1

@emeu dzisiaj to przypadek, że się załapałem, akurat wróciłem do domu i odpaliłem la ramblę, a tu pierwsze pytanie :)

1

@escarabajo ale za co? to tylko zabawunia :)

1

@emeu i niech tak będzie

0

@escarabajo mi też to lotto panie escarabajo

0

@escarabajo przecież wszyscy wiedzą że raja i wydad są z casablanki :-P

0

@FcPortoFan1999 są mi obojętni
Mają karnego właśnie

0

@Marian_Pazdzioch Warka z Warki jest chvjowa, Warka Leżajska była ok, ale Heineken zamknął browar w Leżajsku

0

@FcPortoFan1999 a niech idzie

1

@emeu raja - wydad

0

@Krzywy95 woda kolońska "lwia paszcza"

0

@ArterkHD raz na tydzień pizza, kebs raz na miesiąc

1

@emeu Kaizer Chiefs i Orlando Pirates

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@emeu al.ahly ......

0

@emeu zamalek .....

0

@misterio Resovia Podbeskidzie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Herato najlepszy na boisku

1

@Kapitan hawk wtedy to by miał. Ale idźmy dalej, spalone też powinny być oceniane w czasie rzeczywistym. Po co te całe vary.

0

@barcelonaLM borek z synem?

1

@John_Doe w roli tyczki to wystąpił w tej akcji Frankowski

0

@misterio i tak od 40 lat

2

Frankowski to dywersant

0

@FcPortoFan1999 Kaziu Węgrzyn byłby nakręcony jeszcze z godzinę po meczu

1

@misterio Grzesiu Mielcarski

0

Chorwacja zapłaci rachunek.

7

Nie ma Lią jest Trinką

0

@kuz najlepszy.

0

@Derean ze Szkocją

0

@cchesterr43 dziwne że jeszcze ani jednego nie wypiłeś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?