aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Culer9002 przy bramce na 2:2 stał jak widły w gnoju
0
@Tabaluga37 nie wspomina się
2
@michal26 nie bądźmy pewexami
3
@JimMorrisonFCB tvp vod
0
@MACIEK 22 nie zapominaj żw jest jeszcze Langlet
0
@jacobFCB latasz po całej Polsce, dobrze że drogi mamy teraz w miarę
1
@jacobFCB o panie, toż to koniec Polski
0
@Aragorn33 ale nie pisze że to mają być włosy z głowy
0
Te spodenki do tych koszulek pasują jak pięść do nosa.
0
@Eklerek a Mourinho wygrał coś jako piłkarz?
0
Gianfranco Obsranco
1
Obejrzałbym mecz legend Barcelony z Barceloną Femeni.
0
Tylko gadająca piłka
3
@Comentateiro i pamiętna bramka ręką z San Marino
0
@gumaz siusiu, paciorek i spać
2
@Bernard777 wolę Newcastle - West Ham
2
@Encore a w następnej kolejce w cymbał z Mielcem
0
@norbi77 ja tu jednak widzę stratę 2 pkt. niż zdobycie 1.
0
@norbi77 2:2 dzisiaj to nie wtopa?
0
Mecz im. Czesia M.
1
@Comentateiro mam podbne odczucia
0
@LOPEZ16 co to są bojarskie sumy?
0
Skład składem, po 3 punkty
1
@kubix05 tylko salceson, szynka z przeszkodami
2
@Criss18Barca radio zet ro grupa agora, czego się spodziewasz
0
@daniel32778 mnie dziwi fenomen Mac Donalda
4
@michal26 europejskie puchaty w siatkówce, zwłaszcza te niższej rangi, nie sątak atrakcyjne dla uczestników jak w piłce nożnej. Kluby nieraz muszą dopłacać do udziału, dlatego niektóre rezygnują z uczestnictwa.
9
@Criss18Barca radio zet to agora, więc to żadne zdziwienie
1
@norbi77 ok, dzięki
0
@FATTOMY @jacek905 ja pamiętam, i bramkę Koemana w finale