aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 może nawet na signal iduna park
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Criss18Barca jaki śnieg, za tydzień 25 stopni
1
@Cule_10 jak awansujemy to u siebie
0
@Torto a Ibrahimovic jak wyglądał?
3
Lewy pocelował w okienko jak Rice wczoraj.
0
@Bykunn w półfinale, czy o półfinał?
0
@FcPortoFan1999 i senator
0
@escarabajo kontuzja?
0
@escarabajo Portugalczynki?, czy Portugalki?
1
To się w pale nie mieści!
3
Bo go trener nie wystawił w pierwszym składzie.
1
@LeoMessiiBarcaPepa oczywiście, kupuję co tydzień
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@kubix05 "ja jestem uczciwy, zapłacili za 3:0 to będzie 3:0"
1
@Astad Lisandro Martinez
1
Tytuł Asa powinien brzmieć "FUERTES Y GRACIAS"
1
@barteq może stąd
0
@FCB_dimiC może za to
https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/dziennikarz-canal-sport-zawieszony-po-skandalicznych-slowach-chcesz-sie-powiesic-wideo/255980
0
@Stinger_ chyba nie, ma Raphinhę w ulubionych
0
W przypadku remisu w dwumeczu jest dogrywka, czy od razu karne?
0
@sevs to i tak o 3 za dużo
1
@blakkudium oraz Kounde
2
Dobra, Yamal, Olmo i FdJ mogli by już zejść
3
@Comentateiro więcej wyrozumiałości dla ludzi w Twoim wieku
1
van der Vaart, ten co pierdział na ławce rezerwowych
1
@Lionel_Messi10 udało się im ;-)
1
@PatrychoO Czesław Śliwa miał fanatazję
6
@Bulbazaur17 my kiedyś wygraliśmy z San Marino 1:0 po bramce ręką Jana Furtoka
1
@Lionel_Messi10 Urugwaj to bierze