0

@daniel32778 mnie dziwi fenomen Mac Donalda

4

@michal26 europejskie puchaty w siatkówce, zwłaszcza te niższej rangi, nie sątak atrakcyjne dla uczestników jak w piłce nożnej. Kluby nieraz muszą dopłacać do udziału, dlatego niektóre rezygnują z uczestnictwa.

9

@Criss18Barca radio zet to agora, więc to żadne zdziwienie

1

@norbi77 ok, dzięki

0

@FATTOMY @jacek905 ja pamiętam, i bramkę Koemana w finale

0

@norbi77 mam jeszcze jedno pytanie. Jak wysyłałeś wypowiedzenie? Pocztą za zwrotnym potwierdzeniem odbioru, czy może mailem?

0

@jacek905 a wcześniej jeszcze Meyba

1

@norbi77 ok, dzięki za odpowiedź. Mnie też chcą wydymać na 157 zł bodajże. Też olałem i mówiłem że jestem do końca umowy. Dzwonili ilka razy i też sobie podyskutowałem, póki co od 3-4 tygodni cisza. Umoŵę mam chyba do 4 stycznia to.pasuje w tym miesiącu wypowiedzieć. Zobaczę co zrobią, aż tak napalony na ich ofertę nie jestem, znajomy udostępnia mi konto na mecze Barcelony w LM, także nie mam ciśnienia. Dzięki za odpowiedź, pozdro.

0

@barcelonaLM Polska musi być w grupie 5zespołowej

0

@norbi77 ile przed końcem wypowiadałeś umowę? Mi też proponują żebym płacił 150 zł za coś, za co do tej pory płacę 115 zł. Olałem ich kilka razy i póki co nie dzwonią. Też wypowuadam , bo umowę mam bodajże do 4 stycznia.

0

Jest kontakt .

0

@FcPortoFan1999 i tak kurwa do zajebania

0

Olaboga ..

0

@FcPortoFan1999 oj stało się stało

0

No i chvj no i cześć

1

@matirix20 Jerzy Radziwiłowicz

1

@MesQueUnClub96 wszystko

0

To się pizdek odpalił

0

@pep71 na prezentacji już chyba całował

0

Pojechał chłop w 1 z 10

4

@ViscaBarca123 dobra robota panie @ViscaBarca123

4

@FCBparasiempre szacuneczek

2

@Aragorn33 a Tarczyński na viceprezydenta

1

@kubix05 @Gall @Ojciec5tkidzieci leo młodszy o 10 lat, na zdjęciu ma 21, monika 31

0

@mrboom no jak gdzie, na Rysach, tam gdzie nosi butle z gazem

2

@mientusek1407 no właśnie nie trzeba

1

Olaboga widział karnego jak cały madryt

10

Gówno było, a nie spalony

2

Żałosna liga. .

1

@MesQueUnClub_87 od zmierzchu do switu, underworld

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?