- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1476 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1476 Culés
9
75 urodziny obchodzi dziś Grzegorz Lato - jeden z najwybitniejszych polskich piłkarzy, występujących na pozycji napastnika. Z reprezentacją dwukrotnie zajął historyczne trzecie miejsce na mistrzostwach świata rozgrywanych w RFN (1974) i Hiszpanii (1982), a z olimpijską kadrą zdobył złoty (1972 Monachium) i srebrny (1976 Montreal) medal na igrzyskach. Uczestniczył też na mundialu rozgrywanym w Argentynie (1978). W kadrze rozegrał 100 spotkań, zdobywając 45 bramek. Został królem strzelców mistrzostw świata (1974) rozgrywanych w RFN, gdzie zdobył łączenie 7 bramek, m.in. przeciwko Argentynie w pierwszej rundzie czy Brazylii w meczu o trzecie miejsce, Występował w takich zespołach jak: Stal Mielec, Lokeren czy Atlante F.C. Z drużyną Stali dwukrotnie zdobył mistrzostwo Polski (1972–73, 1975–76) czy dotarł do ćwierćfinału Pucharu UEFA (1975/1976). Dwukrotnie został królem strzelców polskiej ligi (1972–73, 1974–75). Został wybrany do najlepszej drużyny mistrzostw świata (1974) oraz do najlepszej jedenastki z okazji stulecia PZPN-u (2019). Po zakończeniu kariery został szkoleniowcem, prowadząc takie zespoły jak: Stal Mielec, Olimpia Poznań, Amica Wronki czy Widzew Łódź, a w latach 2008-2012 był prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej (PZPN)
@Arkon @LucaMancini @arsenallondyn0 @Muszynianka @wlodek54 @DarkShen @kamyk_23 @aldewir @Klaudiaa8 oraz inne osoby zainteresowane
2
@kubix05 Lepszy piłkarz niż Prezes.
0
@FcPortoFan1999 i senator
0
@aldewir Lepiej go wspominam jako piłkarza niż działacza.