie 17tego lutego?
6
Widzę go na lewym skrzydle jak schodzi do środka i ładuje prawą nogą przy dalszym słupku.
1
@gumaz piwo z rana jak śmietana, po szklanie i na rusztowanie
0
@Destroyer_of_Worlds sprawdź jak grali w 94 roku
4
@Litman a to nie obecny zarząd przedłużył z nim kontrakt 2 lata temu?
0
@RoberDzik o baskońskiego
0
@Bernard777 nie jest, jedyny zamykany dach w Polsce ma Stadion Narodowy
0
Ciekawe kiedy Karol zerwie się ze smyczy, tak jak pancerny Marian
1
@kubix05 co.miś Uszatek je na kolację? Pora na dobranoc
9
@Hosh zawsze kojarzy mi się z dwiema siatkami założonymi przez Suareza
0
@Criss18Barca Twaro też polską ligę ogarnia nienajgorzej
1
Dwóch elektryków na środku obrony, ciekawie.
2
@Laminedependencia Williams grał, ale na podbicie kontraktu
0
@Encore gumka pod cycki
1
@kubix05 ja z teamu Tempo
40
Kto rano wstaje ten chodzi niewyspany.
0
@Kgorecki2500 a nie Bąkiewicz?
3
@Mixtape Józef Młynarczyk