0

@Culer9002 przy bramce na 2:2 stał jak widły w gnoju

0

@Tabaluga37 nie wspomina się

2

@michal26 nie bądźmy pewexami

3

@JimMorrisonFCB tvp vod

0

@MACIEK 22 nie zapominaj żw jest jeszcze Langlet

0

@jacobFCB latasz po całej Polsce, dobrze że drogi mamy teraz w miarę

1

@jacobFCB o panie, toż to koniec Polski

0

@Aragorn33 ale nie pisze że to mają być włosy z głowy

0

Te spodenki do tych koszulek pasują jak pięść do nosa.

0

@Eklerek a Mourinho wygrał coś jako piłkarz?

0

Gianfranco Obsranco

1

Obejrzałbym mecz legend Barcelony z Barceloną Femeni.

0

Tylko gadająca piłka

3

@Comentateiro i pamiętna bramka ręką z San Marino

0

@gumaz siusiu, paciorek i spać

2

@Bernard777 wolę Newcastle - West Ham

2

@Encore a w następnej kolejce w cymbał z Mielcem

0

@norbi77 ja tu jednak widzę stratę 2 pkt. niż zdobycie 1.

0

@norbi77 2:2 dzisiaj to nie wtopa?

0

Mecz im. Czesia M.

1

@Comentateiro mam podbne odczucia

0

@LOPEZ16 co to są bojarskie sumy?

0

Skład składem, po 3 punkty

1

@kubix05 tylko salceson, szynka z przeszkodami

2

@Criss18Barca radio zet ro grupa agora, czego się spodziewasz

0

@daniel32778 mnie dziwi fenomen Mac Donalda

4

@michal26 europejskie puchaty w siatkówce, zwłaszcza te niższej rangi, nie sątak atrakcyjne dla uczestników jak w piłce nożnej. Kluby nieraz muszą dopłacać do udziału, dlatego niektóre rezygnują z uczestnictwa.

9

@Criss18Barca radio zet to agora, więc to żadne zdziwienie

1

@norbi77 ok, dzięki

0

@FATTOMY @jacek905 ja pamiętam, i bramkę Koemana w finale

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?