1

@macio_944 może nawet na signal iduna park

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Criss18Barca jaki śnieg, za tydzień 25 stopni

1

@Cule_10 jak awansujemy to u siebie

0

@Torto a Ibrahimovic jak wyglądał?

3

Lewy pocelował w okienko jak Rice wczoraj.

0

@Bykunn w półfinale, czy o półfinał?

0

@FcPortoFan1999 i senator

0

@escarabajo kontuzja?

0

@escarabajo Portugalczynki?, czy Portugalki?

1

To się w pale nie mieści!

3

Bo go trener nie wystawił w pierwszym składzie.

1

@LeoMessiiBarcaPepa oczywiście, kupuję co tydzień

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kubix05 "ja jestem uczciwy, zapłacili za 3:0 to będzie 3:0"

1

@Astad Lisandro Martinez

1

Tytuł Asa powinien brzmieć "FUERTES Y GRACIAS"

1

@barteq może stąd

0

@Stinger_ chyba nie, ma Raphinhę w ulubionych

0

W przypadku remisu w dwumeczu jest dogrywka, czy od razu karne?

0

@sevs to i tak o 3 za dużo

1

@blakkudium oraz Kounde

2

Dobra, Yamal, Olmo i FdJ mogli by już zejść

3

@Comentateiro więcej wyrozumiałości dla ludzi w Twoim wieku

1

van der Vaart, ten co pierdział na ławce rezerwowych

1

@Lionel_Messi10 udało się im ;-)

1

@PatrychoO Czesław Śliwa miał fanatazję

6

@Bulbazaur17 my kiedyś wygraliśmy z San Marino 1:0 po bramce ręką Jana Furtoka

1

@Lionel_Messi10 Urugwaj to bierze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?