aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To teraz Wolski za Ćwiąkałę do Canal+.
A tak na marginecie, ciekawe gdzie poodchodzą komentatorzy z Viapaly.
0
@Jackazz https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/media-znany-komentator-odchodzi-z-canal-tego-nikt-sie-nie-spodziewal/265048
0
@Popitek12 u mnie pojutrze to będzie 2 dni
0
@Criss18Barca goodbye and good luck
9
Potwierdzam, byłem tym telofonem.
0
@TridenteMSN nie, na telefonie nie działa
7
Czyli jest w składzie prawie Chorwat, to liga mistrzów dla Barcelony
3
@norbi77 na telefonie nie hula, przynajmniej u mnie
17
Mogli dać jeden mecz o 18:45, a drugi o 21
0
Tee komputer
8
@kejdzi pojechał do domu to jak ma być
0
@David_Martin na flashscore tylko Inigo ma żółtą
0
@kinioo spokojnie :-)
1
Na okładce Asa bardziej by pasowała rozdarta japa męczennika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Toretto la sportiva tx4
0
@July_6_BcN obchodzi dzisiaj, a kiedy ma to inna kwestia
2
Czy pani Puszcza się ta podoba?
21
Neymar jest tak potrzebny Barcelonie jak świni siodło.
4
@Patry10 to nie jest wrażenie
1
Najbardziej boli przestrzelona setka Lewusa na 5:2
0
@thorin bo go trener nie wystawił
0
@Hosh a Stal Mielec?
0
@Lionel_Messi10 grubo, nie szalej za bardzo
1
@Comentateiro da się, Real jakby chciał to by wygrał
1
@blakkudium mi tu archivo var nie trzeba, jeszcze mam dobre oczy
0
@kubix05 to nie, lubią plomby wyciągać ;-)
0
@kubix05 krucha, czy mordoklejka?
0
@escarabajo do pewnego czasu było ok, teraz jest do dupy. C+ śmiga aż miło, a nic nie zmieniałem w ustawieniach
7
@wyrek @maroon ksenofobia, homofobia, netto, brutto, co za różnica