aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kubix05 to nie, lubią plomby wyciągać ;-)
0
@kubix05 krucha, czy mordoklejka?
0
@escarabajo do pewnego czasu było ok, teraz jest do dupy. C+ śmiga aż miło, a nic nie zmieniałem w ustawieniach
7
@wyrek @maroon ksenofobia, homofobia, netto, brutto, co za różnica
13
@Criss18Barca Jurek, legenda Realu
0
Ale to viaplay jest nędzne od jakiegoś czasu, tnie, jakość z dupy, nie da się oglądać na tv odkąd stracili te wszystkie prawa. Pewnie mają wywalone, niech już teraz oddają mecze c+
1
@escarabajo coś jak Leeds
0
@Criss18Barca i jeszcze wygrają
0
@ViscaelBarca2007 ten Roque to jakoś dziwnie biega, drobi na palcach jak gejsza
1
@Deeespacito następne
0
@Popitek12 brandura
1
Piast gra, Stal strzela
0
@Cule1234 dobrze, że rewanż o 18:45
0
@Cule1234 może zagrają o 18:45
0
@arasz1819 kiedyś mówiła w swojej pisence "prze praszom"
0
@Encore w Hiszpanii pewnie byłby oskarżony o molestowanie
1
@Kidd jakieś 20-25 minut
1
@Kidd leżę jak mnie plecy bolą, mi pomaga
2
@Cule2013 tylko smarzony mózg
2
@kuz piątek .
1
To jest City? To jakaś popierdółka, a nie City.
1
@Kinginiesta
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15293256
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Albertini, Cannavaro
0
@D10SLEO i to za grosze
0
Szkurin w Legii?
0
@Puyolex może dlatego wyjechał
https://sport.tvp.pl/85080754/liga-portugalska-zmarl-dlugoletni-prezes-fc-porto-pinto-da-costa
2
Fantastic plastic
0
@Quahoo a może coś takiego?
https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartwatche-i-zegarki/smart-ringi/smartring-bemi-revo-18mm-stal-zloty
3
Do Kings League nada się w sam raz
1
@kubix05 dworzec w Rzeszowie?, wiele się nie zmienił do dnia dzisiejszego @gumaz