0

Ale jakaś taktyka jest, skoro nie wiemy co mamy grać to oddajmy piłkę przeciwnikowi, niech on się męczy

1

Bednarek z Araujo, ależ to by była ściana nie do przejścia

0

@Szmulek ekipa z dżipa

0

@Vurt to sinokoperkowy róż

0

@SelloutCrowd 30 lat to on miał rok temu

3

Sprzedać Urugłajo, onl epszy już nie będzie.

0

@FcPortoFan1999 kopie panie Porto, kopie

0

@patrykzmc2000 fabrykuje dla innych

22

I pomyśleć, że największy sukces dał Paryżowi trener, który ich najbardziej upokorzył w LM

0

@tbas no właśnie, a Sommer bronił wszystko, szkoda

2

Nokaut . .

0

@tbas widać różnicę w przygotowaniu fizycznym, dziadki z Interu nie nadążają

0

@19Macio93 rzedko ich oglądam

1

Inter jest dzisiaj cienki jak sik pająka

1

@comtedurgell i da wszystlim w pycho
i będzie cicho

1

@norbi77 po ośmiu?

2

@Stinger_ tak było planowane na początku lat 2000

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Podziwiam że chce się wam oglądać te wszystkie debaty, wywiady i jeszcze je komentować. Macie zdrowie.

0

@Pablozeusz jak swego czasu Monaco

2

@DragonxNF kopał

0

@Szlag załadowali

0

@Herato myślę że Leeds po tym jak są pod skrzydłami Red Bulla słabe nie będzie

0

@ArcziArtt Casadó Marc

5

@Rupert_Haubica urfa nie lepsza

0

@NeroTFP1 lepsze niż pisanie?

0

@TR3YWAY człowiek sraczka, pretensje do całego świata, tylko nie do siebie

1

@Ojciec5tkidzieci w połowie daliby reklamę

2

Protokół Negreiry odpalony przed klasykiem

5

Żula w kontuzjowanych brakuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?