1

To teraz Wolski za Ćwiąkałę do Canal+.

A tak na marginecie, ciekawe gdzie poodchodzą komentatorzy z Viapaly.

0

@Popitek12 u mnie pojutrze to będzie 2 dni

0

@Criss18Barca goodbye and good luck

9

Potwierdzam, byłem tym telofonem.

0

@TridenteMSN nie, na telefonie nie działa

7

Czyli jest w składzie prawie Chorwat, to liga mistrzów dla Barcelony

3

@norbi77 na telefonie nie hula, przynajmniej u mnie

17

Mogli dać jeden mecz o 18:45, a drugi o 21

0

Tee komputer


8

@kejdzi pojechał do domu to jak ma być

0

@David_Martin na flashscore tylko Inigo ma żółtą

0

@kinioo spokojnie :-)

1

Na okładce Asa bardziej by pasowała rozdarta japa męczennika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Toretto la sportiva tx4

0

@July_6_BcN obchodzi dzisiaj, a kiedy ma to inna kwestia

2

Czy pani Puszcza się ta podoba?

21

Neymar jest tak potrzebny Barcelonie jak świni siodło.

4

@Patry10 to nie jest wrażenie

1

Najbardziej boli przestrzelona setka Lewusa na 5:2

0

@thorin bo go trener nie wystawił

0

@Hosh a Stal Mielec?

0

@Lionel_Messi10 grubo, nie szalej za bardzo

1

@Comentateiro da się, Real jakby chciał to by wygrał

1

@blakkudium mi tu archivo var nie trzeba, jeszcze mam dobre oczy

0

@kubix05 to nie, lubią plomby wyciągać ;-)

0

@kubix05 krucha, czy mordoklejka?

0

@escarabajo do pewnego czasu było ok, teraz jest do dupy. C+ śmiga aż miło, a nic nie zmieniałem w ustawieniach

7

@wyrek @maroon ksenofobia, homofobia, netto, brutto, co za różnica

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?