aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale jakaś taktyka jest, skoro nie wiemy co mamy grać to oddajmy piłkę przeciwnikowi, niech on się męczy
1
Bednarek z Araujo, ależ to by była ściana nie do przejścia
0
@Szmulek ekipa z dżipa
0
@Vurt to sinokoperkowy róż
0
@SelloutCrowd 30 lat to on miał rok temu
3
Sprzedać Urugłajo, onl epszy już nie będzie.
0
@FcPortoFan1999 kopie panie Porto, kopie
0
@patrykzmc2000 fabrykuje dla innych
22
I pomyśleć, że największy sukces dał Paryżowi trener, który ich najbardziej upokorzył w LM
0
@tbas no właśnie, a Sommer bronił wszystko, szkoda
2
Nokaut . .
0
@tbas widać różnicę w przygotowaniu fizycznym, dziadki z Interu nie nadążają
0
@19Macio93 rzedko ich oglądam
1
Inter jest dzisiaj cienki jak sik pająka
1
@comtedurgell i da wszystlim w pycho
i będzie cicho
1
@norbi77 po ośmiu?
2
@Stinger_ tak było planowane na początku lat 2000
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Podziwiam że chce się wam oglądać te wszystkie debaty, wywiady i jeszcze je komentować. Macie zdrowie.
0
@Pablozeusz jak swego czasu Monaco
2
@DragonxNF kopał
0
@Szlag załadowali
0
@Herato myślę że Leeds po tym jak są pod skrzydłami Red Bulla słabe nie będzie
0
@ArcziArtt Casadó Marc
5
@Rupert_Haubica urfa nie lepsza
0
@NeroTFP1 lepsze niż pisanie?
0
@TR3YWAY człowiek sraczka, pretensje do całego świata, tylko nie do siebie
1
@Ojciec5tkidzieci w połowie daliby reklamę
2
Protokół Negreiry odpalony przed klasykiem
5
Żula w kontuzjowanych brakuje