0

@kubix05 to nie, lubią plomby wyciągać ;-)

0

@kubix05 krucha, czy mordoklejka?

0

@escarabajo do pewnego czasu było ok, teraz jest do dupy. C+ śmiga aż miło, a nic nie zmieniałem w ustawieniach

7

@wyrek @maroon ksenofobia, homofobia, netto, brutto, co za różnica

13

@Criss18Barca Jurek, legenda Realu

0

Ale to viaplay jest nędzne od jakiegoś czasu, tnie, jakość z dupy, nie da się oglądać na tv odkąd stracili te wszystkie prawa. Pewnie mają wywalone, niech już teraz oddają mecze c+

1

@escarabajo coś jak Leeds

0

@Criss18Barca i jeszcze wygrają

0

@ViscaelBarca2007 ten Roque to jakoś dziwnie biega, drobi na palcach jak gejsza

1

@Deeespacito następne

0

@Popitek12 brandura

1

Piast gra, Stal strzela

0

@Cule1234 dobrze, że rewanż o 18:45

0

@Cule1234 może zagrają o 18:45

0

@arasz1819 kiedyś mówiła w swojej pisence "prze praszom"

0

@Encore w Hiszpanii pewnie byłby oskarżony o molestowanie

1

@Kidd jakieś 20-25 minut

1

@Kidd leżę jak mnie plecy bolą, mi pomaga

2

@Cule2013 tylko smarzony mózg

2

@kuz piątek .

1

To jest City? To jakaś popierdółka, a nie City.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Albertini, Cannavaro

0

@D10SLEO i to za grosze

0

/photo/1

Szkurin w Legii?

2

Fantastic plastic

3

Do Kings League nada się w sam raz

1

@kubix05 dworzec w Rzeszowie?, wiele się nie zmienił do dnia dzisiejszego @gumaz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?