0

@pafcioxxx we wtorek

0

@Sulimo niczym Marian Kosela ze " Zróbmy sobie wnuka"

2

@Kgorecki2500 zły dotyk boli całe życie

0

@Czajka90 szkoda, tak jak kibica Zagłębia Lubin

0

@BulaKG był wypożyczony chyba do tvp przed viaplay, w viaplay komentował bundesligę i zastanawiam się, czy gdzieś przeszedł teraz, bo nic nie mogę znaleźć

0

Czy pan komentator Rafał "niemożliwe nie istnieje" Wolski znalazł gdzieś zatrudnienie po zwinięciu się Viaplay?

1

@Faro
liveonsat.com

1

@Encore wielki bohater, niech znika

0

@Hosh jak inspektor Jacques Clouseau to tylko Peter Sellers

5

@DAM1ANOo otworzy się zimowe okienko i będą kolejne kombinacje

1

@JohnKennedy Rafał Królikowski - Ciało

0

@Pedri16Future a to nie 17tego lutego?

6

Widzę go na lewym skrzydle jak schodzi do środka i ładuje prawą nogą przy dalszym słupku.

1

@gumaz piwo z rana jak śmietana, po szklanie i na rusztowanie

0

@Destroyer_of_Worlds sprawdź jak grali w 94 roku

4

@Litman a to nie obecny zarząd przedłużył z nim kontrakt 2 lata temu?

0

@RoberDzik o baskońskiego

0

@Bernard777 nie jest, jedyny zamykany dach w Polsce ma Stadion Narodowy

0

Ciekawe kiedy Karol zerwie się ze smyczy, tak jak pancerny Marian

1

@kubix05 co.miś Uszatek je na kolację? Pora na dobranoc

9

@Hosh zawsze kojarzy mi się z dwiema siatkami założonymi przez Suareza

0

@Criss18Barca Twaro też polską ligę ogarnia nienajgorzej

1

Dwóch elektryków na środku obrony, ciekawie.

2

@Laminedependencia Williams grał, ale na podbicie kontraktu

0

@Encore gumka pod cycki

1

@kubix05 ja z teamu Tempo

40

Kto rano wstaje ten chodzi niewyspany.

0

@Kgorecki2500 a nie Bąkiewicz?

3

@Mixtape Józef Młynarczyk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?