0

@barteq przeczytaj tekst, chociaż ostatnie 5 słów

3

@okiemtypera_lucaxx95 weź idź już spać

1

7

@kaamil1910 za niewinność

1

@VeB 1899 jaki on znawca, chłop pewnie w życiu piłki nie kopnął

0

@barcelonaLM idzie młodość

3

Boli was wielki Luke

3

real tivi już kręci filmy

1

Piekło zamarzło, brasileiro z czerwoną

0

@mkord ważne żeby bienos dias na klatce mówił

0

@AmigoBlancos z niego autorytet jak koziej dupy trąbka

0

@MesQueUnClub96 jest taka opcja

0

@Katalończyk 99 w reprezentacji pogra

1

@emeu jak to nie problem to na tego kolegę z la rambli, co ma problem z migreną

1

@gumaz nic .

1

Glory, glory Man United,
Glory, glory Man United

1

Glory, glory Man United!

6

@blakkudium normalnie, podpisali kontrakty

1

@Rewolucja123 dokładnie panie kolego

0

@Kgorecki2500 w sumie to chyba nie

1

@Kgorecki2500 co ma niemiec do austriaka?

0

@okiemtypera_lucaxx95 taa, gra z ogórkami w lidze konfernecji.

0

Dawno nie byłem tak wkvrwiony po meczu jak dzisiaj.

0

@Mario96w od 2 lat jest codziennie, gorzej niż miesięcznica

1

@Marcelinho99 @FanBarcy22 na pytanie dlaczego na tych kanałach, odpowiedź: nie ma miejsca na tych co leci liga polska, czy hiszpańska

0

Liga angielska w Canal plus od nowego sezonu, na kanałach Extra, tam gdzie LM

1

@kubix05
- nie mówi się ino
- ino jak?
- ino tylko, yy tylko tylko

0

Można się rozejść

0

real nie potrafi bronić mistrzostwa, atletico nie wygrywa majstra z griezmannem także tyluł dla barcelony.

1

po tej kolejce nadrabiamy punkt nad realem i altelico

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?