aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@DragonxNF kopał
0
@Szlag załadowali
0
@Herato myślę że Leeds po tym jak są pod skrzydłami Red Bulla słabe nie będzie
0
@ArcziArtt Casadó Marc
5
@Rupert_Haubica urfa nie lepsza
0
@NeroTFP1 lepsze niż pisanie?
0
@TR3YWAY człowiek sraczka, pretensje do całego świata, tylko nie do siebie
1
@Ojciec5tkidzieci w połowie daliby reklamę
2
Protokół Negreiry odpalony przed klasykiem
5
Żula w kontuzjowanych brakuje
2
@KamQiX bo Yamal jest jaki? Wybitny
1
@mekston jeszcze klasyk po drodze, też najważniejszy
9
Lewus nie grał to robi za tragarza
0
@sergio5 szkoda że tak późno przyszedł
0
Laporta do Inigo, czemu pało przyszedłeś tak późno do Barcelony?!?
7
Takie cyrki to tylko w Hiszpanii
1
@Piotrek1993 to taki doping jak dziurawe getry, czy plastry na nosie
0
@Klejnot_Nilu biedniejsi są zawodnicy zarabiający grube miliony, rozklejający się jak kibice na nich krzyczą
0
@Pustelnik spokojnie, w następnym sezonie nie będziesz go musiał słuchać
1
@Ojciec5tkidzieci DevelopRes
2
@Comentateiro ale tylko po kądzieli
0
@Criss18Barca znam, cała reszta to jeden wielki fałsz, od lewa do prawa, czy od prawa do lewa
0
Chłop nawet normalnie biegać nie potrafi, drobi na palcach jak beletnica
1
@Xxxbarca4ever przecież Laboga to zdeklarowany kibic Realu
0
A co na to Antonio Mateu Lahoz?
1
@kubix05 haha, mam, używam praktycznie codziennie
1
Szklany elektryk
0
@Rarenzio pardon
0
@kubix05 w świecie młodych czytałem
0
@Faro bez sensu, Joselu nie ma w Realu