aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barteq przeczytaj tekst, chociaż ostatnie 5 słów
3
@okiemtypera_lucaxx95 weź idź już spać
1
@okiemtypera_lucaxx95 czuwaj
7
@kaamil1910 za niewinność
1
@VeB 1899 jaki on znawca, chłop pewnie w życiu piłki nie kopnął
0
@barcelonaLM idzie młodość
3
Boli was wielki Luke
3
real tivi już kręci filmy
1
Piekło zamarzło, brasileiro z czerwoną
0
@mkord ważne żeby bienos dias na klatce mówił
0
@AmigoBlancos z niego autorytet jak koziej dupy trąbka
0
@MesQueUnClub96 jest taka opcja
0
@Katalończyk 99 w reprezentacji pogra
1
@emeu jak to nie problem to na tego kolegę z la rambli, co ma problem z migreną
1
@gumaz nic .
1
Glory, glory Man United,
Glory, glory Man United
1
Glory, glory Man United!
6
@blakkudium normalnie, podpisali kontrakty
1
@Rewolucja123 dokładnie panie kolego
0
@Kgorecki2500 w sumie to chyba nie
1
@Kgorecki2500 co ma niemiec do austriaka?
0
@okiemtypera_lucaxx95 taa, gra z ogórkami w lidze konfernecji.
0
Dawno nie byłem tak wkvrwiony po meczu jak dzisiaj.
0
@Mario96w od 2 lat jest codziennie, gorzej niż miesięcznica
1
@Marcelinho99 @FanBarcy22 na pytanie dlaczego na tych kanałach, odpowiedź: nie ma miejsca na tych co leci liga polska, czy hiszpańska
0
Liga angielska w Canal plus od nowego sezonu, na kanałach Extra, tam gdzie LM
1
@kubix05
- nie mówi się ino
- ino jak?
- ino tylko, yy tylko tylko
0
Można się rozejść
0
real nie potrafi bronić mistrzostwa, atletico nie wygrywa majstra z griezmannem także tyluł dla barcelony.
1
po tej kolejce nadrabiamy punkt nad realem i altelico