aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@daniel32778 mnie dziwi fenomen Mac Donalda
4
@michal26 europejskie puchaty w siatkówce, zwłaszcza te niższej rangi, nie sątak atrakcyjne dla uczestników jak w piłce nożnej. Kluby nieraz muszą dopłacać do udziału, dlatego niektóre rezygnują z uczestnictwa.
9
@Criss18Barca radio zet to agora, więc to żadne zdziwienie
1
@norbi77 ok, dzięki
0
@FATTOMY @jacek905 ja pamiętam, i bramkę Koemana w finale
0
@norbi77 mam jeszcze jedno pytanie. Jak wysyłałeś wypowiedzenie? Pocztą za zwrotnym potwierdzeniem odbioru, czy może mailem?
0
@jacek905 a wcześniej jeszcze Meyba
1
@norbi77 ok, dzięki za odpowiedź. Mnie też chcą wydymać na 157 zł bodajże. Też olałem i mówiłem że jestem do końca umowy. Dzwonili ilka razy i też sobie podyskutowałem, póki co od 3-4 tygodni cisza. Umoŵę mam chyba do 4 stycznia to.pasuje w tym miesiącu wypowiedzieć. Zobaczę co zrobią, aż tak napalony na ich ofertę nie jestem, znajomy udostępnia mi konto na mecze Barcelony w LM, także nie mam ciśnienia. Dzięki za odpowiedź, pozdro.
0
@barcelonaLM Polska musi być w grupie 5zespołowej
0
@norbi77 ile przed końcem wypowiadałeś umowę? Mi też proponują żebym płacił 150 zł za coś, za co do tej pory płacę 115 zł. Olałem ich kilka razy i póki co nie dzwonią. Też wypowuadam , bo umowę mam bodajże do 4 stycznia.
0
Jest kontakt .
0
@FcPortoFan1999 i tak kurwa do zajebania
0
Olaboga ..
0
@FcPortoFan1999 oj stało się stało
0
No i chvj no i cześć
1
@matirix20 Jerzy Radziwiłowicz
1
@MesQueUnClub96 wszystko
0
To się pizdek odpalił
0
@pep71 na prezentacji już chyba całował
0
Pojechał chłop w 1 z 10
4
@ViscaBarca123 dobra robota panie @ViscaBarca123
4
@FCBparasiempre szacuneczek
2
@Aragorn33 a Tarczyński na viceprezydenta
1
@kubix05 @Gall @Ojciec5tkidzieci leo młodszy o 10 lat, na zdjęciu ma 21, monika 31
0
@mrboom no jak gdzie, na Rysach, tam gdzie nosi butle z gazem
2
@mientusek1407 no właśnie nie trzeba
1
Olaboga widział karnego jak cały madryt
10
Gówno było, a nie spalony
2
Żałosna liga. .
1
@MesQueUnClub_87 od zmierzchu do switu, underworld